فصل اول Walking Dead بر روی دیسک عرضه می‌شود

Heart Broken

کاربر سایت
Feb 22, 2011
2,418
نام
Ali
tqgavzfgkvfmuckppss5.jpg

به گفته استودیوی خلاق Telltale Games، فصل اول بازی سریالی زیبای Walking Dead تا قبل از 4 دسامبر به طور کامل بر روی سه پلت فرم PC، XBOX360 و PS3 عرضه می‌شود.

Telltale Games در توییت خود اعلام کرد:

بله، فصل اول Walking Dead به صورت کامل بر روی دیسک در تاریخ 4 دسامبر در آمریکا شمالی عرضه می‌شود ولی انتشار بازی در اروپا هنوز تاریخ خاصی ندارد.

تاریخ 4 دسامبر مشخص می‌کند دو اپیزود باقی مانده از فصل اول، یعنی اپیزودهای "Around Every Corner" و "No Time Left" قبل از این تاریخ عرضه می‌شوند.

این فرصت مناسبی است برای افرادی که می‌خواهند کل فصل اول را به یکباره بخرند.

منبع

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,403
نام
محمد
والا تا اپیزود 3 که ما هیچی ندیدیم :D! خودت چند بار بازی کنی تصمیمات متفاوت بگیری کاملاً متوجه میشی .
منو بگو چقدر با وسواس تصمیم می گرفتم و اگه خوشم نمی اومد قبل از Save شدن بازی سریع خارج میشدم و دوباره از اول :D فقط گویا رو زنده موندن یا نموندن شخصیت ها تاثیر داره.

Heart Broken

کاربر سایت
Feb 22, 2011
2,418
نام
Ali
والا تا اپیزود 3 که ما هیچی ندیدیم :D! خودت چند بار بازی کنی تصمیمات متفاوت بگیری کاملاً متوجه میشی .

حق با شماست، تصمیمات و انتخابات تو این بازی هرچند مهم به نظر می‌رسند ولی تو داستان کلی بازی بی تأثیر هستند، شاید در طول بازی بعضی از انتخاب‌ها بر نوع دیالوگ‌ها و نحوه روایت داستان در بعضی از قسمت‌ها تأثیرگذار باشه ولی باز داستان کلی از پیش تعیین شدست. مثلاً با رسیدن به قسمت مشخصی از بازی به هر نحوی که عمل کرده باشید باز شخصیت‌های از پیش تعیین شده‌ای شما رو همراهی می‌کنند.

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl
والله به نظر من عمرا اپیزودی مثل اپیزود 2 بتونیم دوباره ببینیم تو این سری ...

اپیزود 1 که هیچی ، اپیزود 3 هم حتی نزدیک به زیبایی و اتمسفر سنگین ، داستان و شخصیت پردازی وحشتناک عالی ، احساس مسئولیت و انتخاب های سنگینی که تو اپیزود 2 بود نمیرسه ...

طولانی ترینشون هم بوده تا حالا شماره 2 ...

اصلا داستانش ( اپیزود 2 ) با یه خورده بال و پر دادن میشد یه فیلم سینمایی ساخت ازش !

Dark War

کاربر سایت
Jan 9, 2011
2,522
نام
امير حسين
قسمت اول كه عالي بود قسمت دوم و سوم هم مدتي هست نصب كردم ولي وقت نميشه بازي كنم.
به هرحال همونجور كه رضا گفت تصميم گيري ها هيچ تغييري تو بازي و نتيجش ايجاد نميكنن فقط روايت رو كمي متفاوت ميكنن;)

ولي:
اين قسمت كه تو تصوير هست لامصب چقدر احساسي بود اشكم داشت درميومد:d

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
منو بگو چقدر با وسواس تصمیم می گرفتم و اگه خوشم نمی اومد قبل از Save شدن بازی سریع خارج میشدم و دوباره از اول :D فقط گویا رو زنده موندن یا نموندن شخصیت ها تاثیر داره.
متاسفانه اون بخش هایی هم که انتخاب رو به گیمر میده تا کدوم شخصیت رو نجات بده باز هم هیچ تاثییر محسوسی توی نتیجه و روند داستان نمیزاره :D .
خیلی از جاها هم حتی اگر بخواید نمیتونید شخصیت مورد نظرتون رو نجات بدید، نمونش پسر هرشل .

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
متاسفانه اون بخش هایی هم که انتخاب رو به گیمر میده تا کدوم شخصیت رو نجات بده باز هم هیچ تاثییر محسوسی توی نتیجه و روند داستان نمیزاره :D .
خیلی از جاها هم حتی اگر بخواید نمیتونید شخصیت مورد نظرتون رو نجات بدید، نمونش پسر هرشل .

رضا اون پسر هرشل رو که کلا نمیشد نجات داد چون توی سریالش مرده :D این تصمیم گیری ها بیشتر روی روابط لی با بقیه شخصیت ها تاثیر میزاره و داستان کلی همونه

منم تایید میکنم که اپیزود 2 تا این لحظه بهترین بوده ، تیزر اپیزود 4 هم که نشون دادن به نظر نمیومد بتونه به جالبی اپیزود دوم باشه ( البته بی صبرانه منتظرشم >:d

Dark War

کاربر سایت
Jan 9, 2011
2,522
نام
امير حسين
آخ نگو رضا كه دلم خونه چقدر دلم مي خواست اونو نجات بدم:(

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,403
نام
محمد
البته همونجور که علی گفت احتمالا خط داستانی اصلی رو نمیشه تغییر داد. مثلا Glenn تو کمیک همراه Rick و اینا هست، پس به هیچ وجه نمیشه تو گروه نگهش داشت (مثال زدم همینجوری :D)، ولی بازم این طوری که مشخصه و توضیح دادی، انتخاب ها صرفا یه چیز نمایشی هست و محدود به خط داستان اصلی نیست.

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
من دقت کردم تو هر اپیزود یه تایمی به گیم پلی اضافه میشه همین اپیزود 1 رو من 1ساعته تموم کردم اپیزود 2 تمومکردنش 3ساعت برام زمان برد

mrspear

کاربر سایت
Jun 24, 2011
322
نام
Amir Mohamad
این خبر برای ما کنسول بازا خیلی عالیست به این علت که باید با این وضع دلار برای هر اپیزود 400 تا میدادیم اما الان کل فصل روی
یک دیسک عرضه میشه که به راحتی قابل تهیه و لذت بردنه.اپیزود 4 و 5 از لیست خرید خط خورد!

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl
حالا حرفت رو قبول دارم که وضع اقتصادی خرابه ...

ولی تمام مزش به همین اینه که هر یک یا دو ماه - یه اپیزود ازش میاد بازی میکنی میره تا دو ماه بعد !

یکجا بخوای بازی کنی حال نمیده !

METRO_2034

کاربر سایت
Oct 29, 2010
2,826
خوب شد میشه بعدا یه دور کامل بازی کرد باز. یکی از ضعف هاش تو پی سی کنترلش بود که تو چندتا از نقدها هم بهش اشاره شده بود

---------- نوشته در 11:52 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:51 PM ارسال شده بود ----------

حالا حرفت رو قبول دارم که وضع اقتصادی خرابه ...

ولی تمام مزش به همین اینه که هر یک یا دو ماه - یه اپیزود ازش میاد بازی میکنی میره تا دو ماه بعد !

یکجا بخوای بازی کنی حال نمیده !

اره ولی در کل ارزش تکرارش بالاست کسی که قبلا هم رفته هر اپیزود رو بازم ارزش داره بره

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl
خوب شد میشه بعدا یه دور کامل بازی کرد باز. یکی از ضعف هاش تو پی سی کنترلش بود که تو چندتا از نقدها هم بهش اشاره شده بود

قبول دارم کامل

من اول اپیزود 1 رو با pc رفتم ، موقع انتخاب ها خیلی سخت بود سریع انتخاب کردن ... ( گزینه ها به طور لیست بود ...)

بعدش که بازی رو 360 گرفتم و دارم ادامه میدم ، موقع انتخاب های سریع خیلی راحت تره ، هر دکمه ای به یه گزینه اطلاق شده و به سرعت میشه انتخاب کرد ... ( بعضی جاها این قضیه حیاتی هست ! )

نشانگر هم باز 360 یه جورایی بهتر اومد به نظرم ، چون هم راحت بود چرخوندش و هم دکمه ها دوباره مثل بالا اطلاق میشد ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر