فريمور 6.20 هك شد حتي روي PSP GO! (پست اول ویرایش شد: 89.9.28)

Morteza-1992

کاربر سایت
Nov 24, 2008
1,071
نام
مرتضی
یه سوالی داشتم که ممنون میشم جواب بدید
دوستم میخواست PSP بخره منم مثلا واسش کلاس گذاشتم و از این جور حرف ها گفتم برو PSP GO بخر حالا رفته خریده میگه نه مموری داره نه میشه بازی روش نصب کرد
از دوستای گلم خواهش دارم که جواب منو بدن که چیکار میشه واسه این PSP GO کرد؟
آیا میشه هکش کرد و روش بازی نصب کرد؟
باید چیکار کنه ؟

taherism

کاربر سایت
Mar 30, 2007
2,225
نام
سید حمید طاهری
یه سوالی داشتم که ممنون میشم جواب بدید
دوستم میخواست PSP بخره منم مثلا واسش کلاس گذاشتم و از این جور حرف ها گفتم برو PSP GO بخر حالا رفته خریده میگه نه مموری داره نه میشه بازی روش نصب کرد
از دوستای گلم خواهش دارم که جواب منو بدن که چیکار میشه واسه این PSP GO کرد؟
آیا میشه هکش کرد و روش بازی نصب کرد؟
باید چیکار کنه ؟
جواب داده شد!
http://forum.bazicenter.com/showthread.php?p=1126898#post1126898

aabc

کاربر سایت
Aug 24, 2007
144
هك جديد !!!!

در يك كار انفجاري گروه ما (AABC) با در دست داشتن cfw 5.00 m33 و ofw 6.31 (و چند تا برنامه ديگه مثل HBL و ....)تونستيم فريم ور 6.31 رو هك كنم حتي روي 3000 و pspgo هم فعلا جواب داده بازي هم ميشه كرد.

lm6j35lw8or6l46ig4z3.jpg

ولي چند تا مشكل اصلي داريم (باگ) و بايد اين باگ هاي بزرگ برطرف بشه وگر نه سوني دو روز ديگه يه فريم ور جديد ميده بيرون گند ميزنه به كاسه كوزهي ما

روي چند تا بازي( 10 تايي ميشه) هم فعلا حساسه و بريك ميشه دستگاه فعلا هم به خاطر باگ ها نميشه بيرون بديم

منتظر خبر هاي جديد تر باشيد.

• Like
Reactions: kan'aan

aabc

کاربر سایت
Aug 24, 2007
144
سلام هنوز نسخه ای که iso اجرا کنه نیومده؟;;)
نسخه گروه ما ميتونه

ولي چند تا مشكل اصلي داريم (باگ) و بايد اين باگ هاي بزرگ برطرف بشه وگر نه سوني دو روز ديگه يه فريم ور جديد ميده بيرون گند ميزنه به كاسه كوزهي ما

روي چند تا بازي( 10 تايي ميشه) هم فعلا حساسه و بريك ميشه دستگاه فعلا هم به خاطر باگ ها نميشه بيرون بديم

aabc

کاربر سایت
Aug 24, 2007
144
من ميگم 6.31 بيشتر بازي هاي جديدم اجرا ميشه حتي دموي GOW

كار خودمون هست ولي از همه ي گروه هاي خارجي كمك گرفتيم بيشتر از گروه M33 ولي فقط از اون چند نفري كه باقي موندن كمك گرفتيم از گروه gen براي پلاگين ها و برنامه ها كمك گرفتيم از wololo كه چگونه به exploit دست پيدا كرده و خيلي ديگه كه بازم هنوز نيمي از كار مونده و بيشتر بايد روي اين فريم ور كار بشه تا سوني كم بياره

eriko-t6

کاربر سایت
Aug 2, 2009
67
نام
اریک
من ميگم 6.31 بيشتر بازي هاي جديدم اجرا ميشه حتي دموي GOW

كار خودمون هست ولي از همه ي گروه هاي خارجي كمك گرفتيم بيشتر از گروه M33 ولي فقط از اون چند نفري كه باقي موندن كمك گرفتيم از گروه gen براي پلاگين ها و برنامه ها كمك گرفتيم از wololo كه چگونه به exploit دست پيدا كرده و خيلي ديگه كه بازم هنوز نيمي از كار مونده و بيشتر بايد روي اين فريم ور كار بشه تا سوني كم بياره
عکس توی امضا رو چه جوری گرفتین؟؟؟

salemi

کاربر سایت
Nov 4, 2009
68
نام
پیمان
در يك كار انفجاري گروه ما (AABC) با در دست داشتن cfw 5.00 m33 و ofw 6.31 (و چند تا برنامه ديگه مثل HBL و ....)تونستيم فريم ور 6.31 رو هك كنم حتي روي 3000 و pspgo هم فعلا جواب داده بازي هم ميشه كرد.

lm6j35lw8or6l46ig4z3.jpg

واقعا فوق العادست
بی صبرانه منتظر نتیجه کارتون هستیم
موفق باشید

TRoy1990

کاربر سایت
Mar 24, 2006
403
نام
Davood

lm6j35lw8or6l46ig4z3.jpg

Thats a Funny
لينك اين كاستومي كه ميگي خودت ساختي رو بده ببينيم
هموني كه ميگي كلي باگ داره!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر