فروشنده فروش xbox 360 Slim 250G

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
Rating - 100%
2   0   0
با سلام
یک عدد Xbox 360 Slim 250 بهمراه یک دسته وایرلس یک دسته سیمی و جعبه و کابل AV و هدفون برای استفاده در لایو و نزدیک 80 عنوان بازی که در لیست زیر می توانید مشاهده کنید برای فروش موجود هست. وضعیت دستگاه کاملا سالم و تمیز است هیچگونه خط وخش غیر عادی روی دستگاه وجود نداره.دستگاه LT3 هست و بن هم نشده بدون مشکل می توانید به شبکه لایو وصل بشید.دکمه پاور ، اجکت کاملا صحیح و سالم هست.گیم پد هم کاملا سالم و هیچ گونه مشکلی نداره.تعدادی بازی هم داخل درایو دستگاه هست که از لایو خریداری شده.

تمام عناوین LT3 هست و Burnner Max و از نظر امنیتی توسط برنامه ABGX چک شده و هیچکدام از دیسک مشکلی نداره و کاملا قابل نصب روی هارد و حتی بعضی از عناوین وارد دستگاه هم نشده (دیسک ها بسیار تمیز و بدون خط و خش)

بازی ها به 3 دسته تقسیم میشه

دسته اول - بازی های با قاب (Crystal) و کاور(بعضی عناوین چاپ دو رو) و چاپ روی دیسک (دیسک ها Verbatim,TGate)

قیمت
- 40 عنوان بازی / 49 - حلقه دیسک ---------> 49x 2500 = 122500 --------> قیمت نهایی 120000 تومان

بازی ها با قاب و کاور.pdf

دسته دوم - بازی هایی که خودم رایت کردم و تماما Stealth برای لایو و بازهم Burnner Max ( دیسک ها AOne-Tgate)

قیمت - 39 عنوان بازی / 55 - حلقه دیسک ---------> 55x 1500 = 82500 --------> قیمت نهایی 82000 تومان
بازی بدون قاب وکاور.pdf

دسته سوم - بازی هایی است که از یکی از دوستانم گرفتم متاسفانه فرصت نکردم چک کنم بنابراین این عناوین بصورت رایگان تحویل خریدار محترم می گردد.

1. Enemy front
2. Ninja gaiden 3 razors edge
3. Metro last light
4. Assasin Creed 2
5. Enslave
6. Assasin creed Brotherhood
7. Resident evil 4 HD
8. Lost planet 2

قیمت دستگاه بدون بازی ها 800 تومان
قیمت دستگاه بهمراه بازی ها 950

فروخته شد.

Attachments