فروش urbeats HTC sensation with control talk زیر قیمت

abomfunk

کاربر سایت
Aug 10, 2012
2
Rating - 60%
3   2   0
سلام

فروش urbeats HTC sensation with control talk

رنگ : سفید با سیم قرمز

محتویات: هدفون به همراه کیس محافظ-سنجاق و 4 سر اضافی

تعداد : 5 عدد

قیمت : 55000 تومان

*برای خرید تعداد مسیج بدید
*هزینه ارسال به عنوان تخفیف حساب میشه
*ارسال برای تهران با پیک و شهرستان با پست و تیپاکس هست

Attachments

• 091020122391.jpg
    091020122391.jpg
    114.6 KB · مشاهده: 11
  • 091020122392.jpg
    091020122392.jpg
    145.3 KB · مشاهده: 15
  • 091020122394.jpg
    091020122394.jpg
    121.9 KB · مشاهده: 9

hbmss

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,312
نام
hosein
Rating - 100%
38   0   0
آقا آرش سلام این پست من اسپم حساب نمیشه شما عکس جعبه urbeats رو داخل تایپیک فروش ibeats گذاشتی به عنوان فیک؟؟؟؟؟
http://forum.bazicenter.com/thread71829/ پست شماره 4 (دوستان برن نگاه کنن )
این مدل خیلی جالب شده شما 2 جنس داری بعد برا فروش ibeats هات میای عکس کیف urbeats رو میزار به عنوان فیک؟؟؟(جعبه فیک کاملا" با این 2 مدل فرق میکنه )
(راستی مشکل ما هنوز حل نشده و شما باید مشکل (هدست من خراب هست )من رو حل کنید وگرنه شما اجازه فروش تو این فورم رو دیگه ندارید )

abomfunk

کاربر سایت
Aug 10, 2012
2
Rating - 60%
3   2   0
آقا آرش سلام این پست من اسپم حساب نمیشه شما عکس جعبه urbeats رو داخل تایپیک فروش ibeats گذاشتی به عنوان فیک؟؟؟؟؟
http://forum.bazicenter.com/thread71829/ پست شماره 4 (دوستان برن نگاه کنن )
این مدل خیلی جالب شده شما 2 جنس داری بعد برا فروش ibeats هات میای عکس کیف urbeats رو میزار به عنوان فیک؟؟؟(جعبه فیک کاملا" با این 2 مدل فرق میکنه )
(راستی مشکل ما هنوز حل نشده و شما باید مشکل (هدست من خراب هست )من رو حل کنید وگرنه شما اجازه فروش تو این فورم رو دیگه ندارید )

همینجوری حرف تحویل نمی گیریا آقای بحرینی
این کیف مال urbeats ئه وقتی توش ibeats می ذارن یعنی چی برادر من
شما در حدی نیستی که به من اجازه فروش تو این فروم رو ندی تهدید کنی به مدیرا تخلف گزارش میدم مشکل شما هم به من ربطی نداره

hbmss

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,312
نام
hosein
Rating - 100%
38   0   0
همینجوری حرف تحویل نمی گیریا آقای بحرینی
این کیف مال urbeats ئه وقتی توش ibeats می ذارن یعنی چی برادر من
شما در حدی نیستی که به من اجازه فروش تو این فروم رو ندی تهدید کنی به مدیرا تخلف گزارش میدم مشکل شما هم به من ربطی نداره
حالا ربطش رو رو میدونی که چه جور حقش رو نمیدم که معامله و فروش نکنی
دوستان ایشون به من یه ibeats فروختن که بالانس نبود و با پئل پست با من تعویض کردن و باز یه خراب به من دادن و حالا هم بی احمیتی می کنن و من رو بازی دادن من بار اول به ایشون امتیاز دادم و از همه میخوام من رو ببخشن ایشون نه اخلاق دارن و نه ادب و جنس ایشون هم برای من خراب بوده حالا شما شانسی از ایشون خرید کنید)

---------- نوشته در 10:13 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:02 PM ارسال شده بود ----------

نوشته شده توسط abomfunk:
نوشته شده توسط hbmss:
سلام
مدیرا که کاری نمیکنن
حالا فردا قرار بیاد دوستم تست کنه ......
بیا یجور حل کنیم این قضیه رو .....

به خاطر اون پست مسخره ای که ته تاپیک من زدین حالا فعلا بمونین همینجوری لذت ببرین
آخرین پیام خصوصی ما برای اثبات اینکه ایشون اخلاق و هیج گونه مسولیت پذیری ندارن
مدیرا هم که اگه قصد بن کردن رو دارن بدونن که برای این مشکل به همشون پیام داده شده پس حق من نیست منو بن کنن

آخرین ویرایش:

hbmss

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,312
نام
hosein
Rating - 100%
38   0   0
چی بالا باش یه بار حداقل جواب گوشیت (جواب بده کارت دارم ضرر نمیکنی (اینو تو پیام هم گفتم ))رو بده بعد بگو بالا باش اول جواب که جنس خراب به دستم رسوندی بعد بیا باز بفروش........

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر