فروش : PS3 UC - 80 Gig + Monitor 2232BW

fictionarea

کاربر سایت
Dec 23, 2007
338
نام
حسین
Rating - 100%
1   0   0
پلی استیشن 3 :
الآن 7 - 8 ماهی میشه خریدمش . یوسی و 80 گیگا بایت هستش . پک موتور استورم هستش . کاملا سالم چه از لحاظ بدته و ظاهر و چه از نظر درایو و هارد و غیره ( کوچکترین خط و خشی رو بدنش نیست ) . همه آت آشغال هاشم هست . از دفترچه ها گرفته تا خود جعبه .
توی هاردش هم یه 26 تا دمو هست و آخرین آپدیت هم روش نصبه ( 2.42 )
الآن هم که 80 گیگ فوق العاده کم و گرونه :-"

مانیتور :
اینم یک ماه زودتر از پلی استیشن خریدمش . اینم صحیح و سالمه . البته اگه بخوای مو رو از ماست بکشی بدنش از نزدیک یه مقدار خط برداشته که طبیعه چون من بدنش رو هم حتی با دستمال مخصوص پنل پاک می کردم . پیکسل سوخته هم نداره . برای وصل کردنش به پلی استیشن هم روش یه کابل اچ دی ام ای به دی وی ای می دم . مانیتور هم همه چیش کامل کامل هست . از سیم و دفترچه تا خود جعبه .

یا باید یه مشتری برای هردو پیدا بشه یا دو تا مشتری که هر کردوم یکیشو بخوان .
قیمت پایه :
مانیتور با کابل : 310
پلی استیشن : 590

آخرین ویرایش:

™Meysam

کاربر سایت
May 22, 2007
1,542
نام
میثم
Rating - 100%
16   0   0
من اگه خاستی با ایکس باکس 360 عوض میکونم 100 هم بهت سرمیدم 15 بازی روشه دسته اضافه هیچ بار هم 3 چراغه نشده کابل ایچدی از من بهتر گیرت نمیاد

fictionarea

کاربر سایت
Dec 23, 2007
338
نام
حسین
Rating - 100%
1   0   0
PS3 رو بدون بازي چند ميدين ؟
GOOD LUCK

من گفتم روش بازی هست ؟؟؟ :p
بازی نداره رفیق . موتور استورم رو که اکبند فروختم ، دو تا بازی هم براش گرفتم که اونارم فروختم و یه چند تا بازی هم از بچه های همینجا امانت گرفتم .
بیشتر مصرف پلیر داشت برای فیلم های بلو - ری .

fictionarea

کاربر سایت
Dec 23, 2007
338
نام
حسین
Rating - 100%
1   0   0
ps3 80 gig رو 8 ماهه خریدی می خوای 590 بفروشی؟ :)خودت چند خریدی که حالا می خوای انقدر بفروشی ؟
اولا هفت ماهه ، دوما شما هفت ماه پیش بیا من قیمت همون هفت ماه پیش رو پیشنهاد میدم ! شما خودت بخوای یه چیز بفروشی به قیمت خرید توجه می کنی یا قیمت الآنش ؟:mad:
حالا به من چه اینجا قیمت ها میره بالا ! :-"

Silenthill_ir

کاربر سایت
Aug 11, 2006
1,613
نام
محمد
Rating - 0%
0   0   0
من گفتم روش بازی هست ؟؟؟ :p
بازی نداره رفیق . موتور استورم رو که اکبند فروختم ، دو تا بازی هم براش گرفتم که اونارم فروختم و یه چند تا بازی هم از بچه های همینجا امانت گرفتم .
بیشتر مصرف پلیر داشت برای فیلم های بلو - ری .
:blushing: وا
قيمتتون خيلي بالاست :blushing:
بخاطر همين فكر كردم بازي هم داره
GOOD LUCK

fictionarea

کاربر سایت
Dec 23, 2007
338
نام
حسین
Rating - 100%
1   0   0
اونایی که احتمالا پولشون فعلا کمه می تونم یه جورایی باهاشون کنار بیام ( یه چیزی تو مایه های قسطی البته در تعداد اقساط کم ) :cheesygri
در ضمن برای خرید هر دو با هم تخفیف هم میدم .

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
Rating - 100%
45   0   0
قیمت پک موتور استورم الآن 600 تومنه ؟ کجا ؟
خوب دوست عزیز شما الان دیگه چیزی تو PS3 خودت میبینی که بهش بگی پک موتور استورم؟؟ خوب نشانه این پک اینه که یه بازی Motor Storm باهاشه نه اینکه فقط یه عکس از بازی رو پک باشه
این دستگاه شما الان هیچ فرقی با یه PS3 80GIG معمولی نمیکنه پس یه قیمت عادلانه بدید تا شاید خریدار شدیم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر