فروش Ps2 به همراه تعداد زیادی بازی و فرمان یا معاوضه با Psp

MILAD 360

کاربر سایت
Dec 11, 2007
286
نام
Milad
Rating - 0%
0   0   0
یک عدد PS2 مدل SCPH-39004 به فروش میرسه.(ترجیحا با PSP تعویض میشه)
از لحاظ ظاهری که فوق العاده فوق العاده تمیزه. از لحاظ کارایی هم که خوشبختانه از روز اول تا به امروز کوچکترین مشکلی نداشته و نداره. :p

سه دسته PS2 همراهش هست که فنر آنالوگ هاشون شکسته. یعنی وقتی آنالوگ رو حرکت میدید سر جاش بر نمیگرده. اما بی نقص کار میکنه و کارائیش مشکلی نداره. اگه هم مایل به تعمیر بودید پشت شهرداری تعمیر میکنن.
ضمنا دو عدد از دسته ها اصلی هستن و تنها یکیشون متفرقه هست.

یک عدد فرمان Gran Turismo هم همراهش هست که بسیار فرمان خوبی هست اما زیاد ازش استفاده نشده. فرمان کاملی هست. قسمت فرمان بعلاوه ی برد پدال گاز و ترمز که زیر پا قرار میگیره و همچنین برد مخصوص دنده و ترمز دستی این پک کامل رو تشکیل میده.
روی قسمت فرمان هم چندین مدل دکمه, از دکمه های پستونکی تعویض دنده اضافه زیر فرمان گرفته تا فلش 4 جهته و 4 دکمه ی اصلی و ... روی فرمان وجود داره. :eek:
البته دقت کنید که اسم این فرمان Gran Turismo هست و با این بازی سازگاری کامل داره. اما قابل استفاده در هر بازی دیگه ای هم هست.
ضمنا این فرمان قابلیت اتصال به کامپیوتر هم داره و درنتیجه میتونید ازش برای بازی های کامپیوتر هم استفاده کنید.

دو مموری کارت هم هست که یکیشون برای PS1 و دیگری برای PS2 هست.

همچنین حدودا 70 عدد بازی هم همراهش هست که از این بازیها حدودا 7-8 تا مربوط به PS1 و بقیه مربوط به PS2 میشن. ضمنا تقریبا تمام بازیها قاب, کاور و لیبل دارن. همه ی بازیها رو خودم و با سلیقه ی خودم خریدم. خیالتون از بابت خوب بودن بازیها جمع باشه. ;)

دلیل فروش هم اینه که Xbox360 دارم و دیگه ازش استفاده نمیکنم و میخوام PSP بخرم. :cool:

ترجیحا با PSP تعویض میشه و یا به قیمت عادلانه به فروش میرسه.

ضمنا قیمت پائین ندید که دراینصورت ترجیح میدم نگهش دارم.

ممنون

آخرین ویرایش:

gameware

کاربر سایت
May 5, 2006
1,393
نام
مهبد
Rating - 0%
0   0   0
Ps2 شما فکر کنم اگه اشتباه نکنم نوش 136 تومن بود (حالا اگه اشتباه کردم کتک نزنی!)
فرمون شما 25 تومن
سه تا دسته داغون نمی دونم!
مموری هم قیمت ندارم ولی فکر نکنم بیش از 10 باشه
بازی هم تعداد دونه ای 400 هم که بگیریم میشه
25200
--------------------------------------------------------
میشه 196 هزار تومن! حالا چقدر میخوای کم کنی؟

MILAD 360

کاربر سایت
Dec 11, 2007
286
نام
Milad
Rating - 0%
0   0   0
ممنون ازت. راستش قیمتهایی که گفتی رو دقیق نمیدونم و البته تاکیدی روش ندارم. اما میخوام به قیمتی بدم که بتونم باهاش یه Psp بگیرم و اونقدرا برام مهم نیست که بخوام سیستم رو خیلی پائین بدم. به همین دلیل ترجیح میدم با Psp تعویض کنم و در غیراینصورت نقدا بفروشم.
بازی عمده با کاور و لیبل و قاب مطمئنی دونه ای 400 تومنه؟
در مورد قیمت هیچ نظری ندارم و به بالاترین پیشنهاد میفروشم.

Iraj

کاربر سایت
Aug 5, 2006
1,218
نام
ایرج آیریان
Rating - 0%
0   0   0
نقل قول :
بازی عمده با کاور و لیبل و قاب مطمئنی دونه ای 400 تومنه؟

جواب :
من عمده ای 390 تومن هم سراغ دارم !
شما میشتونید یه عکسی از فرمونتون بزارید ؟
و اینکه سوا میفروشیدش ؟

Lord AGM

کاربر سایت
Nov 26, 2007
334
نام
علی
Rating - 0%
0   0   0
من ps2 رو بدون بازی و مموری 60 میخرم یعنی فقط خود کنسول و مخلفات تو جعبه دسته ها هم که خراب هست پس دسته هم نمیخوام.
بقیش رو جدا بفروشی فکر کنم پولت جوور شه برای خرید psp تو توپخونه میتونی 110 هزار تومان هم گیر بیاری.

Hamed Vincent

کاربر سایت
Dec 15, 2007
1,391
نام
حــــــامــد
Rating - 100%
65   0   0
ن ps2 رو بدون بازی و مموری 60 میخرم یعنی فقط خود کنسول و مخلفات تو جعبه دسته ها هم که خراب هست پس دسته هم نمیخوام.
بنده خودم ابتدای تابستان کنسولم رو که یک دسته داشت ؛ به قیمت 110 هزار تومن فروختم.تازه اون لنزش هم 2 بار حداقل زیر دست تعمیرکار رفته بود.
بعدا" شما کنسولی رو که یک بار هم آخ نگفته و دسته اش توی بازار 15 تومن گیر میاد میخوای 60 تومن بخری !؟
انصاف هم چیز خوبی است إن شاء ا... !!!

-----

میلاد جان ، پیشنهاد میکنم جدا جدا ردش کنی ، چون بعید میدونم کسی بخواهد یکجا بخردش.ولی از من به تو نصیحت : PSP دسته دوم بگیری ضرر نمیکنی چون الان PSP دسته دوم رو توی ولیو پک میزارند و سر ملت شیره می مالند این فروشنده های ... !

MILAD 360

کاربر سایت
Dec 11, 2007
286
نام
Milad
Rating - 0%
0   0   0
واقعا انصاف چیز خوبیه! تابحال یک بار نشده که یکی چیزی برای فروش بذاره و یکی دیگه یه قیمت منصفانه برای خرید بگه!
وینسنت جان ممنون ازت. درسته, در مورد کنسول های بازی نمیشه روی نو بودنشون حساب کرد! منم قصد دارم دست دوم بخرم.
در مورد تعمیر یا دستکاری کنسول هم صادقانه بگم که این Ps2 تابحال اصلا باز نشده چه برسه به تعمیر یا تعویض قطعاتش. واقعا هیچ مشکلی باهاش نداشتم و فیلمهای Dvd هم باهاش تماشا کردم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر