فروش یک عدد NTSC-J Wii

kakero youga

کاربر سایت
Oct 1, 2005
341
نام
رضا
Rating - 0%
0   0   0
یک دستگاه Wii ntsc-J تمیز با 5 عدد بازی برای فروش دارم. (به علت احتیاج به پولش!)
با آداپتور 220 ولت مخصوص

قیمت 310 هزار

شاید پایینتر هم بیام!
این شماره موبایل منه : 09127193754

kakero youga

کاربر سایت
Oct 1, 2005
341
نام
رضا
Rating - 0%
0   0   0
آخرش 300 میتونم بدم، الان تابستونه، با جلو رفتن تو دل تابستون قیمت با توجه به تورم بازار بالا میره، پس هر کی میخواد زودتر بگه :arrowd:

musketeer

کاربر سایت
May 16, 2008
382
Rating - 0%
0   0   0
بین خیلی سریع پولش رو احتیاج داری؟ چقدر میتونی صبر کنی؟
ضمنا، لوازمش رو لطفا کامل بگو
چند تا دسته و نان چاک داره؟
مرسی از توجهتون

kakero youga

کاربر سایت
Oct 1, 2005
341
نام
رضا
Rating - 0%
0   0   0
پولشو که سریع احتیاج دارم، اما شرایطتو بگو ببینم چقدر میتونم صبر کنم.
دستگاه يک دسته ، يک نانچاک، يک آداپتور 220 ولت مخصوص Wii بهمراه آداپتور 110 ولت خود دستگاه، پایه و کلاً متعلقات که توی جعبه پیدا میشه.

kakero youga

کاربر سایت
Oct 1, 2005
341
نام
رضا
Rating - 0%
0   0   0
خودت میتونی بری توپخونه ببینی داداش..! مرد حسابی من دارم 100 تومن زیر بازار میدم.. به بازارچه اینجا هم کار ندارم، چون جنسم در حد نو هست. تازه یه مغازه (اسمشو نمیارم) ازش قیمت گرفتم نمیدونم روی چه حسابی میگفت ntsc-J رو میدم 500 تومن.!! راه بازه و جاده دراز.!

residentevil4

کاربر سایت
Oct 28, 2005
910
Rating - 100%
7   0   0
دوست عزيز زير 300 تومن بفروشي ضرر كردي چون قيمت wii الان تو بازار خيلي بالاست ،‌به حرف بچه هايي كه از قيمت بازار خبر ندارن توجه نكن.

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
Rating - 100%
2   0   0
دوست عزيز زير 300 تومن بفروشي ضرر كردي چون قيمت wii الان تو بازار خيلي بالاست ،‌به حرف بچه هايي كه از قيمت بازار خبر ندارن توجه نكن.

اینو راست می گه.واقعا خیلی قیمتی خوبی داری میدی.اگه من خودم نخریده بودم 1 روزم صبر نمی کردم و ازت می گرفتم.قابل توجه اونایی که می خوان بخرن :الان همین دستگاه توی توپخونه زیر 400 تومن پیدا نمی شه.بنده خدا داره 5 تا بازیم روش میده.:confused:

AlirezaLesan

کاربر سایت
Aug 4, 2006
455
نام
عليرضا
Rating - 100%
1   0   0
zang bezan parto gheimat begir bad inja begoo honar kardin harki wii dare miad mige
in ghimat khobe dar zemn console DASTE D0 HDOODAN 40 ELA 50 DARSAD AZ GHEIMATESH KAM MISHE MAN KHODAM KHASTAM YE CONSOLE BEFROOSHAM INGHADR BACHE HA ZADAN TOO SAR MAL KE MONSAREF SHODAM DAR ZEMN TOO FOROOSHGAH MAJAZI KHILIHA HASTAND AZ OON VAR MIARAN ARZOON MIDAN DAR ZEMN GHIMAT FAGHAT BE KHATERE AVALE TABESTOON YE KAM KESHIDE BALA NA IN GHADR KE SHOMA MIGID

musketeer

کاربر سایت
May 16, 2008
382
Rating - 0%
0   0   0
من خیلی دوست داشتم ازت میگرفتم... مخصوصا اینکه قیمتت حرف نداره
ولی حیف که سریع پولشو میخوای
من 1 ماه دیگه میخوام بخرم
به هر حال مرسی از توجهتون

kakero youga

کاربر سایت
Oct 1, 2005
341
نام
رضا
Rating - 0%
0   0   0
zang bezan parto gheimat begir bad inja begoo honar kardin harki wii dare miad mige
in ghimat khobe dar zemn console DASTE D0 HDOODAN 40 ELA 50 DARSAD AZ GHEIMATESH KAM MISHE MAN KHODAM KHASTAM YE CONSOLE BEFROOSHAM INGHADR BACHE HA ZADAN TOO SAR MAL KE MONSAREF SHODAM DAR ZEMN TOO FOROOSHGAH MAJAZI KHILIHA HASTAND AZ OON VAR MIARAN ARZOON MIDAN DAR ZEMN GHIMAT FAGHAT BE KHATERE AVALE TABESTOON YE KAM KESHIDE BALA NA IN GHADR KE SHOMA MIGID
دوست عزیز چرا بیخودی خودتو ناراحت میکنی، خوب برو یکی بخر نصف قیمت.! منم اگه بعداً وضعم خوب شدیکی میخوام، آدرس بده برم بخرم.!
من خیلی دوست داشتم ازت میگرفتم... مخصوصا اینکه قیمتت حرف نداره
ولی حیف که سریع پولشو میخوای
من 1 ماه دیگه میخوام بخرم
به هر حال مرسی از توجهتون
خب، اگه مشتری مناسب پیدا نکردم مجبورم صبر کنم. شما هم تا اون موقع که دستت پر شد یه سری اینجا بزن، تا اون موقع شاید هنوز نفروخته باشم!

musketeer

کاربر سایت
May 16, 2008
382
Rating - 0%
0   0   0
خب، اگه مشتری مناسب پیدا نکردم مجبورم صبر کنم. شما هم تا اون موقع که دستت پر شد یه سری اینجا بزن، تا اون موقع شاید هنوز نفروخته باشم!
باشه... پس من این تاپیک رو بوکمارک کردم.
ولی یه نصیحت! اینقدر مالتو مفت نده بره!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر