فروش یک سری وسایل بدرد بخور که به کار من نمیاد دیگه

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Mohammad®eza

کاربر سایت
Oct 15, 2006
1,244
Rating - 94.4%
17   1   0
سلام به همگی یه سری وسیله هست که من دیگه خیلی وقتِ ازشون استفاده نمیکنم اینجا میذارم برای فروش شاید به کار کس دیگه بیاد

1.فلش 16 گیگ ترنسند با گارانتی IRG Life Time فروخته شد
---------------------------------------------------------------------
2.زیرلپتابی مارک Cooler Master گارانتیش تموم شده سالم بدون مشکل با چراغهای LED و فن قابل تنظیم دور (اولویت فروش برای تهران ، شهرستان فقط مناطقی که تیپاکس دارند)فروخته شد
3.MP4 Player کریتیو مدل Zen V Plus 1GB گارانتی نداره ولی سالم بدون مشکل با تمام وسایل حتی بند فابریک خودش فقط یه مقدار قوطیش پارگی داره فروخته شد
4.آداپتور مخصوص MP4,3 پلیرهای کریتیو که اکثرا داخل جعبه هیچ کدوم وجود نداره و جدا باید خریداری بشه قدیم من 17 خریدم الان نمیدونم چند هستش ولی این رو هم جدا میفروشم(رنگ سفید یه مقدار چرک شده ولی سالم بدون عیب و ایراد)
5.یک عدد دستگاه Pro Vision برای دریافت کانالهای ایرانی روی کامپیوتر دسکتاپ و لپ تاپ (توی منطقه ما گیرایی آنتنش کم بود آنتن دهیشون به مناطق هم ربط داره کلا باید برای بهتر آنتن دهیش از پشت بوم یه آنتن بیارید پایین ، با ویندوز 7 و مدیا سنتر ویندوز هم کاملا هم خونی داره کنترلشم تا حالا استفاده نکردم اصلا نفهمیدم چه جوری میشه استفاده کرد گارانتی یکساله همراه فاکتور داره فکر کنم تموم شده باشه 8-9 ماه پیش خریدم! میذاریم به حساب نداشتن گارانتی)
6.یک عدد هم فکس مودم برای کامپیوتر های دسکتاپ موجود هستش سالم
7.یک عدد کابل HDMI 1.5m از این 13-14 تومنی ها و یه دونه کابل اورجینال DVI-DVI هم هستش کسی خواست بگه
8.یک عدد هم قاب Kashi برای گوشی Sony Xperia S,SL موجود هستش رنگ سفید NEW (عکسش رو میتونید همراه کابل ها در پست بعد ببینید)
این از لیست اجناس درمورد قیمت ها همه پیشنهادی البته خواهشا از روی انصاف پیشنهاد بدید(یه پرس و جو کوچیک کنید درمورد قیمتهاشون نسبت به دست دو بودنشون پیشنهاد بدید)
تهران حضوری ، شهرستان اول واریز بعد ارسال با پست یا تیپاکس(هزینه پای خریدار محترم)
فقط پ.خ تشکر
DSC_0014.jpg DSC_0016.jpg

آخرین ویرایش:

Mohammad®eza

کاربر سایت
Oct 15, 2006
1,244
Rating - 94.4%
17   1   0
MP4 Creative فروخته شده
فلش مموری ترنسند 16 گیگ فروخته شد
زیرلپتاپی کولر مستر فروخته شد
-----------------------------------------------
بقیه اجناس در حال حاضر موجود هستن
اینم عکس از کابل ها و محافظ گوشی
DSC_0007.jpg

آخرین ویرایش:

Mohammad®eza

کاربر سایت
Oct 15, 2006
1,244
Rating - 94.4%
17   1   0
این اجناس هنوز موجود هستند :
یک عدد دستگاه Pro Vision برای دریافت کانالهای ایرانی روی کامپیوتر دسکتاپ و لپ تاپ (توی منطقه ما گیرایی آنتنش کم بود آنتن دهیشون به مناطق هم ربط داره کلا باید برای بهتر آنتن دهیش از پشت بوم یه آنتن بیارید پایین ، با ویندوز 7 و مدیا سنتر ویندوز هم کاملا هم خونی داره کنترلشم تا حالا استفاده نکردم اصلا نفهمیدم چه جوری میشه استفاده کرد گارانتی یکساله همراه فاکتور داره فکر کنم تموم شده باشه 8-9 ماه پیش خریدم! میذاریم به حساب نداشتن گارانتی)
----------------------------------------------------
آداپتور مخصوص MP4,3 پلیرهای کریتیو که اکثرا داخل جعبه هیچ کدوم وجود نداره و جدا باید خریداری بشه قدیم من 17 خریدم الان نمیدونم چند هستش ولی این رو هم جدا میفروشم(رنگ سفید یه مقدار چرک شده ولی سالم بدون عیب و ایراد)
یک عدد کابل HDMI 1.5m از این 13-14 تومنی ها و یه دونه کابل اورجینال DVI-DVI هم هستش کسی خواست بگه
یک عدد هم قاب Kashi برای گوشی Sony Xperia S,SL موجود هستش رنگ سفید
یک عدد هم فکس مودم برای کامپیوتر های دسکتاپ موجود هستش سالم

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر