فروش هدفون Beats by dr dre pro detox زیر قیمت(پست همراه با عکس رجیستر)

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

abomfunk

کاربر سایت
Aug 10, 2012
2
Rating - 60%
3   2   0
فروش هدفون Beats by dr dre pro detox زیر قیمت(همراه با عکس رجیستر)(قیمت کاهش یافت)

درود

نوع :
Beats by Dr Dre Pro Detox

رنگ:

مشکی

گارانتی :

ندارد

علت فروش:

خرید iphone

قیمت پایه:

370.000 تومان

توضیحات:

هدفون جهت اطمینان رجیستر شده عکس های رجیستر سایت beats قرار داده شده است

شاید دوستان بگن که فیک هست هدفون چون detox لیمیتد تولید شده.دوستان عزیز هدفون آکبنده و روی پک و دسته هدفون برچسب سریال داره

محل فروش :

تهران پیک .. برای دوستان شهرستان ارسال با پست یا تیپاکس هست
هزینه ارسال هم تخفیف حساب میکنم با خودمه
خرید حضوری نداریم

برای خرید همینجا اعلام کنید یا پ خ بدین
هدفون به بالاترین پیشنهاد فروخته می شود

Attachments

• 92385857955655398057.jpg
    92385857955655398057.jpg
    75.2 KB · مشاهده: 113
  • 97439173601823524331.jpg
    97439173601823524331.jpg
    72.6 KB · مشاهده: 83
  • a1.jpg
    a1.jpg
    69.9 KB · مشاهده: 73
  • a2.jpg
    a2.jpg
    96.4 KB · مشاهده: 64
آخرین ویرایش:

!mohsen

کاربر سایت
Oct 20, 2011
559
Rating - 0%
0   0   0
این خرید حضوری نداشتن یکم از آدم سلب اعتماد میکنه چرا خرید حضوری نداریم از کجا معلوم هدفون خراب نباشه یا ایرادی نداشته باشه آدم داره 370 تومن پول میده برای جنس ندید!
بعد آخر نفهمیدم high copy هست یا نه!شما آدرس سایت میدی من که از اون سایته هم چیزی نفهمیدم!
خودم نمیخوام پسر عموم میخوادش اسمشم رضا هست!اگه میتونی ایمیلت رو برام بفرست چون عضو سایت نیست باهات صحبت کنه!یا مشخصات اکانت چیزبوک هم بدی که خیلی بهتره!

abomfunk

کاربر سایت
Aug 10, 2012
2
Rating - 60%
3   2   0
این خرید حضوری نداشتن یکم از آدم سلب اعتماد میکنه چرا خرید حضوری نداریم از کجا معلوم هدفون خراب نباشه یا ایرادی نداشته باشه آدم داره 370 تومن پول میده برای جنس ندید!
بعد آخر نفهمیدم high copy هست یا نه!شما آدرس سایت میدی من که از اون سایته هم چیزی نفهمیدم!
خودم نمیخوام پسر عموم میخوادش اسمشم رضا هست!اگه میتونی ایمیلت رو برام بفرست چون عضو سایت نیست باهات صحبت کنه!یا مشخصات اکانت چیزبوک هم بدی که خیلی بهتره!

محسن جان خرید حضوری نداریم به خاطر اینکه طرف زنگ می زنه قرار می ذاره میای سر قرار می بینی نیست زنگ می زنی پشت تلفن می خنده میگه اسکل کردم یا طرف می بینه مدل رو میاد ببخشید من یه مدل دیگه می خواستم.در ضمن اینی که شما می بینی نمونه باز شده است شما بخوای من واست پلمب می فرستم
تو توضیحاتم هم عرض کردم هدفون هم روی جعبه هم روی دسته هدفون برچسب سریال داره های کپی ها ندارن
از اون سایت چیزی متوجه نشدی این لینک زیر آدرس فروشگاه اینترتی مون و پیج فیض بوک فروشگاه تو پیج کسائی که خرید کردن رو مدل هدفونی که خریدن با آدرس پیج خودشون رو گذاشتیم در مورد کیفیت می تونی از این دوستان سوال کنی
.:مانستر سرویس:.
Monster service | Facebook

بازم اگر موردی بود من درخدمتم

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر