فروشنده فروش مودم 4g تی پی لینک مدل m7310 کاملا نو

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,355
Rating - 100%
1   0   0
دوستان یک مودم 4 جی TP-Link دارم مدل m7310
این مودم ی سال پیش خریداری شد ولی کلا روی هم 2 بار استفاده کردم و همینطوری دیگ بی استفاده مونده
یه گارانتی سه ساله داره که موقع خرید گفته بودن توی سایت ثبت کنین ولی کلا ثبت نکردیم برای همین احتمال میدم 3 سالش مونده باشه ولی بازم اگه کسی خرید توی سایت ثبت نام میکنیم و اگه گفت گارانتی نداره باز ی تخفیفی میدیم
توی دیجیکالا اخرین قیمت برای 15 اسفند هست و الان موجود نیست ( 1.150) اگه اشتباه نکنم ولی توی یه سایت دیگ ک چک کردم (میدونم چقدر معتبره) قیمت 1.8 زده

قیمت بنده 1.5 هست ولی باز اگه خودتون خجالت نکشید قیمت بدید :D خلاصه یجوری راه میایم. این کرونا دیگ یواش یواش یکاری میکنه کلیه هم بفروشیم

مودم برای تبریز و شهرستان مرند حضوری تست و تحویل داده میشه ولی برای بقیه جاها با پست که هزینه بر عهده خریدار محترم

یکبار دیگه تاکید می کنم کلا 2 بار استفاده شده و اصلا هیچ فرقی با نو نداره. توی عکسم مشخصه کلا 71 گیگ همون اول موقع خرید استفاده شده و بس ( خدایش اگرم اون گیگ رست کردن داشته باشه بلد نیستم :D )
خلاصه با نو هیچ فرقی نداره. تضمینی میدم

photo_۲۰۲۰-۰۶-۰۵_۱۷-۳۱-۵۸.jpg photo_۲۰۲۰-۰۶-۰۵_۱۷-۳۱-۵۹ (2).jpg photo_۲۰۲۰-۰۶-۰۵_۱۷-۳۱-۵۹.jpg photo_2020-06-05_17-33-29.jpg

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: majidred2011

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر