فروش سرور انلاین بازی!

سلام دوستان
از این به بعد سرور nfs cs WOW و.... را از ما بخاهید پهنای باند زیاد = pinge کم و قیمت عالی

لذت ادمینی را بچشید !!! هر بازی که بخواهید !:eek::love:

toxic_devilcs

کاربر سایت
Aug 28, 2007
416
نام
اصغر
سلام !:love::biggrin1::eek:
قضیه فروش این سرور آنلاین چی هست ؟؟؟ :eek::eek:
برای شهرستان هم هست ؟؟:eek::biggrin1::biggrin1:

Devil_May_Cry__Dante_by_starxade.jpg

whatcolor_isblack.jpg

ali954

کاربر سایت
Nov 18, 2007
1,080
نام
علی
سلام عزیز

ببین شهرستانو استان نداره شما سرور رو میخری بعدش Admin میشی و شما میتونی سرور غیر Cs بزنی مثلا nfs و بعد در اون تبلیغ و بازی و......... و میتونی به دوستانت نیز admini بدهی!

toxic_devilcs

کاربر سایت
Aug 28, 2007
416
نام
اصغر
ببین شهرستانو استان نداره شما سرور رو میخری بعدش Admin میشی و شما میتونی سرور غیر Cs بزنی مثلا nfs و بعد در اون تبلیغ و بازی و......... و میتونی به دوستانت نیز admini بدهی!

دوست عزیز اگه می شه یه کم بیشتر توضیح بده ( البت بدون اصطلاحات ) :biggrin1::biggrin1:

whatcolor_isblack.jpg

p30tip

کاربر سایت
Nov 16, 2007
3
ببین عزیز این سرویس این هست که ما سرور آنلاین بازی رو می زنیم و شما می تونی Access یا دسترسی کامل به Command های مدیریت بازی داشته باشی که می شه گفت به اون می گن Admin و به بقیه دوستانت هم (هر کسی بخوای) همین Admin رو بدی.این یه توضیح ساده بود...

toxic_devilcs

کاربر سایت
Aug 28, 2007
416
نام
اصغر
ببین عزیز این سرویس این هست که ما سرور آنلاین بازی رو می زنیم و شما می تونی Access یا دسترسی کامل به Command های مدیریت بازی داشته باشی که می شه گفت به اون می گن Admin و به بقیه دوستانت هم (هر کسی بخوای) همین Admin رو بدی.این یه توضیح ساده بود...

خوب اون وقت اگه من بخوام باید چی کار کنم ؟؟!!:love::biggrin1::biggrin1::biggrin1:

whatcolor_isblack.jpg

ali954

کاربر سایت
Nov 18, 2007
1,080
نام
علی
هرچی دلت بخواد مثلا اگه واسه cs 24 نفره بزنی بهتره چون سرورت public میشه و زیاد میان و .... ولی الن cs KhaZ شده و کلی cheat اومده همین دیروز sxe 4.4 wallhack اومد به نظر من اینده مال سرورای cod 4 nfs Teamfortres2 خاهد بود و یکی از همین بچه ها میتونه پایشو بذاره;)

toxic_devilcs

کاربر سایت
Aug 28, 2007
416
نام
اصغر
هرچی دلت بخواد مثلا اگه واسه cs 24 نفره بزنی بهتره چون سرورت public میشه و زیاد میان و .... ولی الن cs KhaZ شده و کلی cheat اومده همین دیروز sxe 4.4 wallhack اومد به نظر من اینده مال سرورای cod 4 nfs Teamfortres2 خاهد بود و یکی از همین بچه ها میتونه پایشو بذاره;)
دوست عزیز پهنای باند و مشخصات و قیمتو رو برام رو کن ! :biggrin1:

whatcolor_isblack.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر