فروش اکانت های دست 2 origin و steam

amirezio2012

عضو جدید
Jul 29, 2012
181
نام
امیرحسین
Rating - 100%
1   0   0
بنده کلی اکانت دست 2 دارم هرکی که هر بازی مد نظر داره بگه تا قیمت اکانت رو بهش بدم

احتمال ریستور شدن اکانت ها 1% هستش بعد از اینکه اکانت رو تحویل گرفتید بنده یک لینک میدم تا ایمیل و پس رو عوض کنید

برای جلوگیری از هک شدن هم یک کپی از سی دی کی ها و عکس از اکانت داشته باشید

قیمت اکانت ها هم خیلی مفته و بستگی به بازی مورد نظر داره

پیشنهاد ویژه : یک عدد اکانت بازی B.F.3 premium به قیمت 46000 تومان.

پیشنهاد ویژه : اکانت بازی B.F.3 Limited Edition به قیمت 18000 تومان.

OriginsEA_logo.png

steam_0.jpg

dobidob

کاربر سایت
Dec 26, 2010
126
نام
مهرداد
Rating - 100%
2   0   0
داداش قدیمی شد دیگه این کار الآن همه از سایت پرشین کی میخرن اکانت شانسی رو ...
امکان ریستور شدن هم هست من خودم خریدم ریستور شد

amirezio2012

عضو جدید
Jul 29, 2012
181
نام
امیرحسین
Rating - 100%
1   0   0
پرشین کی؟

ممنون میشم لینک بدی تمام اکانت هارو خودم جمع اوری کردم اون نوع اکانتی که میگین شانسی از اسمش مشخصه شانسیه ولی من گفتم شما مثلا بازی B.F.2 یا Mass Effect 3 میخوای من اکانتش رو بهت میدم

لینک بده ببینم چی به چیه.

farhad_fr2

کاربر سایت
Jul 31, 2009
1,360
نام
فرهاد
Rating - 100%
21   0   0
داداش قدیمی شد دیگه این کار الآن همه از سایت پرشین کی میخرن اکانت شانسی رو ...
امکان ریستور شدن هم هست من خودم خریدم ریستور شد
فروشگاه ایران کیز داداش بفرما دوستمون اینو رو میگه فروشگاه پرشین کی
من خودم تو کار فروش بازی استیمم گیف ! از این سایت ارزونتر میدم!

dobidob

کاربر سایت
Dec 26, 2010
126
نام
مهرداد
Rating - 100%
2   0   0

farhad_fr2

کاربر سایت
Jul 31, 2009
1,360
نام
فرهاد
Rating - 100%
21   0   0
هه هه جالبه اول این سایت ایران کیز نداشت جدیدا آورده من پرشین کی رو میگم اونم داره میده 6500 تومن

من لینک جفتشون رو گذاشتم شما دقت کنی میبینی بعدم اینجا جای حرف زدن نیس ! شرمنده صاحب تاپیک !
آپ

amirezio2012

عضو جدید
Jul 29, 2012
181
نام
امیرحسین
Rating - 100%
1   0   0
تو یه پیغام خصوصی به ادم میگی سیاه کار

من از 2-3 سال پیش دارم اکانت دست 2 جمع میکنم اگه شانسی بود به کسی تاکید نمیکردم که هر بازی بخواید چون زده شانسی مثلا یک نفر بازی x رو میخواد اگه از تو اکانت شانس بازی y در بیاد خودم هم ضرر میکنم پس دیوونه نیستم تاکید کنم روی این موضوع من هم مثل این فرهاد اقا تو کار خرید فروش سی دی کی و غیره هستم پس خواهشا اول یکم دقت کنید بعد بیا به ادم بگو سیاه کار اگر هم لینک رو پ.خ نمیکنی خودم تو گوگل سرچ میکنم چون معمولا با ویزا کارت خرید میکنم سمت فروشگاه های ایرانی نمیرم.

dobidob

کاربر سایت
Dec 26, 2010
126
نام
مهرداد
Rating - 100%
2   0   0
جالبه آخه اوریجین سال 2011 ساخته شده شما چطوری از 2 -3 سال پیش اکانت اورجین جمع میکنی ؟ یعنی 2009-2010
آخه یه دروغی بگو با عقل جور در بیاد

---------- نوشته در 04:54 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:48 PM ارسال شده بود ----------

چی شد دیگه حرفی برای گفتن نداری نه ؟ دستت رو شد

amirezio2012

عضو جدید
Jul 29, 2012
181
نام
امیرحسین
Rating - 100%
1   0   0
جالبه آخه اوریجین سال 2011 ساخته شده شما چطوری از 2 -3 سال پیش اکانت اورجین جمع میکنی ؟ یعنی 2009-2010
آخه یه دروغی بگو با عقل جور در بیاد

دوست عزیز از اواسط سال 2009 اکانت استیم جمع کردم

از سال 2011 هم شروع کردم به جمع اوری اکانت دست 2 اوریجین

حالا هم هروقت عشقم بکشه با ویزا کارت سی دی کی و غیره میخرم

مشکل شما اینه دیگران رو مثل خودت میبینی

داشتم جوابت رو میدادم

dobidob

کاربر سایت
Dec 26, 2010
126
نام
مهرداد
Rating - 100%
2   0   0
=))
آها تا اوریجین اومد شروع کردی به جمع کردن اکانت های دست دوم
واقعا چه فرد آینده نگری حتما اون موقع میدونستی قرار دلار گرون بشه همه رو خریدی گذاشتی گاو صندوق الآن بعد 3 سال اومدی در گاو صندوقو باز کردی داری میفروشیشون :))

amirezio2012

عضو جدید
Jul 29, 2012
181
نام
امیرحسین
Rating - 100%
1   0   0
=))
آها تا اوریجین اومد شروع کردی به جمع کردن اکانت های دست دوم
واقعا چه فرد آینده نگری حتما اون موقع میدونستی قرار دلار گرون بشه همه رو خریدی گذاشتی گاو صندوق الآن بعد 3 سال اومدی در گاو صندوقو باز کردی داری میفروشیشون :))

حرف مفت نزن خواهشا وقتی اکانت های دست 2 نصف قیمت بودن و هیچ مشکلی هم نداشتن رفتم خریدم .

مرض نداشتم پول سی دی کی بدم وقتی میتونستم با اون پول دو تا بازی بگیرم چرا واسه یدونه بازی میگرفتم در ضمن یه اکانت هم دارم که خودم سی دی کی واسش گرفتم نو چند تاپیک قبلی میبینی

در ضمن کسی که همه رو مسخره میکنه یعنی خودش مسخره تر از دیگرانه.

الان هم چون وضع دلار خرابه اومدم دارم میفروشم تا اونایی که دوست دارن بازی x رو بازی کنن با قیمت کمتری بازی کنن

---------- نوشته در 06:30 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:10 PM ارسال شده بود ----------

حرف مفت نزن خواهشا وقتی اکانت های دست 2 نصف قیمت بودن و هیچ مشکلی هم نداشتن رفتم خریدم .

مرض نداشتم پول سی دی کی بدم وقتی میتونستم با اون پول دو تا بازی بگیرم چرا واسه یدونه بازی میگرفتم در ضمن یه اکانت هم دارم که خودم سی دی کی واسش گرفتم نو چند تاپیک قبلی میبینی

در ضمن کسی که همه رو مسخره میکنه یعنی خودش مسخره تر از دیگرانه.

الان هم چون وضع دلار خرابه اومدم دارم میفروشم تا اونایی که دوست دارن بازی x رو بازی کنن با قیمت کمتری بازی کنن

چی شد لال شدی ؟

من هم میتونم مثل تو ادمی باشم که به همه تهمت بزنم و مسخره کنم و به کسی ارزش قائل نشم ولی من اینجوری تربیت نشدم.

ivedik_v

کاربر سایت
Jun 27, 2011
226
نام
وحید
Rating - 0%
0   0   0
دوستان عزیز فقط سی دی کی بگیرین به هیچ وجه اکانت دست دو اریجین نخرین چون اکانت قابلیت ری استور داره !! کافیه سوال امنیتی و تاریخ تولد و سی دی کی رو بفرستن برای ادمین بعلاوه کمی اشک و بعد دوباره اکانت فروخته شده رو پس میگیرن حتی اگه رمز تاریخ تولد و ایمیل رو عوض کنین !!

در مورد اکانت شانس هم که معلومه.... همین DOBIDOB خودش همون اول اکانت شانس خرید و فک کنم NFS برنده شد ...

بازم تاکید میکنم اکانت نخرید فقط CD KEY بخرید و اکانت رو خودتون بسازید....

dobidob

کاربر سایت
Dec 26, 2010
126
نام
مهرداد
Rating - 100%
2   0   0
=))
آخه بچه جان چی بهت بگم ؟ اومدی اکانت شانس میفروشی زبونت هم درازه ؟
اولا که کسی نمیخره بعد هم بخره اکانت دست دوم نمیخره
آخه تابلو اکانت پرمیوم رو کجا میدن 45 تومن ؟ مگر اینکه از این هک شده ها باشه
تو اگه خودت هم خریده باشی دسته کم 95 تومن خریدی از این ارزونتر جایی نیست حالا پول خود بتلفیلد هم جدا حساب کن جمعا میشه 120 تومن کی 120 تومنو میده 45 تومن ؟ ها نه خدایی کی میده ؟ مگر اینکه از این هک شده ها باشه که مطمئن باش ریستور میشه
زیاد هم اینجا سروصدا نکن جوجو

amirezio2012

عضو جدید
Jul 29, 2012
181
نام
امیرحسین
Rating - 100%
1   0   0
بازم که حرف خودت رو میزنی این یعنی اندازه بز نمیفهمی

اکانت شانس نیست اگه فهمید

در جواب اون دوست عزیز هم بگم خیلی از اکانت ها رو 1 - 2 ساله دارم و هیچ اتفاقی نیفتاده .

بتل پرمیوم هم همون موقع که EA تو کنفرانس E3 معرفی کرد خودم خریدم رو یه اکانت جدا زدم تا بعدا بتونم بفروشم اون موقع خیلی ارزون تر واسم در اومد.

پس خواهشا زر زر نکن برای بار 100 شانسی نیست اگه شانسی بود نمیتونستم بگم بازی مورد نظر رو بگین تا اکانتشو بهتون بدم هر چند که این بز بازم نمیفهمی.

dobidob

کاربر سایت
Dec 26, 2010
126
نام
مهرداد
Rating - 100%
2   0   0
همینطوری تربیتت کردن نه ؟ ( پس خواهشا زر زر نکن -- این بز --تاز عین درسته نه این :)) ) =))
تربیت خانوادگیت تو حلقم
دیگه داش وحید گفتنی ها رو گفت
من خودم یه بار خریدم اکانت بتلفیلد دراومد تا ایمیلو غیره رو عوض کردم ریستور شد
خلاصه دوستان اعتماد نکنید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر