Epic Games Store فروشگاه رسمی Epic

طی پنج سال گذشته، اپیک همواره در تلاش بوده است تا محصولاتش را به طور مستقیم و توسط خودش به بازیکنان عرضه کند. این کمپانی این راه با معرفی لانچر اختصاصی اپیک‌گیمز برای PC و Mac شروع کرد تا بازیکنان بتوانند با کمک آن از Fortnite، موتور Unreal Engine و یا دیگر محصولات این کمپانی استفاده کنند. محبوبیت روزافزون بازی Fortnite نیز به اپیک‌گیمز کمک کرد تا تجارتش را تا سطحی جهانی گسترش دهد و از بیشتر روش‌های پرداخت پشتبیانی کند.

UnrealEngine%2FNews%2FAnnouncing+the+Epic+Games+Store%2FEpicGamesStore-1400x788-115627d82416826e240d42891ede4afe7975ba19.jpg

کمپانی اپیک‌گیمز اعتقاد دارد که بیشتر سازندگان بازی خواستار فروشگاهی با ویژگی‌های اقتصادی منصفانه و رابطه‌ای مستفیم با بازیکنان هستند. به همین دلیل این کمپانی در پی ساخت فروشگاهی بوده که از این تفکر پیروی کند. این فروشگاهی چندی پیش با تعداد معدودی از بازی‌های PC و Mac ، که اکثر آن‌ها را بازی‌های مستقل تشکیل می‌دهند، افتتاح شد. با توجه‌ به صحبت‌های این کمپانی باید در آینده‌ منتظر بازی‌های موبایل و پلتفرم‌های دیگر نیز روی Epic Games Store باشیم.

ویژگی‌های فروشگاه اپیک‌گیمز:

سهم ۸۸ درصدی توسعه‌دهندگان

تمام توسعه‌دهنده‌هایی که بازی‌های خود را بر روی Epic Games منتشر می‌کنند بدون هیچ قید و شرطی ۸۸ درصد از پول فروش بازی را دریافت می‌کنند. همجنین اگر این توسعه‌دهندگان از موتور بازی‌سازی Unreal Engine استفاده کنند اپیک سهم ۵ درصدی این موتور را نیز فقط برای فروششان روی این فروشگاه پوشش می‌دهد.

UnrealEngine%2FNews%2FAnnouncing+the+Epic+Games+Store%2FEpicGamesStore_InfoGraphic-1920x1080-df66848d0d804e4366355775eae247a9abdeb1e7.jpg

رابطه‌ی مستقیم با بازیکنان

با خرید از فروشگاه Epic Games بطور خودکار مشترک خبرنامه‌ی اپیک‌گیمز می‌شوید و از این طریق توسعه‌دهندگان می‌توانند شما را در جریان آپدیت‌ها و نسخه‌های آینده‌‌ي بازیشان بگذارند. همچنین اگر بازیکنان ترجیح بدهند که ایمیلشان را در اختیار توسعه‌‌دهنده بگذارند، سازنده‌ی بازی می‌توانند شخصا با آن‌ها در ارتباط باشد.

با تولید‌کنندگان محتوا در ارتباط باشید

امروزه استریمرهای توییچ، یوتوبرها و نویسندگان تاثیر بزرگی را بر روی شناخت بازی‌های مختلف دارند. برنامه‌ی گسترده‌ی ۱۰ هزار نفری Support-a-Creator اپیک‌گیمز به توسعه‌دهندگان اجازه میدهند با تولید‌کننده‌های محتوا ارتباط داشته باشند تا دایره‌ی بازیکنان بازی‌های خود را بیش از پیش گسترش دهند. توسعه‌دهندگان می‌توانند در این برنامه مقداری از سهم‌ فروش بازی خود را در اختیار Creator مورد نظرشان قرار بدهند. در این بین اپیک ۵ درصد از این سهم را در ۲۴ ماه اولیه پوشش می‌دهد.

صفحه‌ی فروش بازی‌ خود را کنترل کنید

اپیک‌گیمز هیچ کنترلی رو صفحه‌ی خرید بازی سازنده ندارد. هیچ تبلیغی در این صفحه‌ها نمایش داده نخواهد شد و بازی‌های مشابه نیز در آن حصور نخواهند داشت. همچنین در نتایج جستجوگر بازی نیز خبری از تبلیغات نخواهد بود.

پشتیبانی از تمام موتور‌های بازیسازی

مهم نیست که از چه موتوری برای ساخت بازی استفاده می‌کنید!‌ تمام موتورهای بازیسازی در فروشگاه اپیک پشتیبانی می‌شوند. اولین بازی‌هایی که بر روی این استور قرار گرفته‌اند نیز بر پایه‌ی موتور‌های آنریل‌ انجین و یونیتی هستند.

موفقیت توسعه‌دهندگان، موفقیت اپیک‌گیمز است

هدف اپیک‌گیمز از ساخت فروشگاه و روش‌ اقتصادی آن،‌ هم‌راستا کردن علایق بازیکنان با این کمپانی است. به علت خرید‌های بسیار زیاد در بازی فورتنایت، اپیک‌گیمز زیرساخت‌هایی را فراهم کرده که قدرت پزدازش یک فروشگاه بازی و پشتیبانی از خریداران را دارد. در این بین ۱۲ درصد سهمی که از فروش بازی‌ها می‌گیرد باعث پیشرفت و گسترش این کمپانی در سال‌های آتی خواهد شد.

بازی‌های رایگان

یکی دیگر از سیاست‌های اپیک‌گیمز در راستای افزایش مشتری‌های فروشگاه خود، همکاری با توسعه‌دهندگان برای رایگان کردن بازی‌هایشان در طول زمانی دو هفته‌ یکبار است. لازم به ذکر است که با اضافه کردن این بازی‌ها به library می‌توانید در هر زمانی که خواستید آن‌ها را دانلود و تجربه کنید.

قیمت‌گذاری منطقه‌ای

اپیک‌گیمز هم مانند کمپانی ولو با توجه به ارزش کشورهای مختلف قیمت‌های مختلفی را بر روی فروش بازي‌ها در نظر گرفته است. برای مثال در بعضی از کشورها مانند روسیه‌، قیمت پرداختی شما برای بازی‌ها حتی از نصف هم کمتر می‌شود.

Last edited by a moderator:

sajad-tnt

کاربر سایت
Aug 17, 2010
895
نام
سجاد
یکی از احمقانه ترین کپچاهای دنیای وب
View attachment 162880
:-w میگفتم این آرک:-" لب دیگه چه مسخره بازی ای کرده با این چرخش حیوانات سیاه و سفید (وقتی چند وقت پیش سوالاتش به 10 رسید~X( و حالا:Censored:)
چرا بخش صداش واسه ء من همیشه میگه اشتباهه؟
دقیقا بخش صداشم واسه من میگه اشتباهه:| یعنی کفریم کرده این سیستم همیشه هم به 10 تا میرسه. بیناموس به خدا ربات نیستم
اگه حوصله داشته باشی و اون موقع اعصابت خراب نباشه اتفاقا جالبه :D
ولی امان از وقتیکه حوصله نداشته باشی یا یدونه رو از 10تا اشتباه بزنی :D
خلاصه از داخل خود لانچر اضافه کنید اکثر اوقات کپچا نداره...

Sent from my K00R using Tapatalk

amir*

کاربر سایت
Jan 26, 2011
443
اگه حوصله داشته باشی و اون موقع اعصابت خراب نباشه اتفاقا جالبه :D
ولی امان از وقتیکه حوصله نداشته باشی یا یدونه رو از 10تا اشتباه بزنی :D
خلاصه از داخل خود لانچر اضافه کنید اکثر اوقات کپچا نداره...

جالبه؟کجاش جالبه :-"
نظر بده تتریس بزارن بجاش، یک ربع بازی کنی نظرت چیه؟ :Dیا شطرنج؟ :))

• Like
Reactions: saeed_sg

zolghadr

کاربر سایت
Apr 15, 2019
15
سلام دوستان سه تا سوال داشتم اینترنت رو گشتم ولی چیز به درد بخوری پیدا نکردم اگه به سوال ها جواب بدید ممنون میشم

1- چطور میشه تو اپیک با استفاده از بکاپ ، بازی رو نصب کرد؟
2- بکاپ بازی ردد 2 نسخه استیم رو دارم ، میشه ازش برای نصب تو اپیک استفاده کرد؟
3- اگه بخوام از بازی توی اپیک بکاپ بگیرم چیکار باید بکنم؟

sajad-tnt

کاربر سایت
Aug 17, 2010
895
نام
سجاد
3 بازی زیر برای مدت محدودی رایگان شده و میتونید با اضافه کردنشون به اکانت برای همیشه داشته باشيدش.

Watch_Dogs 2 Standard Edition
Watch Dogs 2 - Watch Dogs® 2

Football Manager 2020
Football Manager 2020

Stick It To The Man
Stick It To The Man!

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,939
نام
احمد
اپیک زده به سیم اخر=D>:D

حیف که از اول من بازی های که اپیک رو رایگان میکرد نگرفتم از وقتی که GTA V رو رایگان کرده ادد کردم تا الان نزدیک 29 تا گیم اضافه کردم:| حیف که بتمن کالکش از دستم در رفته با Inside و سیندیکیت و استپ، البته همه اینا رو استیم و یوپلی دارم :/

قشنگ او روزی رو میبینم که اپیک میخواد رد دد 2 رو رایگان کنه:))

امیدوارم لیست بازی های اپیک بیشتر بشه و بازی های باندی نامکو، بازی های کپکام، بازی های اسکوئر و کلا بیشتر ناشر های شرقی وارد لیبراری استور بشن!

اقا این اپیک گیم سیو کلود و اینا رو ساپورت نمیکنه هنوز؟!!! Remmnat رو تا نصف رفته بودم ویندوز رو دوباره نصب کردم دیدم سیو بازی نیستش و بازی از اول شروع شده ://

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: omid0

misagh72

کاربر سایت
Sep 7, 2013
1,715
اپیک زده به سیم اخر=D>:D

حیف که از اول من بازی های که اپیک رو رایگان میکرد نگرفتم از وقتی که GTA V رو رایگان کرده ادد کردم تا الان نزدیک 29 تا گیم اضافه کردم:| حیف که بتمن کالکش از دستم در رفته با Inside و سیندیکیت و استپ، البته همه اینا رو استیم و یوپلی دارم :/

قشنگ او روزی رو میبینم که اپیک میخواد رد دد 2 رو رایگان کنه:))

امیدوارم لیست بازی های اپیک بیشتر بشه و بازی های باندی نامکو، بازی های کپکام، بازی های اسکوئر و کلا بیشتر ناشر های شرقی وارد لیبراری استور بشن!

اقا این اپیک گیم سیو کلود و اینا رو ساپورت نمیکنه هنوز؟!!! Remmnat رو تا نصف رفته بودم ویندوز رو دوباره نصب کردم دیدم سیو بازی نیستش و بازی از اول شروع شده ://
چرا داره باید از ستینگ اپیک فعال کنید

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,887
نام
محمد حسین
اول اینکه برید rocket league رو بگیرید. بهتون یه کوپن 10 تایی هم میده
دوم اینکه. اپیک تو قسمت free games چهار تا عنوان میزاشت که شامل عناوین این هفته و هفته آینده میشد و یا بصورت mystery و راز میزاشت ولی امروز
2020-09-24_20-52-39.jpg

فقط دو تا عنوان این هفته رو زده. و کاشی چهار تاییش شده دو تایی.
حالا یا یه تغییر ظاهری هست و یا اینکه ممکنه هفته دیگه پایانش باشه.
ولی شروع عنوان رایگان از 12 دسامبر 2018 بوده و باید بزارن تا 12 دسامبر ادامه پیدا کنه و با مثلا rdr ای ویچری تمومش کنن تو اوج.

آخرین ویرایش:

omid0

کاربر سایت
Jun 14, 2020
1,157
اول اینکه برید rocket league رو بگیرید. بهتون یه کوپن 10 تایی هم میده
دوم اینکه. اپیک تو قسمت free games چهار تا عنوان میزاشت که شامل عناوین این هفته و هفته آینده میشد و یا بصورت mystery و راز میزاشت ولی امروز
View attachment 168842

فقط دو تا عنوان این هفته رو زده. و کاشی چهار تاییش شده دو تایی.
حالا یا یه تغییر ظاهری هست و یا اینکه ممکنه هفته دیگه پایانش باشه.
ولی شروع عنوان رایگان از 12 دسامبر 2018 بوده و باید بزارن تا 12 دسامبر ادامه پیدا کنه و با مثلا rdr ای ویچری تمومش کنن تو اوج.
فک کنم گفتن تا پایان سال ۲۰۲۰هست وبعد برای بعد تصمیم می گیرن

• Like
Reactions: rahyarpaul

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,939
نام
احمد
تا پایان امروز 24 ستامبر اخرین روز دریافت کد DLC امازون های بازی تروی هستش
اگر قبلا ثبت نام کردید، ایمیلش براتون اومده، اکانت توتال وار رو با اپیک لینک کنید و CD KEY دی ال سی رو بگیرید و همین امروز وارد برنامه اپیک کنید تا اد بشه.

Attachments

• Untitled.png
    Untitled.png
    329.4 KB · مشاهده: 25

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,887
نام
محمد حسین
تا پایان امروز 24 ستامبر اخرین روز دریافت کد DLC امازون های بازی تروی هستش
اگر قبلا ثبت نام کردید، ایمیلش براتون اومده، اکانت توتال وار رو با اپیک لینک کنید و CD KEY دی ال سی رو بگیرید و همین امروز وارد برنامه اپیک کنید تا اد بشه.
How long will Amazons be free?
Amazons will be free to claim from the 24th of September to the 8th of October 2020. If you claim the DLC during this time, it is free to keep. You’ll have until the 5th of November to apply your product code to your account
تا 8 اکتبره

• Like
Reactions: Paradise Lost

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر