Epic Games Store فروشگاه رسمی Epic

طی پنج سال گذشته، اپیک همواره در تلاش بوده است تا محصولاتش را به طور مستقیم و توسط خودش به بازیکنان عرضه کند. این کمپانی این راه با معرفی لانچر اختصاصی اپیک‌گیمز برای PC و Mac شروع کرد تا بازیکنان بتوانند با کمک آن از Fortnite، موتور Unreal Engine و یا دیگر محصولات این کمپانی استفاده کنند. محبوبیت روزافزون بازی Fortnite نیز به اپیک‌گیمز کمک کرد تا تجارتش را تا سطحی جهانی گسترش دهد و از بیشتر روش‌های پرداخت پشتبیانی کند.

UnrealEngine%2FNews%2FAnnouncing+the+Epic+Games+Store%2FEpicGamesStore-1400x788-115627d82416826e240d42891ede4afe7975ba19.jpg

کمپانی اپیک‌گیمز اعتقاد دارد که بیشتر سازندگان بازی خواستار فروشگاهی با ویژگی‌های اقتصادی منصفانه و رابطه‌ای مستفیم با بازیکنان هستند. به همین دلیل این کمپانی در پی ساخت فروشگاهی بوده که از این تفکر پیروی کند. این فروشگاهی چندی پیش با تعداد معدودی از بازی‌های PC و Mac ، که اکثر آن‌ها را بازی‌های مستقل تشکیل می‌دهند، افتتاح شد. با توجه‌ به صحبت‌های این کمپانی باید در آینده‌ منتظر بازی‌های موبایل و پلتفرم‌های دیگر نیز روی Epic Games Store باشیم.

ویژگی‌های فروشگاه اپیک‌گیمز:

سهم ۸۸ درصدی توسعه‌دهندگان

تمام توسعه‌دهنده‌هایی که بازی‌های خود را بر روی Epic Games منتشر می‌کنند بدون هیچ قید و شرطی ۸۸ درصد از پول فروش بازی را دریافت می‌کنند. همجنین اگر این توسعه‌دهندگان از موتور بازی‌سازی Unreal Engine استفاده کنند اپیک سهم ۵ درصدی این موتور را نیز فقط برای فروششان روی این فروشگاه پوشش می‌دهد.

UnrealEngine%2FNews%2FAnnouncing+the+Epic+Games+Store%2FEpicGamesStore_InfoGraphic-1920x1080-df66848d0d804e4366355775eae247a9abdeb1e7.jpg

رابطه‌ی مستقیم با بازیکنان

با خرید از فروشگاه Epic Games بطور خودکار مشترک خبرنامه‌ی اپیک‌گیمز می‌شوید و از این طریق توسعه‌دهندگان می‌توانند شما را در جریان آپدیت‌ها و نسخه‌های آینده‌‌ي بازیشان بگذارند. همچنین اگر بازیکنان ترجیح بدهند که ایمیلشان را در اختیار توسعه‌‌دهنده بگذارند، سازنده‌ی بازی می‌توانند شخصا با آن‌ها در ارتباط باشد.

با تولید‌کنندگان محتوا در ارتباط باشید

امروزه استریمرهای توییچ، یوتوبرها و نویسندگان تاثیر بزرگی را بر روی شناخت بازی‌های مختلف دارند. برنامه‌ی گسترده‌ی ۱۰ هزار نفری Support-a-Creator اپیک‌گیمز به توسعه‌دهندگان اجازه میدهند با تولید‌کننده‌های محتوا ارتباط داشته باشند تا دایره‌ی بازیکنان بازی‌های خود را بیش از پیش گسترش دهند. توسعه‌دهندگان می‌توانند در این برنامه مقداری از سهم‌ فروش بازی خود را در اختیار Creator مورد نظرشان قرار بدهند. در این بین اپیک ۵ درصد از این سهم را در ۲۴ ماه اولیه پوشش می‌دهد.

صفحه‌ی فروش بازی‌ خود را کنترل کنید

اپیک‌گیمز هیچ کنترلی رو صفحه‌ی خرید بازی سازنده ندارد. هیچ تبلیغی در این صفحه‌ها نمایش داده نخواهد شد و بازی‌های مشابه نیز در آن حصور نخواهند داشت. همچنین در نتایج جستجوگر بازی نیز خبری از تبلیغات نخواهد بود.

پشتیبانی از تمام موتور‌های بازیسازی

مهم نیست که از چه موتوری برای ساخت بازی استفاده می‌کنید!‌ تمام موتورهای بازیسازی در فروشگاه اپیک پشتیبانی می‌شوند. اولین بازی‌هایی که بر روی این استور قرار گرفته‌اند نیز بر پایه‌ی موتور‌های آنریل‌ انجین و یونیتی هستند.

موفقیت توسعه‌دهندگان، موفقیت اپیک‌گیمز است

هدف اپیک‌گیمز از ساخت فروشگاه و روش‌ اقتصادی آن،‌ هم‌راستا کردن علایق بازیکنان با این کمپانی است. به علت خرید‌های بسیار زیاد در بازی فورتنایت، اپیک‌گیمز زیرساخت‌هایی را فراهم کرده که قدرت پزدازش یک فروشگاه بازی و پشتیبانی از خریداران را دارد. در این بین ۱۲ درصد سهمی که از فروش بازی‌ها می‌گیرد باعث پیشرفت و گسترش این کمپانی در سال‌های آتی خواهد شد.

بازی‌های رایگان

یکی دیگر از سیاست‌های اپیک‌گیمز در راستای افزایش مشتری‌های فروشگاه خود، همکاری با توسعه‌دهندگان برای رایگان کردن بازی‌هایشان در طول زمانی دو هفته‌ یکبار است. لازم به ذکر است که با اضافه کردن این بازی‌ها به library می‌توانید در هر زمانی که خواستید آن‌ها را دانلود و تجربه کنید.

قیمت‌گذاری منطقه‌ای

اپیک‌گیمز هم مانند کمپانی ولو با توجه به ارزش کشورهای مختلف قیمت‌های مختلفی را بر روی فروش بازي‌ها در نظر گرفته است. برای مثال در بعضی از کشورها مانند روسیه‌، قیمت پرداختی شما برای بازی‌ها حتی از نصف هم کمتر می‌شود.

Last edited by a moderator:

ahmad137456

کاربر سایت
Jul 26, 2019
72
Celeste
Celeste - Brave hundreds of hand-crafted challenges in this super-tight platformer, as you help Madeline survive her journey to the top of Celeste Mountain!

Inside
Inside - INSIDE

تا 5 سپتامبر رایگان

بازی های رایگان هفته آینده: Abzu - The End is Nigh
منی که هیچ علاقه ای به این لانچر اپیک نداشتم با این بازی ها دارم کم کم علاقه مند میشم واقعا!
اگر همین طوری ادمه پیدا کنه عالیه
دوستان بهترین کشور برای ساخت اکانت اپیک چیه؟
تازه افغانستان و ونزوئلا داره ولی ایران نداره!؟

paradaimix

Dancing for Dessert Studio
کاربر فعال
Oct 7, 2012
2,253
منی که هیچ علاقه ای به این لانچر اپیک نداشتم با این بازی ها دارم کم کم علاقه مند میشم واقعا!
اگر همین طوری ادمه پیدا کنه عالیه
دوستان بهترین کشور برای ساخت اکانت اپیک چیه؟
تازه افغانستان و ونزوئلا داره ولی ایران نداره!؟
این که آی پی ایران به طور پیش فرض تو بعضی از سایت ها بلک لیسته یا به کاربرای ایرانی خدمات نمیدن، دو تا دلیل داره این قضیه و مطلقا ربطی هم به تحریم سیاسی نداره، اولیش اینه که هیچ پولی از کاربر های داخل ایران به طور مستقیم به اپیک نمیرسه پس دلیلی هم نداره خدمات ارائه بدن و موضوع دوم هم بر میگرده به حملات سایبری گسترده (سایبری های دولتی) از داخل کشورهایی مثل کره شمالی، کوبا یا ایران به زیر ساخت ها و سرورهای ارائه کننده این خدمات (چه بسا همون شرکتی که داره خدمات سرور میده، به نهادهای دولتی آمریکا هم خدمات ارائه میده) و لزوما برای کاهش هزینه و پیشگیری از هزینه های جانبی امنیتیه.

sbAL1REZA

کاربر سایت
Jan 6, 2015
537
دوستان dauntless با فیلتر شکن هم برا من باز نمیشه کسی بازی میکنه ؟
یه راهنمایی کنه مارو
لاگین میکنم ولی میخواد بره تو گیم میگه check your connection

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,179
نام
عارف واعظ قائمی
کالکشن بتمن آرکام (اسایلم، سیتی و نایت) و سه‌گانه بتمن لگو همین الان تو فروشگاه اپیک گیمز به رایگان قابل دانلوده.
View attachment 117053
داداشمون اعصاب معصاب نداره :))
بازیهای هفته بعد
View attachment 117054

من به شدت منتظر سری telltale بودم! ولی بازم بدک نیست (گرچه هم رو PS3، هم PS4 هم استیم سری های مربوطه Arkham رو پیش از اینم داشتم)!
حداقل یک مقداری بیشتر مردونگی میکرد Redux رو کامل میزاشت! من کرمی که دارم اینکه دوست دارم کل سری رو روی یک پلتفرم داشته باشم(نه فقط این بازی، کلا هر بازیی)! exodus رو که به ناچار گرفتم (بشدت پشیمونم که ولی از استیم اول کار refund کردم)! اگر redux رو کامل میداد اون حس درونیم رو تا حدود زیادی آروم میکرد! ولی این منو تخلیه نمیکنه! میزارم رو استیم هم ریلز شد اونور میگیرم Gold edition هم میگیرم! دهنشون هم سرویس جدی! چهار تا achievement اضافه نمیکنند یک ساله! یا یک سبد خرید! بازی مفتم باشه بازم سخته دوبار بری برای تسویه حساب!

راستی چه مسخره بازیی هست که اینا هنوز برای کنترل season pass ندادند بیرون؟ یا مثلا Alan wake american nightmare چرا کلا نیست تو این استور؟ در کل من هر دو بازی Control و Metro exodus رو اینجا از ناچاری گرفتم و ترجیح میدم این بازی کنار سری خودشون تو یک پلتفرم (استیم) باشه. حالا مثلا Quantic dream پک رو مشکلی ندارم اینور فقط هست، ولی اونای دیگه الان ناقص شده! یا کلا هر بازی دیگه ای رو بری انحصاری کنه، مشکلی نیست(بازی IP جدید باشه، یا بازی کنسولی باشه که کلا رو PC نبوده)! بره RDR یک و دو رو بیاره! ولی نره فقط نسخه دو رو بیاره بعد مثلا نسخه یک برای همه پلتفرم های بیاد.

TeTration

TeT
کاربر سایت
Jan 17, 2013
3,655
نام
Moein
من به شدت منتظر سری telltale بودم! ولی بازم بدک نیست (گرچه هم رو PS3، هم PS4 هم استیم سری های مربوطه Arkham رو پیش از اینم داشتم)!
حداقل یک مقداری بیشتر مردونگی میکرد Redux رو کامل میزاشت! من کرمی که دارم اینکه دوست دارم کل سری رو روی یک پلتفرم داشته باشم(نه فقط این بازی، کلا هر بازیی)! exodus رو که به ناچار گرفتم (بشدت پشیمونم که ولی از استیم اول کار refund کردم)! اگر redux رو کامل میداد اون حس درونیم رو تا حدود زیادی آروم میکرد! ولی این منو تخلیه نمیکنه! میزارم رو استیم هم ریلز شد اونور میگیرم Gold edition هم میگیرم! دهنشون هم سرویس جدی! چهار تا achievement اضافه نمیکنند یک ساله! یا یک سبد خرید! بازی مفتم باشه بازم سخته دوبار بری برای تسویه حساب!

راستی چه مسخره بازیی هست که اینا هنوز برای کنترل season pass ندادند بیرون؟ یا مثلا Alan wake american nightmare چرا کلا نیست تو این استور؟ در کل من هر دو بازی Control و Metro exodus رو اینجا از ناچاری گرفتم و ترجیح میدم این بازی کنار سری خودشون تو یک پلتفرم (استیم) باشه. حالا مثلا Quantic dream پک رو مشکلی ندارم اینور فقط هست، ولی اونای دیگه الان ناقص شده! یا کلا هر بازی دیگه ای رو بری انحصاری کنه، مشکلی نیست(بازی IP جدید باشه، یا بازی کنسولی باشه که کلا رو PC نبوده)! بره RDR یک و دو رو بیاره! ولی نره فقط نسخه دو رو بیاره بعد مثلا نسخه یک برای همه پلتفرم های بیاد.
استورش از نظر امکانات با هیولا برابری میکنه، البته تو هیولا میشه review گذاشت برای بازی :)) درباره مترو هم منم فکر کردم ریداکس رو بصورت کالکشن میذاره ولی دیدم فقط ۲۰۳۳ :/

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر