Epic Games Store فروشگاه رسمی Epic

طی پنج سال گذشته، اپیک همواره در تلاش بوده است تا محصولاتش را به طور مستقیم و توسط خودش به بازیکنان عرضه کند. این کمپانی این راه با معرفی لانچر اختصاصی اپیک‌گیمز برای PC و Mac شروع کرد تا بازیکنان بتوانند با کمک آن از Fortnite، موتور Unreal Engine و یا دیگر محصولات این کمپانی استفاده کنند. محبوبیت روزافزون بازی Fortnite نیز به اپیک‌گیمز کمک کرد تا تجارتش را تا سطحی جهانی گسترش دهد و از بیشتر روش‌های پرداخت پشتبیانی کند.

UnrealEngine%2FNews%2FAnnouncing+the+Epic+Games+Store%2FEpicGamesStore-1400x788-115627d82416826e240d42891ede4afe7975ba19.jpg

کمپانی اپیک‌گیمز اعتقاد دارد که بیشتر سازندگان بازی خواستار فروشگاهی با ویژگی‌های اقتصادی منصفانه و رابطه‌ای مستفیم با بازیکنان هستند. به همین دلیل این کمپانی در پی ساخت فروشگاهی بوده که از این تفکر پیروی کند. این فروشگاهی چندی پیش با تعداد معدودی از بازی‌های PC و Mac ، که اکثر آن‌ها را بازی‌های مستقل تشکیل می‌دهند، افتتاح شد. با توجه‌ به صحبت‌های این کمپانی باید در آینده‌ منتظر بازی‌های موبایل و پلتفرم‌های دیگر نیز روی Epic Games Store باشیم.

ویژگی‌های فروشگاه اپیک‌گیمز:

سهم ۸۸ درصدی توسعه‌دهندگان

تمام توسعه‌دهنده‌هایی که بازی‌های خود را بر روی Epic Games منتشر می‌کنند بدون هیچ قید و شرطی ۸۸ درصد از پول فروش بازی را دریافت می‌کنند. همجنین اگر این توسعه‌دهندگان از موتور بازی‌سازی Unreal Engine استفاده کنند اپیک سهم ۵ درصدی این موتور را نیز فقط برای فروششان روی این فروشگاه پوشش می‌دهد.

UnrealEngine%2FNews%2FAnnouncing+the+Epic+Games+Store%2FEpicGamesStore_InfoGraphic-1920x1080-df66848d0d804e4366355775eae247a9abdeb1e7.jpg

رابطه‌ی مستقیم با بازیکنان

با خرید از فروشگاه Epic Games بطور خودکار مشترک خبرنامه‌ی اپیک‌گیمز می‌شوید و از این طریق توسعه‌دهندگان می‌توانند شما را در جریان آپدیت‌ها و نسخه‌های آینده‌‌ي بازیشان بگذارند. همچنین اگر بازیکنان ترجیح بدهند که ایمیلشان را در اختیار توسعه‌‌دهنده بگذارند، سازنده‌ی بازی می‌توانند شخصا با آن‌ها در ارتباط باشد.

با تولید‌کنندگان محتوا در ارتباط باشید

امروزه استریمرهای توییچ، یوتوبرها و نویسندگان تاثیر بزرگی را بر روی شناخت بازی‌های مختلف دارند. برنامه‌ی گسترده‌ی ۱۰ هزار نفری Support-a-Creator اپیک‌گیمز به توسعه‌دهندگان اجازه میدهند با تولید‌کننده‌های محتوا ارتباط داشته باشند تا دایره‌ی بازیکنان بازی‌های خود را بیش از پیش گسترش دهند. توسعه‌دهندگان می‌توانند در این برنامه مقداری از سهم‌ فروش بازی خود را در اختیار Creator مورد نظرشان قرار بدهند. در این بین اپیک ۵ درصد از این سهم را در ۲۴ ماه اولیه پوشش می‌دهد.

صفحه‌ی فروش بازی‌ خود را کنترل کنید

اپیک‌گیمز هیچ کنترلی رو صفحه‌ی خرید بازی سازنده ندارد. هیچ تبلیغی در این صفحه‌ها نمایش داده نخواهد شد و بازی‌های مشابه نیز در آن حصور نخواهند داشت. همچنین در نتایج جستجوگر بازی نیز خبری از تبلیغات نخواهد بود.

پشتیبانی از تمام موتور‌های بازیسازی

مهم نیست که از چه موتوری برای ساخت بازی استفاده می‌کنید!‌ تمام موتورهای بازیسازی در فروشگاه اپیک پشتیبانی می‌شوند. اولین بازی‌هایی که بر روی این استور قرار گرفته‌اند نیز بر پایه‌ی موتور‌های آنریل‌ انجین و یونیتی هستند.

موفقیت توسعه‌دهندگان، موفقیت اپیک‌گیمز است

هدف اپیک‌گیمز از ساخت فروشگاه و روش‌ اقتصادی آن،‌ هم‌راستا کردن علایق بازیکنان با این کمپانی است. به علت خرید‌های بسیار زیاد در بازی فورتنایت، اپیک‌گیمز زیرساخت‌هایی را فراهم کرده که قدرت پزدازش یک فروشگاه بازی و پشتیبانی از خریداران را دارد. در این بین ۱۲ درصد سهمی که از فروش بازی‌ها می‌گیرد باعث پیشرفت و گسترش این کمپانی در سال‌های آتی خواهد شد.

بازی‌های رایگان

یکی دیگر از سیاست‌های اپیک‌گیمز در راستای افزایش مشتری‌های فروشگاه خود، همکاری با توسعه‌دهندگان برای رایگان کردن بازی‌هایشان در طول زمانی دو هفته‌ یکبار است. لازم به ذکر است که با اضافه کردن این بازی‌ها به library می‌توانید در هر زمانی که خواستید آن‌ها را دانلود و تجربه کنید.

قیمت‌گذاری منطقه‌ای

اپیک‌گیمز هم مانند کمپانی ولو با توجه به ارزش کشورهای مختلف قیمت‌های مختلفی را بر روی فروش بازي‌ها در نظر گرفته است. برای مثال در بعضی از کشورها مانند روسیه‌، قیمت پرداختی شما برای بازی‌ها حتی از نصف هم کمتر می‌شود.

Last edited by a moderator:

p.messi

کاربر سایت
Nov 4, 2010
299
نام
Poorya
سلام
اقا کسی راهی سراغ داره بدون شکن بریم توی فورتنایت و اپیک؟
این dns که توی نت همه گذاشتن رو میزنم اما لانچر میگه آفلاینه و نمیاد باالا

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,077
نام
مــاکــان
سلام
اقا کسی راهی سراغ داره بدون شکن بریم توی فورتنایت و اپیک؟
این dns که توی نت همه گذاشتن رو میزنم اما لانچر میگه آفلاینه و نمیاد باالا
از Taklol استفاده کن، کلی لانچر و گیم ساپورت میکنه، رایگان هست.

Capture.JPG

• Like
Reactions: FableBW

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,172
نام
عارف واعظ قائمی
از Taklol استفاده کن، کلی لانچر و گیم ساپورت میکنه، رایگان هست.

View attachment 151573
متاسفانه اپیک رو فقط باز میکنه، قابلیت دانلود بازی ها رو نداری در هر صورت. ولی اوریجین اکی بود. راک استار هم بازی دمه دست نداشتم تست کنم.

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,077
نام
مــاکــان
متاسفانه اپیک رو فقط باز میکنه، قابلیت دانلود بازی ها رو نداری در هر صورت. ولی اوریجین اکی بود. راک استار هم بازی دمه دست نداشتم تست کنم.
من تا حالا بازی دانلود نکردم تو اپیک.
LOL,Valorant,Origin و لانچر اپیک تست کردم، کاملا جواب میده.
خب بازیو با VPN دانلود کن، بعدش قطع کن با Taklol بازی کن.

• Like
Reactions: ArefTheGreat

Mohammad@li

کاربر سایت
Sep 11, 2014
2,091
نام
MohammadAli
دو عدد کد آلفای Rogue Company دارم به دو نفر اولی که پیام خصوصی بدن میدم. اون موقع که واسش ثبت‌نام کردم خیلی علاقه‌مند بودم به تجربش ولی به دلایلی نمیتونم خودم بازیش کنم نمیخام این کدا حروم بشه.

ادیت: کسی پیام نداد همینجا میذارمشون:

154689

آخرین ویرایش:

omid_13

کاربر سایت
Nov 22, 2013
599
نام
OmidLOL
دو عدد کد آلفای Rogue Company دارم به دو نفر اولی که پیام خصوصی بدن میدم. اون موقع که واسش ثبت‌نام کردم خیلی علاقه‌مند بودم به تجربش ولی به دلایلی نمیتونم خودم بازیش کنم نمیخام این کدا حروم بشه.

ادیت: کسی پیام نداد همینجا میذارمشون:

View attachment 154689
دمتگرم من دومیش رو زدم

• Like
Reactions: Mohammad@li

Black Cipher

کاربر سایت
Jul 17, 2020
102
نام
Navid
آقای کسی با login کردن مشکل نداره؟ یا به این مشکل برخورده؟
الان چند روزه میخوام وارد بشم، این error میاد. مرورگر و قندشکن عوض کردم جواب نداد. 1 روز صبر کردم دوباره امتحان کردم جواب نداد.
کلا به هیچ صراطی مستقیم نیست.

155955

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,887
نام
محمد حسین
آقای کسی با login کردن مشکل نداره؟ یا به این مشکل برخورده؟
الان چند روزه میخوام وارد بشم، این error میاد. مرورگر و قندشکن عوض کردم جواب نداد. 1 روز صبر کردم دوباره امتحان کردم جواب نداد.
کلا به هیچ صراطی مستقیم نیست.

View attachment 155955
مشکلی نداره. اگه وی پی ان free استفاده میکنی. از پولی استفاده کن. چون یه مدت بود به آیپی ایران گیر نمیداد ولی الان با ip ایران اجازه نمیده نه به اکانتم تو نرم افزار و نه سایت وصل شم.

Black Cipher

کاربر سایت
Jul 17, 2020
102
نام
Navid
مشکلی نداره. اگه وی پی ان free استفاده میکنی. از پولی استفاده کن. چون یه مدت بود به آیپی ایران گیر نمیداد ولی الان با ip ایران اجازه نمیده نه به اکانتم تو نرم افزار و نه سایت وصل شم.
اتفاقا رایگان استفاده نمیکنم. login کردنش بگیر نگیر داره و حتی شده بازی رایگان هاشم میخوام add کنم میگه برو 24 ساعت دیگه دوباره بیا. در کل خیلی سخت گیره.

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,887
نام
محمد حسین
اتفاقا رایگان استفاده نمیکنم. login کردنش بگیر نگیر داره و حتی شده بازی رایگان هاشم میخوام add کنم میگه برو 24 ساعت دیگه دوباره بیا. در کل خیلی سخت گیره.
اون بازیهای رایگانش برا اینه که با اون ip گرفته شده . و گر نه مشکلی نداره. از جای دیگه یه کانکشن تست بگیر و استفاده کن. پره تو اینترنت. ببین اگه مشکلت رفع شد. از جای دیگه فیل شکن بگیر.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر