فرهنگ گیمینگ|Gaming Culture

R3D_R4N9ER

کاربر سایت
Aug 11, 2014
791
نام
امیرحسین
4_hot_social_gaming_trends_to_watch_1b094eb00a.jpg
سلام دوستان.
متاسفانه گیمرها بیشتر درگیر جدال های بین پلتفورمی و قبیله ای هستن و کمتر پیش آمده که به تحلیل بازی های مختلف و یادگیری به طور گروهی از آنها باشیم.
بیایید مجموعه مباحثی رو شروع کنیم با نام فرهنگ گیمینگ که به نقد بازی ها،نگاه های مختلف،برداشت های مختلف،Walkthrough،راز ها و اسرار در بازی ها و آثار مختلف در فروم ها و سایت های مختلف بپردازیم.
در ابتدای امر پیشنهادات و فکر هایی رو که دارید بگید.
کسانی که مایل هستند اعلام آمادگی کنند.
*لازم به تذکر نیست که در این مجموعه بحث ها خطر اسپویل بسیار شدید هست.*

آخرین ویرایش:

RONIIN

Tech Team
کاربر سایت
Sep 13, 2008
636
نام
خسرو
سلام...به نظرم میتونه بحث جالبی باشه،برای شروع خودم پیشنهاد میدم که در مورد بینش و جهان بینی که گیمینگ و کلا فلسفه تجربه چیزهای تازه در قالب گیم به گیمرها میده بحث کنیم...

R3D_R4N9ER

کاربر سایت
Aug 11, 2014
791
نام
امیرحسین
سلام...به نظرم میتونه بحث جالبی باشه،برای شروع خودم پیشنهاد میدم که در مورد بینش و جهان بینی که گیمینگ و کلا فلسفه تجربه چیزهای تازه در قالب گیم به گیمرها میده بحث کنیم...
دقیقا،به عنوان مثال Bioshock Infinite واقعا عنوانیه که میتونیم حیلی سرش بحث کنیم.

Atal Matal

کاربر سایت
Jun 3, 2015
81
امکان نداره این تاپیک نتیجه بده و تاثیری بزاره!:|

طرف فکر میکنه اگه در راه سونی خون نریزه به بهشت نمیره!:d

حالا میخوای اینو چی کارش کنی؟

RONIIN

Tech Team
کاربر سایت
Sep 13, 2008
636
نام
خسرو
دقیقا،به عنوان مثال Bioshock Infinite واقعا عنوانیه که میتونیم حیلی سرش بحث کنیم.
بله این بازی با خودش مفاهیم اعتقادی زیادی داره که حتی اگر دوستانی هم باهاش موافق نباشن و به وجود جهانهای موازی اعتقادی نداشته باشن باز هم میتونه بحث مفید و جذابی باشه...
به هر حال به نظر من وجود جهان های موازی در این بازی به یکی از بهترین روایت های ممکن بیان شده،یعنی مثلا شاید هیچ کتاب یا فیلمی نتونه اون حالت و حس قسمت پایانی بایوشاک اینفینایت رو به من القا کنه....
اما به نظر شما پایان بازی یک مقداری زیاده روی در مورد سرنوشت انسان ها و گره خوردنش به وجود جهان های موازی نبود؟..
پ.ن:به نظرم زننده تاپیک یه خطر اسپویل بزاره سر در تاپیک تا بتونیم با خیال رلحت بحث رو باز کنیم...مرسی

Venom Matin

کاربر سایت
Oct 9, 2014
264
نام
متین
اولین بازی بود که من 10 بار تمومش کردم تا داستانش بیاد دستم :x اگه مثلا جوری باشه که هر هفته سر یه بازی معروف (که بیشتر بچه ها بازیش کردند و داستان خوبی داشته باشه بحث کنیم مثل عالی میشه )

- - -ویرایش - - -

بله این بازی با خودش مفاهیم اعتقادی زیادی داره که حتی اگر دوستانی هم باهاش موافق نباشن و به وجود جهانهای موازی اعتقادی نداشته باشن باز هم میتونه بحث مفید و جذابی باشه...
به هر حال به نظر من وجود جهان های موازی در این بازی به یکی از بهترین روایت های ممکن بیان شده،یعنی مثلا شاید هیچ کتاب یا فیلمی نتونه اون حالت و حس قسمت پایانی بایوشاک اینفینایت رو به من القا کنه....
اما به نظر شما پایان بازی یک مقداری زیاده روی در مورد سرنوشت انسان ها و گره خوردنش به وجود جهان های موازی نبود؟..
پ.ن:به نظرم زننده تاپیک یه خطر اسپویل بزاره سر در تاپیک تا بتونیم با خیال رلحت بحث رو باز کنیم...مرسی

باید با یه ناظم هماهنگ کنیم که تیتر تاپیکو عوض کنه مثلا [h=2]فرهنگ گیمینگ|Gaming Culture (بحث و تبادل پیرامون بازی HEAVY RAIN )[/h]خیلی عالی میشه تاپیک :bighug:

RONIIN

Tech Team
کاربر سایت
Sep 13, 2008
636
نام
خسرو
اولین بازی بود که من 10 بار تمومش کردم تا داستانش بیاد دستم :x اگه مثلا جوری باشه که هر هفته سر یه بازی معروف (که بیشتر بچه ها بازیش کردند و داستان خوبی داشته باشه بحث کنیم مثل عالی میشه )

- - -ویرایش - - -

باید با یه ناظم هماهنگ کنیم که تیتر تاپیکو عوض کنه مثلا فرهنگ گیمینگ|Gaming Culture (بحث و تبادل پیرامون بازی HEAVY RAIN )

خیلی عالی میشه تاپیک :bighug:
آره اینم فکر بسیار خوبیه،فقط یه نظر سنجی با مدت زمان کوتاه بزاریم و یه بازیرو برای یک بحث با مدت زمان مثلا 1 هفته ای برای بحث مشخص کنیم.

R3D_R4N9ER

کاربر سایت
Aug 11, 2014
791
نام
امیرحسین
جدای از اون بحث جهان های موازیش،شاهد عقاید و کمی اشارات غیر مستقیم هستیم.
میتونیم که الیزابت رو همون آمریکا بدونیم که بدست کامستاک یعنی افراد فاسد افتاده و زمین انسان ها رو به آتش کشونده(جنگ های مختلفی که آمریکا آغاز کرده).

- - -ویرایش - - -

- - -ویرایش - - -

باید با یه ناظم هماهنگ کنیم که تیتر تاپیکو عوض کنه مثلا فرهنگ گیمینگ|Gaming Culture (بحث و تبادل پیرامون بازی HEAVY RAIN )

خیلی عالی میشه تاپیک :bighug:
آره اینم فکر بسیار خوبیه،فقط یه نظر سنجی با مدت زمان کوتاه بزاریم و یه بازیرو برای یک بحث با مدت زمان مثلا 1 هفته ای برای بحث مشخص کنیم.

دقیقا اومدم همینو بگم که شما گفتید.
بهتره که اصلا بصورت # بکنیمش.

آخرین ویرایش:

RONIIN

Tech Team
کاربر سایت
Sep 13, 2008
636
نام
خسرو
جدای از اون بحث جهان های موازیش،شاهد عقاید و کمی اشارات غیر مستقیم هستیم.
میتونیم که الیزابت رو همون آمریکا بدونیم که بدست کامستاک یعنی افراد فاسد افتاده و زمین انسان ها رو به آتش کشونده(جنگ های مختلفی که آمریکا آغاز کرده).

- - -ویرایش - - -

دقیقا اومدم همینو بگم که شما گفتید.
بهتره که اصلا بصورت # بکنیمش.
خوب پس شروع کن دیگه...:d

RONIIN

Tech Team
کاربر سایت
Sep 13, 2008
636
نام
خسرو
والا فك نكنم مشكلي پيش بياد ولي بازم يه پيغام خصوصي به يكي از مديرها بديد بد نيست.

Sent from my iPhone using Tapatalk

riden.17

کاربر سایت
Jul 25, 2012
272
نام
محمد
امیدوارم ادامه پیدا کنه چون از نظر شخصی تنها موضوعیه که این فن بازی های رروی مخ رو نداره
و هم بیشتر بحث هاش بدرد همه میخوره
بایوشاک اینفینیتی واسه شروع باشه که عالیه تنها بازیه که تا حالا 4 5 تا مقاله راجب داستان و فضا سازیش خوندم و هنوز احساس میکنم خیلی چیزه تو خو دل داستان هست که متوجه نشدم

R3D_R4N9ER

کاربر سایت
Aug 11, 2014
791
نام
امیرحسین
چي شد پس؟!

Sent from my iPhone using Tapatalk

امیدوارم ادامه پیدا کنه چون از نظر شخصی تنها موضوعیه که این فن بازی های رروی مخ رو نداره
و هم بیشتر بحث هاش بدرد همه میخوره
بایوشاک اینفینیتی واسه شروع باشه که عالیه تنها بازیه که تا حالا 4 5 تا مقاله راجب داستان و فضا سازیش خوندم و هنوز احساس میکنم خیلی چیزه تو خو دل داستان هست که متوجه نشدم
والله با یکی از ناظم ها که من صحبت کردم این طرح رو رد کردن و گفتن که یه بخش ویکیا داریم و با این کار تاپیک های زیادی ایجاد میشه.در کل طرح در نطفه خفه شد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر