فرانک دارابونت: Rockstar مرا تهدید به اقدامات قانونی در مورد اسم L.A. Noir کرد

Hesam_1994

کاربر سایت
Jun 9, 2008
1,459
نام
حسام
Frank Darabont فیلم‌ساز آمریکایی در مصاحبه‌ای با i09 ادعا کرده که مجبور شده اسم سریال جدید خود را به علت تهدید Rockstar Games به اتخاذ اقدامات قانونی عوض کند. ظاهرا تشابه اسمی این سریال با L.A. Noire یکی از عناوین Rockstar که با همکاری Rockstar Notrh و Team Bondi ساخته شد باعث این مسئله شده است.

20110706LANOIRE2.jpg

کارگردان Shawshank Redemption گفت: اسم این مجموعه قرار بود L.A. Noir باشد بر اساس کتابی به نوشته‌ی John Buntin. اما یه کمپانی بازی های ویدئویی که عنوانی به نام L.A. Noire داشت (با e در آخر) تهدید کرد که علیه من، TNT (شبکه‌ی پخش سریال) و هر کمپانی که در هالیوود کار کرده اقدامات قضایی انجام خواهد داد و ظاهرا میلیاردها دلار برای پشتیبانی از این کار هم دارد. به همین خاطر ما اسم سریال رو عوض می‌کنیم و فکر می‌کنم اسم جدید سریال Lost Angels باشد و این رو همینجا اعلام میکنم.

این سریال Noir در سال 1947 در Los Angeles اتفاق می‌افتد.

VG247

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,403
نام
محمد
این *R خیلی قاطیه :D البته اسم کتابی که قرار بوده سریال ازش اقتباس بشه هم با بازی یکسان بوده (فرقشون همون e آخر هست). این Frank Darabont هم از 2007 به اینور فیلم بلند نساخته، با *R توافق کنن از رو همون L.A. Noire یه فیلم سینمایی بسازن :D

Mr. Dante

کاربر سایت
Jan 25, 2013
76
نام
کیوان
کلا کمپانیهای بزرگ فقط همدیگه متهم به کپی برداری میکنن! مثل همین راکستار یا مثلا اپل سامسونگ سونی و ...

habibmp3

کاربر سایت
Dec 5, 2011
1,236
نام
ابوالفضل
بابا کلی کلاس داشت واسه بازی اگه سریال دارابونت کبیر با این نام ساخته میشد ...
البته اسم جدیدش هم انصافا فوق العاده است و ظاهرا یه توفیق اجباری نصیب استاد شده ...

ShahryR

کاربر سایت
Sep 7, 2012
657
نام
شهریار
اره مخصوصا مكس پين 3:lol:
WTF??
من جایی ندیدم مکس پین 3 رو ضعیف و یا حتی متوسط در نظر بگیرن. این همه هیاهیویی هم که سر بازی شد مربوط به مقایسه‌ی سه نسخه‌ی سریه که از اون لحاظ قسمت سوم در برابر دو قسمت قبلی ضعیفه همین. ولی به هیج وجه بازی بدی نیست:|
LA Noire هم که یکی از بهترین IPهای جدید این نسله. حرفی نمیشه زد در مورد عظمتش:|

Red Dead

کاربر سایت
Jun 16, 2010
1,659
نام
سیاوش
WTF??
من جایی ندیدم مکس پین 3 رو ضعیف و یا حتی متوسط در نظر بگیرن. این همه هیاهیویی هم که سر بازی شد مربوط به مقایسه‌ی سه نسخه‌ی سریه که از اون لحاظ قسمت سوم در برابر دو قسمت قبلی ضعیفه همین. ولی به هیج وجه بازی بدی نیست:|
LA Noire هم که یکی از بهترین IPهای جدید این نسله. حرفی نمیشه زد در مورد عظمتش:|
چرا اخه جواب ترولر رو میدی،ضایع هست داره ترول میکنه بیخیالش شو
این کارگردان عزیز هم یکجور داستان رو تعریف کرده انگار راکستار اومده زن و بچه اش رو تهدید به مرگ کرده!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر