فايلهاي Save بازيهاي مختلف كامپيوتر و كنسول

Taher

مدیر سابق
کاربر سایت
Nov 6, 2005
649
نام
طاهر
دوستان گرامي ، عرض كنم خدمتتون كه به پيشنهاد يكي از دوستان بسيار عزيز تصميم گرفتيم كه اين تاپيك رو بزنيم تا هر كسي كه احتياج به فايل Save يك بازي پيدا ميكنه ، بياد اينجا و درخواست كنه و دوستاني كه لينكي از اون Save‌دارند ، براي استفاده ديگران اون لينك رو در اين تاپيك بذارن.
براي شروع هم لينك فايلهاي Save بازي NFS Most Wanted نسخه PS2 رو من ميذارم :
http://www.gamefaqs.com/console/ps2/save/927139.html

اين هم لينك صفحه مربوط به بازي Onimusha : Dawn of Dreams
http://www.gamefaqs.com/console/ps2/save/927507.html

اميدوارم كه تاپيك با همكاري همه دوستان مسير درست خودش رو ادامه بده.
موفق باشيد

• Like
Reactions: Mam.Q

Konami

Administrator
Sep 22, 2005
1,048
نام
Hamed
سلام ...
طاهر جون دمت گرم ... اقا يك راهنماي كامل هم براي استفاده بنويس. هر سيو يك پسوند داره و برنامه هاي جداگانه اي احتياج داره ... اموزش و برنامه هاي لازم را بنويسي و بگي كدوم سيو ها با برنامه هماهنگ هست كامل ميشه . اينطوري ديگه لازم نيست سيو هاي با حجم بالا را براي روز مبادا روي مموري نگه داريم و هر وقت احتياج به يك سيو قديمي داشتيم به اين صورت وارد مموري ميكنيم . ممنون .

Taher

مدیر سابق
کاربر سایت
Nov 6, 2005
649
نام
طاهر
نوشته شده توسط pandora tomorrow:
طاهر جان بهتر نیست save های بازی های pc رو تو این تاپیک درخواست کنن و اینجا فقط مربوط به save بازی های ps2 باشه؟؟
اين تاپيك رو چون با نام Saveهاي كامپيوتر و كنسول زديم و همچنين معمولاً درخواست Save‌ براي PC بيشتر از PS2 هست من فكر مي‌كنم درخواست براي كامپيوتر هم اگر همين‌جا باشه بهتره. البته هيچ اجباري نيست ولي خوب تاپيك رو براي درخواست فايل Save زديم و اگر درخواستها اينجا متمركز بشه به نظرم بهتره.

• Like
Reactions: Mam.Q

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,787
نام
امین
نوشته شده توسط Taher:
اين تاپيك رو چون با نام Saveهاي كامپيوتر و كنسول زديم و همچنين معمولاً درخواست Save‌ براي PC بيشتر از PS2 هست من فكر مي‌كنم درخواست براي كامپيوتر هم اگر همين‌جا باشه بهتره. البته هيچ اجباري نيست ولي خوب تاپيك رو براي درخواست فايل Save زديم و اگر درخواستها اينجا متمركز بشه به نظرم بهتره.

صلاح مملکت خویش خسروان دانند...;)

BizkibiT

کاربر سایت
Jan 16, 2006
178
نام
فرشيد
hi 2 all
مي بخشين اين سيو هارو چه جوري ميريزين رو memory card ????:confused: :confused:
(اينقدر نخند به سوال بابا, سنگ ميشي !! ;) )

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر