فارسی سازی بازی مافیا 2

still life

کاربر سایت
Apr 2, 2010
70
با سلام.
با توجه به اینکه این بازی اگر فارسی شه طرفداران زیادی پیدا خواهد کرد، من امروز این تاپیک رو می زنم تا کسایی که در زمینه کار با فایل های صوتی بازی تخصص دارن رو جمع کنیم، همچنین کسایی که می تونن سانسور کنن، تا بتونیم بازی رو وارد بازار کنیم و مجوزش رو بگیریم.
البته من ناشرش رو دارم، همینطور گروه دوبلاژش رو.
فقط کافیه دوستانی که تخصصشون کار با فایل و تبدیل و این چیزاست جمع بشن و با هم این بازی رو فارسی کنیم.
هر سوالی هست تو همین تاپیک پرسیده شده (البته سعی کنید بیشتر از سوال آمادگیتون رو اعلام کنید :d).

شما قبلا هم قصد زیر نویس سازی داشتین و هنوز به افراد گروه قبلیتون بدهکارین!!!
چرا دوباره بندگان خدا رو سر کار میذارین!؟

ORMAZD90

کاربر سایت
Jul 18, 2013
8
چرا نمیاید GTA IV رو فارسی کنیم،؟ من خودم یادتون میدم مَپ رو عوض کنید، آدم - صدا- اسلحه - مخصوصاً ماشین که ترکوندم دیگه! توی وبلاگم هست، ولی اینجا نتونستم تاپیک بزنم!! والا سخته، اصلاً نیست همچین گزینه ای
اینم وبلاگ ماشین های ایرانی 3Dmax ولی خدایی به میخوام یه تاپیک بزنم به همه آموزش فارسی که ساختم رو بدم ولی نمیشه، کمک کنید

Justiciar

کاربر سایت
Jul 13, 2012
1,472
^دوست عزیز بازی هایی امثال این، GTA و ... خیلی زیاد از فرهنگ عامه استفاده می‌کنند.استفاده از نفرین و واژه های Se**al هم بسیار زیاده.
فرض کنیم موفق شدیم بازی رو دوبله کنیم، آیا اجازه ی انتشارش بدون اینکه اثر اصلی دچار تغییر بشه، ممکنه؟
مثلا شما قصد دارید چپتر اول و دوم بازی را (با وجود جملاتی مثل You screwed a couple of Sicilian broads ) چه طور دوبله کنید؟

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
ولی اینجا نتونستم تاپیک بزنم!! والا سخته، اصلاً نیست همچین گزینه ای

باید تبدیل به کاربر سایت بشی تا بتونی تایپیک بزنی .

اون تاپیک رو من اصلا درش نقشی نداشتم و اگه یه مقدار چشمتون رو باز کنید می بینید که تاریخ عضویت من 2011 مال دو سال پیشه!!

ماشالله طرز حرف زدن ! من که کلا پشیمون شدم از هر نوع همکاری کردن ! :d

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
طرز حرف زدن ایشون هم چندان خوشایند نبود:d
ما نسبت به شما ارادت داریم ;)
بیرون از تاپیک دو تا برنامه نویس دارن رو بازی کار می کنن و بیشتر از همه به مترجم نیازه که بتونه دیالوگ ها رو به صورت شنیداری ترجمه کنه.

اون بنده خدا که چیزی نگفت . سخت گرفتی:d
شما هم لطف داری :)
کار خیلی سختیه . من که وقتم واقعا پره . وگرنه حتما تا جایی که میتونستم باهاتون همکاری میکردم .

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,331
واقعا عالی میشه
من خودم خواستم بازی Remember me رو زیرنویس فارسی کنم مشکلی هم با زیرنویس ندارم ولی نمیدونم چطوری فونتش رو عوض کنم تا زیرنویس فارسی رو بخونه.اینو اکی کنم خودم تنایی بازی رو زیرنویس میکنم.کار سختی نیست
ولی واسه دوبله کلی آدم میخواد.بهرحال فقط میتونم برای این بازی ازتون تشکر کنم ولی واسه بازی remember me اگه فونت داشتین بگین خودم یه هفته ای اکی کنم براتون

• Like
Reactions: Tidus & Shayne

ORMAZD90

کاربر سایت
Jul 18, 2013
8
آموزش های تبدیل ماشین برای GTA IV به زبان فارسی مدرسش هم خودم بودم (علی دیبا) - نمونه کارم همین پژو هست البته بازم هست

206_finalaa_1_.jpg

دوستان میتونید با این آموزشا خودتون ماشین تبدیل کنید

آموزش شماره یک: (لینک)

آموزش:
+ نحوه کار با ابزار های انتخاب و حرکتی و بزرگ و کوچیک کردن
+نحوه کار با ابزار های برش و جدا سازی
+نحوه ی استخراج مدل های بازی
+آشنایی با اینتر فیس (فضای کاربری)
+آشنایی با کلید های میانبر
+آشنایی با تمام نما های مورد نیاز

نحوه یادگیری بنده با استفاده از آموزش هایی که از قبل از یوتوب میدیدم و مرجع اصلی هم• View forum - Grand Theft Auto a39f2بود که میتونید سوالات بنده رو اونجا که با اسم مستعارم هست ببینید ormazd یا ormazd89 اسم مستعارم بوداین آموزش در دو کیفیت 30مگ SD و 90مگ HD تهیه شده است،

آموزش شماره دو: (لینک)
آموزش:
+ آموزش import کردن ماشین داخله برنامه
+ آشنایی با لیست قطعات ماشین
+ آموزش جایگذاری قطعات و جایگزین کردن با قطعات مرجع اصلی بازی
+ آشنایی با متریال های هر آبجکت
+ متریال دهی به اجسامی که از قبل دارای متریال بوده اند
+ اسم رمز (کد های شیدر) برای هر متریال چگونه باید باشد؟
+ نحوه import کردن تکسچرها برای استفاده در لایه های یک متریال
+ تنظیمات هر لایه از متریال
+ آموزش تنظیمات normal map یا همان bump ها
+ آموزش تنظیمات specular ها
+ آشنایی با Diffuse ها
+ آموزش خروجی گرفتن از ماشین
+ آموزش ساخت wtd و wft
+ آموزش تنظیمات col
حجم دانلود از سرور یوتوب (250مگ) میباشد و به زودی بر روی مدیافایر هم منتشر میشود که به 6قسمت تقسیم شده

Mreza_Dex

کاربر سایت
Sep 23, 2018
203
نام
داریوش
ساختین یا نه بالاخره
نه، فایل های این بازی قابلیت ویرایش ندارند. چند سال پیش به gamesub گفتم بازی رو رایگان زیرنویس میکنم و مفتی بدید کاربرا دانلود کنن اما بررسی کردند و فایل های بازی رو نمیشه ویرایش کرد. (یا حداقل خیلی سخت هست که اونا نتونسته بودند)

• Like
Reactions: Bhador_a

Sg1387

عضو جدید
Mar 10, 2021
2
نه، فایل های این بازی قابلیت ویرایش ندارند. چند سال پیش به gamesub گفتم بازی رو رایگان زیرنویس میکنم و مفتی بدید کاربرا دانلود کنن اما بررسی کردند و فایل های بازی رو نمیشه ویرایش کرد. (یا حداقل خیلی سخت هست که اونا نتونسته بودند)
یعنی دیگه هیچ راهی نیست ما بتونیم این بازیو فارسی تجربه کنیم چون کسایی مثل من که انگلیسی بلد نیستن هیچی از داستان بازی متوجه نمیشیم و فقط از گیم پلی میتونیم لذت ببریم نه داستان من خودم خیلی دوست دارم بفمم داستان بازی چیه

Mreza_Dex

کاربر سایت
Sep 23, 2018
203
نام
داریوش
یعنی دیگه هیچ راهی نیست ما بتونیم این بازیو فارسی تجربه کنیم چون کسایی مثل من که انگلیسی بلد نیستن هیچی از داستان بازی متوجه نمیشیم و فقط از گیم پلی میتونیم لذت ببریم نه داستان من خودم خیلی دوست دارم بفمم داستان بازی چیه
اگر می خواید داستان بازی رو متوجه بشید، لینک زیر رو توصیه میکنم بخونید که دوستمون داستان بازی رو در وبلاگش به طور کامل توضیح داده ( البته تا پایان چپتر 14).
داستان کامل بازی مافیای 2 ( MAFIA 2 )

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر