عنوان جدیدی از sonic در دست ساخت است

بنظر شما این عنوان در چه سبکی خواهد بود?

• مدرن

رای‌ها: 4 26.7%
  • سبک ادونچر

رای‌ها: 6 40.0%
  • کلاسیک 2D

رای‌ها: 2 13.3%
  • حالمون از بازی های تکراری sonic team بهم خورد!

رای‌ها: 3 20.0%

• مجموع رای دهنده‌ها
    15

Big boss_returns

کاربر سایت
Jan 29, 2019
965
نام
ژوبین
102939

ماه گذشته sega اعلام کرد که خبرهای خوبی برای طرفداران sonic تاریخ march 16 دارد و اکنون سگا در پنل sxsw 2019 خبر از ساخت نسخه جدیدی از سری sonic را داد
سگا در این مراسم انیمیشن سریالی و تریلر جدیدی از team sonic racing را به نمایش گزاشت اما takashi lizuka مدیر sonic team از صحبت درباره عنوان بعدی sonic خودداری کرده است
سال گذشته سگا موفقیت بزرگی با sonic mania کسب کرد اما sonic forces عنوان سونیک تیم نتوانست انتظارات سگا را براورده کند نظر شما چیست ایا عنوان بعدی سونیک میتواند موفق شود؟

آخرین ویرایش:

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
لیبل 30 دلاری و داستان هچل هفت Sonic Forces قشنگ معلوم بود واسه اینه که هیچ همتی پشتش نبود.
با این که خیلی دست بالا نمیگیرم Sonic Team رو ولی معتقدم اگه خوب بهشون برسن واقعاً کارهای خوبی تحویل میدن
این جوری هم نیست که همه سونیک های مدرن آشغال باشن
Sonic Adventures
Sonic Adventures 2
Sonic Heroes
Sonic Unleashed
Sonic Colors
Sonic Generation

اینا همه از سونیک های مدرنیه که با این که منتقدها فحش کش شون کردن و هیچ کدوم متاشون بالای هشتاد نیست من معتقدم شدید بازی های خوبین و خیلی از فن های مجموعه باهاشون حال کردن

Big boss_returns

کاربر سایت
Jan 29, 2019
965
نام
ژوبین
لیبل 30 دلاری و داستان هچل هفت Sonic Forces قشنگ معلوم بود واسه اینه که هیچ همتی پشتش نبود.
با این که خیلی دست بالا نمیگیرم Sonic Team رو ولی معتقدم اگه خوب بهشون برسن واقعاً کارهای خوبی تحویل میدن
این جوری هم نیست که همه سونیک های مدرن آشغال باشن
Sonic Adventures
Sonic Adventures 2
Sonic Heroes
Sonic Unleashed
Sonic Colors
Sonic Generation

اینا همه از سونیک های مدرنیه که با این که منتقدها فحش کش شون کردن و هیچ کدوم متاشون بالای هشتاد نیست من معتقدم شدید بازی های خوبین و خیلی از فن های مجموعه باهاشون حال کردن
همت نه بودجه پشتش نبود sonic team هم یه شرکت داغونه که اعضای کلیدیش رفتن و هم بودجه خوبی نمیگیره واگرنه توانایی ساخت یه sonic خوف مثل سری ادونچر داشتن شایعشم بود بیا امیدوار باشبم بازیشون تو سبک ادونچر باشه
البته منتقدا sonic adventure 1.2 فحش کش نکردن این دو بازی شاهکار دریمکستن داداچ :D گیم رنکینگ یکش 87 بود فکر کنم و متای 2ش 89! بهترین sonic های 3D تاریخن
سونیک های مدرن بعد heroes همه اشغال و بچه بازین و نباید حتی اسمشون کنار ادونچر1.2 گزاشت ادونچر سری بود که با عشق و هزینه و مدیریت درست سگای خدابیامرز و sonic team واقعی ساخته شد نه چند تا بازی خرد سال با بودجه دوزاری و گیم پلی دوزاری تر ساخته شده!
من خودم colors بازی کردم و اگه بخوام بهش امتیاز بدم امتیازم 7 چرا؟ گیم پلی تکراری و مضخرف ازادی عمل زیر0 داستان کلیشه ای و چرت
طراحی خز سونیک مدرن

آخرین ویرایش:

Big boss_returns

کاربر سایت
Jan 29, 2019
965
نام
ژوبین
توروخدا یه سونیک خوب بسازین 8-| چی بود اون Sonic forces آخه؟؟
همه SA3 میخوان ولی اگه قرار باشه مثل قبیلا باشه اصلا نسازن بهتره!
حالا نمیدونم این کارای سگا ظاهری هست یا نه ولی مثل اینکه میخوان یه تکونی به خودشون بدن از فن ها بپرسن که از چه چیزی تو sonic لذت می برن و چه انتظاری دارن(نه تنها برای سونیک بلکه برای همه بازیاشون) اینم خبرش
Sega is asking for your help to fix Sonic

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر