عنوان «Crash Bandicoot N. Sane Trilogy» زودتر از موعد مقرر عرضه می‌شود

MR Spidy

کاربر سایت
Apr 14, 2018
122
عنوان «Crash Bandicoot N. Sane Trilogy» که چندی پیش عرضه آن برای PC، Xbox One و Nintendo Switch تایید شده بود، چند روز زودتر از موعد مقرر به بازار عرضه خواهد شد.

پیش از این قرار بود این بازی در تاریخ ۱۰ جولای عرضه شود ولی امروز کمپانی «Activision» اعلام کرد که تاریخ عرضه آن را تغییر داده و حال این عنوان در روز ۲۹ ژوئن روانه بازار می‌گردد. Crash Bandicoot N. Sane Trilogy که سال گذشته به صورت انحصاری برای PlayStation 4 عرضه شد، شامل سه نسخه اول این سری بوده و بسیاری از بخش‌های گرافیکی آن به صورت کامل بهبود یافته است. با توجه به موفقیت این بازی و طبق گزارش‌های منتشر شده، نسخه جدیدی از این سری برای عرضه در سال ۲۰۱۹ در حال ساخته شدن است.

آخرین ویرایش:

masoud101

کاربر سایت
Sep 26, 2014
530
نام
مسعود
از اون بازی هاست که می خواستم رو استیم همون اوایل عرضه بگیرم ، اما وضعیت فعلی گیفت کارت پشیمونم کرد.
مورد بعدیم این هست که ناشرش اکتیویژن خسیسه که بازیهاش رو توی استیم نه کاهش قیمت میده و نه تخفیف درست حسابی میزنه.
یعنی ارزو به دل موندم یک بازی اکتیوژن بیاد زیر 10 دلار

teznade

کاربر سایت
Jun 28, 2009
1,180
نام
محمد رضا
يادمه بعضي ها ميگفتن نمياد و دروغه و انحصاري و اينا الان كجان؟ دمش گرم به شدتت منتظر اين عنوان هستيم

Sent from my iPhone using Tapatalk

esm nadaram

کاربر سایت
Jan 24, 2010
2,676
نام
حسین
يادمه بعضي ها ميگفتن نمياد و دروغه و انحصاري و اينا الان كجان؟ دمش گرم به شدتت منتظر اين عنوان هستيم

دارن gow بازي ميكنن :)
كه انحصاريه :(

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
فيلم ببينن بهتره از اين بازي البته به نظرم

من از ذات اكتي براشون سخنراني كردم ولي گويا وميخواستن قبول كنن

بامزه کرش سال هاست که برا خالقینش تموم شده تو با این ریمستر چیپ حال کن ما با انحصاری ها=D>

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,332
بامزه کرش سال هاست که برا خالقینش تموم شده تو با این ریمستر چیپ حال کن ما با انحصاری ها=D>
اون جای قرمز خیلی بی انصافی بود
کلا بحث انحصاری رو کاری ندارم ولی بی انصافی بود اون بخشش (صرف اینکه یوقت فکر نکنین من با انحصاری های سونی مشکل دارم بگم منم کنسولم ps4 هست)

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
اون جای قرمز خیلی بی انصافی بود
کلا بحث انحصاری رو کاری ندارم ولی بی انصافی بود اون بخشش (صرف اینکه یوقت فکر نکنین من با انحصاری های سونی مشکل دارم بگم منم کنسولم ps4 هست)
من بشخصه از این ریمستر خوشم نیومد نه از طراحی شخصیتا نه انیمیشنا :D

teznade

کاربر سایت
Jun 28, 2009
1,180
نام
محمد رضا
همه توي خونه هاشون كنسول دارند حتي خوده من البته الان سليقه ها فرق كرده و وقتم براي بازي aaa و انحصاري كمه اما كراش يه بحث نوستالژي بود كه اكثرا ٩٩ درصد ميگفتن براي پي سي نمياد و خوشحال بودن نه تنها پي سي ايكس باكسم رفت
بحث من اينه اكتي و ماها بازي خوراي قديمي خوب ميشناسيم اما فن هاي سوني نميدونستن و خيلي پافشاري هم ميكردن انحصاري ميمونه درباره ريمستر و چيپ اين نظره توء و براي كسي اهميتي نداره چون كراش اين سه قسمتش براي ماها جذاب بوده هست و هيچوقت خسته كننده نبوده
نيازي نميبينم بازي انحصاري و فن بازي داشته باشيم

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
همه توي خونه هاشون كنسول دارند حتي خوده من البته الان سليقه ها فرق كرده و وقتم براي بازي aaa و انحصاري كمه اما كراش يه بحث نوستالژي بود كه اكثرا ٩٩ درصد ميگفتن براي پي سي نمياد و خوشحال بودن نه تنها پي سي ايكس باكسم رفت
بحث من اينه اكتي و ماها بازي خوراي قديمي خوب ميشناسيم اما فن هاي سوني نميدونستن و خيلي پافشاري هم ميكردن انحصاري ميمونه درباره ريمستر و چيپ اين نظره توء و براي كسي اهميتي نداره چون كراش اين سه قسمتش براي ماها جذاب بوده هست و هيچوقت خسته كننده نبوده
نيازي نميبينم بازي انحصاري و فن بازي داشته باشيم

خودتم یه نظری داری به اسم وجود نداشتن انحصاری که کسی به اون اهمیت نمیده و نظر خود توء و تو پست من نوشته بشخصه:)) خب الان که چی خوشحال شدی مثلا؟ افرین خوشحالیتو واسه خودت نگه دار نه اینکه مثل عقده ای ها بیایی بگی به به دم اکتی گرم سونی فنا ضایع شدن افرادی مثل توئن که بحثای چرند شروع و فروم به گند میکشن واسه همینه که اکثر کاربرای خوب رفتن:-& مشخصه کنسول نداری نمیخواد دروغ بگی(:|
.............
بخاطر اسپم شرمنده :))

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
افرین خوشحالیتو واسه خودت نگه دار نه اینکه مثل عقده ای ها بیایی بگی به به دم اکتی گرم سونی فنا ضایع شدن
خدایی کسی که از اون خبر مولتی پلفترم شدن کرش ریمستر یهو نظرش 180 درجه عوض می شه نباید به بقیه بگه عقده ایی:D

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
خدایی کسی که از اون خبر مولتی پلفترم شدن کرش ریمستر یهو نظرش 180 درجه عوض می شه نباید به بقیه بگه عقده ایی:D
من واقعا از این ریمستر خوشم نیومد اشتباه برداشت کردی :D یه مدتم پست نمیدادم تو تاپیکش چون بازی کرده بودم و حس اون زمان به من یکی منتقل نکرد:-" عقده ای این دوستمونه که الکی خوشحال میشه و فکر میکنه چه واقعه ای رخ داده خب لازم نیست بیاد بیان کنه و بگه من چقدر خفنم فهمیدم اکتی چقدر دزده:-?? من کی رفتم تو تاپیکای xbox یا pc یه مشت چرند بگم و مزه بپرونم؟ مثل کاری که این اقا یسری از خود سونی فنا میکنن و فکر میکنن که خیلی بامزه ان
دوستان نقل قول نکنید چون جوابتون نمیدم هم وقت خودم تلف میشه هم شما<):)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر