علت داشتن لگ زیاد در فیفا 12 چیه؟

hossein_etzio

کاربر سایت
Jan 16, 2011
40
نام
hossein
سلام بجه ها .من سرعت اینترنتم 512 و خیلی تو فیفا 12 لگ دارم.کسی علتش رو میدونه؟ من اصلا تو فیفا 11 مشکل نداشتم.ولی تو فیفا 12 بیشتر موقع عا از سرور بیرون میندازنم!

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
احتما به خاطر اینکه شما کشور تون رو موقع ساختن پروفایل ، USA انتخاب کردید !
من UK رو انتخاب کردم و با 128 راحت بازی میکنم ! ...

Eh$s$aN

کاربر سایت
Feb 7, 2011
521
نام
احسان
مرسی دوست عزیز رفتم. ping من 260 هست. نمیدونم چرا اینجوریه! چرا پس تو فیفا 11 این مشکل رو نداشتم؟

اما من هم که USA رو زدم و سرعتم هم 128 است ولی توی بازی اصلا لگ ندارم . ولی توی گیرز 3 این مشکلو دارم . شاید مشکل شما NAT type باشه ؟؟(نمیدونم؟؟!!)

hossein_etzio

کاربر سایت
Jan 16, 2011
40
نام
hossein
پس چرا من تو فیفا 11 اصلا مشکلی نداشتم؟ دوستی میگفت چون سرعت اینترنت ها تو ایران اومده پایین و ping ها رفته بالا اینجوریه!
از طرفی هم میگن چون EA سرورهاش قوی شده! نمیدونم والا! حالا راهی نیستش ok شه؟

stonecold

کاربر سایت
Oct 26, 2005
991
سلام.
من هم اولين بار كه فيفا 12 رو بازي ميكردم لگ داشتن نسبت به فيفا 11 رو كاملا احساس ميكردم.البته هنوز هم همونطوريه و بيشتر بازيها رو به همين خاطر مي بازم!. ولي گاهي اوقات هم خوب ميشه.فكر كنم مشكل از كيفيت سرويس DSL باشه.

hossein_etzio

کاربر سایت
Jan 16, 2011
40
نام
hossein
میدونی جالب چیه؟ من فیفا 11 رو دوباره هفته پیش گذاشتم بازی کردم اصلا لگ نداشت! فقط فیفا 12 داره! عجیبه.اگه برای سرویس DSLباشه تو فیفا11 هم باید لگ داشته باشه!

Ary4n

کاربر سایت
Jan 22, 2012
88
نام
آرین
اگه با خارجی ها بازی میکنی طبیعیه برو با ایرانیا بازی کن فکر نکم مشکلی پیش بیاد در ضمن هیچ ربطی به مودم و سرعت و اکانت نداره

amin2480

کاربر سایت
Feb 6, 2012
11
با سلام من سرعت نتم 512 هستش و فیفا 11 رو هم که با گیم رینجر بازی می کردم لگ داشتم و این لگ رو تو فیفا 12 آنلاین هم دارم وقتی هاست میشم هم خودم و هم بقیه لگ دارم وقتی جوین میشم فقط خودم لگ دارم. این رو هم بگم که دوستان دیگه ی من از همین ISP اشتراک دارن و مشکلی ندارن. کابلخای تلفن رو چند بار عوض کردم ولی فرقی نکرد. firewalle windows و firewalle modem هردو خاموشن و مشکل آنتی ویروسم نیست. من call of duty mw3/gta IV/geenral و چنتا بازی دیگه ر بدون مشکل بازی میکنم. اگه از دوستان کسی می دونه مشکل چیه ممنون میشم راهنماییم کنید. در ضمن من با دوتا مودم دیگه هم تست کردم مشکل حل نشد.
modem: TP-LINK TD-W8901G
CPU: amd phenom II x4 965
VGA: ati radeon hd 6850 1gb ddr5
RAM: 4GB ddr3

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر