علاقه ی مولینیو به مشارکت در بازسازی Syndicate.

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
Bafta-game-awards-2011-Pe-007.jpg

پيتر مولينيو به توسعه دهندگان EA توصيه کرد که آن ها بايد عنوان کلاسيک Bullfrog يعني Syndicate را براي کنسول هاي نسل حاضر دوباره سازي کنند.

مولينيو به عنوان موسس استوديوي Bullfrog در ساخت اين عنوان علمي-تخيلي در سال 1993 و همچنين دو بازي محبوب ديگر يعني Theme Park و Magic Carpet دخالت داشت.ولي همچنان EA مالک تمام IP هاي Bullfrog است در حالي که اين استوديوي بريتانيايي در سال 2004 تعطيل شد.

شايعات خبر از دوباره سازي اين عناوين کلاسيک مي دهند که در اين ميان شانس Syndicate بيشتر از دو عنوان ديگر است.ولي هنوز چيزي به صورت رسمي تائيد نشده.

وقتي از مولينو پرسيده شد که آيا از اينکه Syndicate يا يکي از آن دو بازي ديگر ممکن است ریمیک شود,خوشحال است يا نه,او پاسخ داد:"بله.البته.اين خيلي عاليه که شما احساس کنيد چيزي که قبلا ساختيد هنوز زنده و با ارزش است.ولي اولين چيزي که به ذهنم ميرسد اين است:'اي کاش فقط يک روز را ميتوانستم با انها بگذرانم و به آن ها بگويم که چه چيزي در Syndicate يا هر کدام از آن دو بازي دیگر براي من خيلي خاص بود.'آن ها آدم هاي باهوشي هستند و مطمئنم در کارشان موفق مي شوند.اما اين براي من مثل اين است که يک پدر و مادر شاهد بزرگ شدن فرزندشان باشند.در هر صورت آن ها ميخوهند در زندگي اون دخالتي هر چند کم داشته باشند.باز مي گويم,اي کاش فقط 10 دقيقه در ابتداي کار وقت داشتم."

مولينيو اضافه کرد:"از بين آن سه بازي,Syndicate آن عنواني است که من دوست دارم در ساخت آن همکاري داشته باشم.در واقع من زياد طرفدار ريميک نيستم فقط به اين خاطر که فکر مي کنم ايده هاي بسيار زياد ديگري هست که مي شود روي آن ها کار کرد.از نظر من Fable 2 و Fable 3 هيچ کدام دنباله به حساب نمي آيند.ما خيلي چيزها را تغيير داديم.Fable 1 بازي بر اساس محيط هاي داخلي بود در حالي که شما خودتان مي توانيد پيشرفتي که در شماره هاي بعدي بوجود آمد را مشاهده کنيد."

وقتي CVG از مولينيو,رئيس استوديو هاي مايکروسافت پرسيد که آيا او صادقانه خوشحال مي شود که يک روز شخصا از EA بازديد کند و توصيه هايي در زمينه ي ريميک Syndicate به آن ها بدهد,مولينيو پاسخ داد:"بله.حتما."

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: deep_purple

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر