علائدین در مقابل علائدین : 5 دلیل برای اینکه نسخه SNES بهترین است ( و 5 دلیل برای اینکه نسخه Genesis حتی بهتر است)

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
سری بازی Tiny Toon را میگی؟عجب بازی هایی بودن.من نسخه سگا و پلی استیشن یک را تموم کردم.نسخه سگا عالی بود.کلا سری بازی جذابی بود

List of Tiny Toon Adventures video games - Wikipedia
آره همینو میگم اسمش یادم رفته بود شدیدا عالی بودن ، اگه یه روز بخوام بازی پلتفرمر بسازم سعی میکنم از بخش های مختلفش الگو برداری کنم:)

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,865
بازیش خیلی سخت بود نتونستم تمومش کنم. تا جایی که تو غار میرسه به چراغ جادو رفتم. اونموقعم سیو نبود و کلا بیخیالش شدم. پلیس آهنی، بتمن، تبر طلایی و بتل تودز از جمله بازیهای سخت رو اعصاب دیگه ای بودن که نتونستم تمومشون کنم:D

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
فکر کنم تنها کسی باشم که فکر می کنم نسخه نیتندو (میکرو و سوپر نینتندو!!!)بهتر بود گیم پلیش خیلی روون بود و پرش ها و استفاده از قالیچه و حتی باس هاش بهتر بود نسخه سگا گیم پلیش رو مخ بود این شمشیرش هم استفادش خیلی کم بود بیشتر با سیب دشمن ها رو می زدم ولی پریدن رو سر دشمن ها و اون انیمیشن دشمن های بازی خیلی باحال و خنده دار بود خصوصا او باسه که تو بازار باهاش روبرو می شدیم در کل به نظرمن نسخه نینتندو خیلی باحال تر بود و خیلی ازش خاطره دارم ولی نسخه سگا اعصاب خوردکن بود
مرسی بابت مقاله

ARTHUR WESKER

“We can’t change what’s done, we can only move on.
کاربر فعال
Jan 25, 2018
6,600
نام
Albiceleste
بازی استاد را پیشنهاد دادن به طرفداران Indiana Jones :p

(Disney's Aladdin (SNES 1993

Developed by Capcom and designed by the ever-famous Shinji Mikami, the video game adaptation of Disney's Aladdin was a tough-as-nails 16-bit platforming romp that served as a rather faithful exploration of the film's most action-oriented segments.
Though outwardly pretty separate from the Indiana Jones franchise, the swashbuckling gameplay and Arabian theme are definitely evocative of the first three entries in the series. What's more, Disney now owns both franchises, adding another tenuous connection between the two. Recently re-released on modern platforms, Disney's Aladdin is certainly worth a playthrough, though inexperienced gamers may be in for some trouble.

10 Awesome Retro Video Games Indiana Jones Fans Need To Check Out

Android_game

کاربر سایت
Nov 22, 2020
44
علائدین برا میکرو هم من بازی کرده بودم

4553-ingame-Aladdin.jpg

residen

کاربر سایت
Apr 28, 2014
467
درست حدس زده بودم چون اصلا این نسخه را بازی نکرده بودم ولی امروز تمومش کردم و تجربه ام را عرض میکنم ، در کل نسبت به نسخه کنسول سگا جنسیس که خیلی وقت پیش بازیش کرده بودم در بعضی از موارد بهتر بود که خوشبختانه در مقاله بهشون اشاره شده ولی چیزی که برام بیشتر جالب بود اون حس مخصوص یا بهتره بگم اون چاشنی مخصوص درون بازیهای آقای میکامی بود ، گاهی حس میکردم دارم رزیدنت اویل بازی میکنم مخصوصا اون پاداش دادن های پایان هر مرحله ، ممنون از آقای میکامی برای ساخت این بازی و ممنون از نویسنده مقاله و ممنون از شما جناب بهزاد برای انتخاب و ترجمه این مقاله ، به همه دوستاران آقای میکامی و همچنین دوستاران بازیهای قدیمی و طرفداران قصه های علائدین پیشنهاد میکنم در صورت بازی نکردنش حتما بازیش کنند .​

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,587
نام
milad
ممنون بهزاد خسته نباشی 😍 😍 😍 عالی بود
یادمه دوران کودکی هر وقت با میکرو این بازی رو انجام میدادم دلتنگی عجیبی بهم دست میداد الان هم هیچوقت نمیتونم برم سراغش افسرده میشم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر