عرضه بازی "اکسیر سیاه" / Rot Gut، برنده عنوان "بهترین بازی مستقل".

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
سلام،

به نمایندگی از اعضای پروژه "اکسیر سیاه"، برنده عنوان "بهترین بازی مستقل" از دومین جشنواره بازی های رایانه ای ایران، انتشار این بازی رو اعلام میکنم.

637x358.resizedimage

بازی از این لینک قابل بازی هستش: لینک بازی

این تاپیک هم ایجاد شده برای پاسخ به سوالات احتمالی و دریافت بازخورد بازیکنان.

عوامل تولید:
  • تهیه کننده، برنامه نویس، طراح بازی: آیدین ذوالقدر.
  • بهزاد محمد رحیمی اسعد: پیکسل آرتیست.
  • محمد نژادآذر: طراحی بازی.
  • Lawrence Steele: موسیقی.
  • Matthew Hagberg: صدا.

صفحه بازی در سایت کتاب‌صورت: https://www.facebook.com/RotGutGame

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

برای حمایت از این بازی، به این لینک برید و رو دکمه Rate Up (مثله Like تو Faceb00k هستش) کلیک کنید و این لینک رو تو شبکه های اجتماعی یا امضاتون یا فروم های دیگه قرار بدید که شاید روی شبکه استیم بتونیم بازی رو عرضه کنیم.

Heska

کاربر سایت
Jan 13, 2010
2,550
بازی رو بزار Desura برای فروش

---------- نوشته در 08:31 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:27 PM ارسال شده بود ----------

برا من 99% گیر میکنه

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
خب بازی رو تموم کردم و واقعا خیلی خوب بود.(مخصوصا که از حال و هوای گنگستری خوشم میاد) من به بازی نمره ی 7.7 از 10 میدم. نکات مثبت و منفی بازی رو فهرست وار مینویسم:

مثبت
-----------------
- رنگ آمیزی سیاه و سفید برای رسوندن حس کلاسیک بهمراه استفاده ی مناسب از رنگ برای بعضی موارد مثل سکه های طلایی و خون قرمز
- دستگاه های شانسی که منو یاد دستگاه های شانسی تو Binding of Isaac میندازه
- موسیقی و صداگذاری زیبا
- انیمیشن خوب شخصیت ها و اشیا
- امکان پرش دوتایی

منفی
-------------
- امکان بالا نرفتن از پله ها بصورت خودکار و استفاده از پرش برای بالارفتن از اونها (انصافا تو واقعیت آیا ما برای بالارفتن از پله ها می پریم؟)
- تاریک بودن بیش از حد یکی دو تا از مراحل
- کوتاه بودن بازی
- میشد مانند اون بازی قدیمی سگا که الان اسمش یادم نیست, یه قسمت ماشین سواری رو هم تو بازی گونجوند

====================================
امیدوارم که باز هم بازیهای بهتری از تیمتون ببینم و بازی کنم :d

XagroX

کاربر سایت
Dec 1, 2008
1,268
نام
عرفان
بازی قشنگی .. گرافیکش خوب بود .. حس رو قشنگ منتقل میکرد .. شلیک شاتگان خوب بود .. اون کاتسناش خوب بود .. موسیقی هم بدک نبود .. اما همچین حالت جدی بودن رو از بازی گرفته بود .. بقیه صداگذاری هم خوب بود .. طراحی فضاهای باز عالی بود .. سیگار کشیدنش عالی بود .. یکمی خسته کننده و تکراری بود .. تنوع دشمنهام خوب بود .. جاهایی رو که میخواستین بامزه باشه بامزه و جذاب بود اما یه کم لوس میشد :D مثل اون تیکه ی سگها :D.. در کل خوب بود .. من که دوس داشتم .. اول بازی هم جدی میگم یه کمی جا خوردم

ΣΣΣ

کاربر سایت
Feb 18, 2012
28
نام
کاوه
هنوز بازیش نکردم ولی من تریلش رو قبلا دانلود کرده بودم عالی و بسیار جذاب بود، امیدوارم موقعی که خودمون هم بازیش میکنیم جذاب باشه. بازم ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر