طریقه حذف آپدیت و برداشتن ( ارور 002 و 001 ) error 001 & 002

mori_morteza

کاربر سایت
Aug 16, 2007
613
نام
مرتضی
سلام .
این روش برداشتن ارور 001 و 002 و حذف آپدیت هست که برای دوستان نوشتم . البته تکه تکه در بعضی تاپیک ها نوشته شده ولی این آموزش کامل ترینشون هست .

برای حذف ارورها و آپدیت ترتیب مهم نیست . یعنی هر کدام را که دوست داشتید اول می توانید انجام دهید .

اول برنامه های زیر رو دانلود کنید :
برنامه wiiU
برنامه WIIScrubber و GWP
برنامه IMGBurn

در ابتدا از بازی توسط نرم افزار ImgBurn ایمیج بگیرید .

1. WIIScrubber.exe را اجرا کنید .
2. دکمه Load ISO رابزنید و ایمیج بازی را اننتخاب کنید .
3. + در کنار Partition1 را بزنید و سپس بر روی main.dol کلیک راست کنید و extract را بزنید .
4. برنامه ی WIIScrubber را به همین حالت رها کنید و برنامه GWP را اجرا کنید .
5. دکمه Open را بزنید و main.dol اکسترکت شده در مراحل قبل را Open کنید .
6. در هر دو قسمت Error 001-Fix و Error 002-Fix دکمه Search را بزنید .
7. اگر چنین مشکل ( ارور ) هایی در بازی باشد . دکمه Remove فعال می شود و می توانید ارور ها را حذف کنید . ( تذکر : اگر قبلا چنین کاری انجام شده باشد به جای Remove کلمه Restore ظاهر می شود که به معنای بازگشت به حالت قبل می باشد ... )
8. دکمه Save را بزنید و برنامه GWP را ببندید .
9. به برنامه ی WIIScrubber بازگردید . بر روی کلیک راست کنید و Replace را بزنید . main.dol که حالا ارورهایش برداشته شده انتخاب کنید .
10. برنامه WIIScrubber را ببندید و در پیغام ظاهر شده دکمه yes را بزنید .

البته با استفاده از back up luncher جدید مثل usb loader gx و neo gamma و آپدیت بودن ios ها دیگر نیاز به کارهای بالا نیست و اگر dvd رایت شده به صرفه نیست که یک dvd برای آن رایت کنید .

بعضی از بازی های جدید هم حتی با برداشتن ارور 002 به روش بالا این ارور را می دهند که برای آنها می توانید از usb loader gx و یا neo gamma v6 استفاده کنید و در قسمت مربوطه error 002 را بردارید .

حذف آپدیت ( update ) :

1 . برنامه wiiU را اجرا کنید .
2 . دکمه OPEN WII ISO را بزنید و ایمیج بازی را open کنید .
3 . اگر در قسمت آپدیت نوشته سبز رنگ بود یعنی بازی update ندارد ولی اگر قرمز بود با زدن دکمه patch update آپدیت را حذف کنید .
4 . QUIT را بزنید تا از برنامه خارج شوید .

حالا بازی رو به وسیله imgburn با سرعت 2.4 رایت کنید .

ostovar-two

کاربر سایت
Mar 25, 2007
40
نام
MORX
جناب مرتضی واقعا که شما استادی وی هستی
دست درد نکنه من بازی هارو طبق دستور العمل شما رفتم و بازی ها همشون مثل هلو اجرا شد
مرسی

mori_morteza

کاربر سایت
Aug 16, 2007
613
نام
مرتضی
چه می کنه این neogamma r8 beta 15 !!

اولا که ارور 002 اومده بود باید از روشی که تو این تاپیک بیان شده استفاده می کردیم .
بعد از ورژن r7 خود neogamma ارور رو برمی داشت و بعضی از بازی هایی که به روش این تاپیک ارورشون برداشته شده بود رو اجرا نمی کرد و باید ارور رو باز می گردوندیم تا r7 بتونه اجرا کنه ! ( با r6 و فعال کردن fix 002 بازی اجرا می شد ... )

حالا ورژن جدید neogamma همه بازی ها رو اجرا می کنه چه اونهایی که با این روش ارورشون برداشته شده چه برنداشته شده ...

kamranp56

کاربر سایت
Jan 3, 2010
37
ببخشید من یه سوال داشتم در مورد این نرم افزار WIIScrubber.exe
وقتی اجراش می کنم و ISO بازی رو لود می کنم از توش، میزنه bad partion
و اصلا گزینه ای نمیاره که من بتونم ازش کاری بکنم..قبلا درست بودا...نمی دونم یهو چش شد!! با چند تا بازی امتحان کردم..کار نمی کنه دیگه!

mori_morteza

کاربر سایت
Aug 16, 2007
613
نام
مرتضی
من هم به این مشکل برخوردم . یه ورژن دیگه اش رو دانلود کردم ( همینو دوباره بگیر ) ...
اگر نشد من نمیدونم . شاید ایمیج بازی هات خرابه ولی احتمال زیاد از ویندوزت هست ...

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
من هم به این مشکل برخوردم . یه ورژن دیگه اش رو دانلود کردم ( همینو دوباره بگیر ) ...
اگر نشد من نمیدونم . شاید ایمیج بازی هات خرابه ولی احتمال زیاد از ویندوزت هست ...
اشکال از اینا نیست.
ببخشید من یه سوال داشتم در مورد این نرم افزار WIIScrubber.exe
وقتی اجراش می کنم و ISO بازی رو لود می کنم از توش، میزنه bad partion
و اصلا گزینه ای نمیاره که من بتونم ازش کاری بکنم..قبلا درست بودا...نمی دونم یهو چش شد!! با چند تا بازی امتحان کردم..کار نمی کنه دیگه!

فایل key.bin ت خراب شده. نرم افزار MakeKeyBin که کنار خود برنامه هست رو اجرا کن بعد عدد 42 رو تایپ کن بعد بزن که کلید بسازه بعد اون کلید ها رو بزار کنار wiiscrubber.exe

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر