طرفداران nintendo ds

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
نینتندو امپراطور صنعت گیم کنسول ها دستی از ابتدا تا به امروز هست

اولین کنسول دستی کاربردی نینتندو در سال 1980 عرضه شد به نام Game & Watch بود که به فروش 43 میلیون کنسول دست یافت

250px-Game_%26_Watch.png

نینتندو دومین کنسول دستی خودشو در سال 1989 عرضه کرد به اسم gameboy که به فروش 118 میلیونی دست یافت

سومین کنسول دستی نینتندو در سال 1998 تولید شد به نام gameboy color که به فروش 120 میلیون کنسول رسید

چهارمین کنسول دستی نینتندو در سال 2001 عرضه شد به نام Game Boy Advance که به فروش 81 میلیون کنسول رسید

در نهایت کنسول دستی nintendo ds در سال 2004 عرضه شد و در نسل 7 به فروش 155 میلیون کنسول دست یافت که رکورد فروش ps2 شکست ( ps2 سال 2000 تولید شد و تا 2013 تولید شد و مجموع این چند نسلش به فروش 155 میلیون کنسول رسید اما ds تنها در یک نسل به فروش 155 میلیونی رسید )

فروش ds همچنان ادامه داره

معرفی ds

ds تاشو هست و دارای 2 عدد lcd هست و دارای 2 صفحه نمایش هست

lcd پایینی لمسی هست که در بازی ها از خاصیت لمسی بودن استفاده شده

طراحی شیک و زیبا

بدنه مستحکم

داری wifi

باتری قدرتمند بازدهی بالا ( 6 تا 8 ساعت باتری یکسره جواب دادن )

کارتجی بودن بازی ها و مزیت کارتجی بودن بازی ها در اینه که کارتج به مراتب سرعت بالاتری نسبت به دیسک داره کارتج مثل دیسک به این راحتیا آسیب نمیبینه مصرف باتری دستگاه کم میشه

هک راحت که بسیار ساده هست و مبتدی در 3 دقیقه یاد میگیرد

ارزان بودن هک

کم بودن حجم بازی ها

بازیا انحصاری که تو روند کنسولا نینتندو هست من عاشق ماریو . دانکی کونگ . kirby و .............. همشون برا ds اومدن

و .............

ds دارای 4 مدل مختلف هست که 1- مدل سری اول فت 2- یس لایت 3- دی اس آی 4- دی اس آی ایکس ال هست

در ایران 2 مدل ds lite و dsi محبوبیت بیشتری داره

از نظر بازی:

ds بالا 5000 هزار عنوان بازی داره که به طور نمونه میشه به 6 نسخه سونیک . 3 نسخه کستلوانیا . 5 نسخه هاروست مون و .....

لیست بازی ها ds در ویکی پدیا

List of Nintendo DS games - Wikipedia, the free encyclopedia

کاور بعضی از بازی ها ds

Cover Gallery

چند عکس از ds lite

3051-4.jpg

3051-9.jpg

3051-10.jpg

ds مدل ds lite از قسمت جلو هم کارتج ها gameboy advance ساپورت میکنه یعنی هم بازی ها ds اجرا میکنه هم ds

فلش کارت ها ds مولتی رام بوده و کلی بازی لیست میکنه و راحت هر کدوم خواستید اجرا کیند

روی ds انواع شبیه ساز اومده که خیلی راحت میتونید بازی ها nes . sega mega drive 2 . atari . dos . gb . gbc و ..... اجرا کنید حتی لینوکس خاصی روی ds هم اجرا میشه

با ریختن آهنگ و کلیپ روی فلش کارت میتونید موزیک و کلیپ هم اجرا کنید

ds بهترین انتخاب با کمترین هزینه :x

آخرین ویرایش:

Pouriahm

کاربر سایت
Aug 6, 2014
128
با تشکر از احسان عزیز
نحوه اجرای موزیک و فیلم در DS واقعا امکان پذیره؟ فرمت ویدئوش چی باید باشه؟!
راستی دی اس لایت آکبند هم که فکر نکنم دیگه موجود باشه. من خودم چند ماه پیش یکی از فروشگاه سه گام خریدم که بنا به دلایلی راضی نبودم و احتمال قوی میدم که دستگاه ریفر شده باشه!

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
با تشکر از احسان عزیز
نحوه اجرای موزیک و فیلم در DS واقعا امکان پذیره؟ فرمت ویدئوش چی باید باشه؟!
راستی دی اس لایت آکبند هم که فکر نکنم دیگه موجود باشه. من خودم چند ماه پیش یکی از فروشگاه سه گام خریدم که بنا به دلایلی راضی نبودم و احتمال قوی میدم که دستگاه ریفر شده باشه!

مرسی پوریا جان

آره امکان پذیره حتی مدیا پلیر ها مختلفی هست که میتونین دانلودش کنی بریزی روی فلش کارت و تمومه

از اون وقتی که من یادم میاد فلان مغازه ( اگر کسی خواست بهش پ خ میکنم ) ds lite داشت اما ds مشتری نداشت ds ها مونده بود پس چی میشه؟

خیلی جاها میگن ریفر اما ریفر هم نیست استوک به جا ریفر میفروشن من ds lite آک خریدم همین امروز برای خودم برچسب ها محافظ روی کنسول و زیر کنسول درست سر جاش بود حتی قلمم زیر اون محافظه و اگر بخوای درش بیاری یه تیکه از محافظ کنده میشه که نشونه پلمپ بودنه بعد محافظ صفحه نمایش بالایی و پایینی هم بود ( محافظ صفحه نمایش پایینی کلفته )

حتی ریفرم باشه بازم بد نیست

froka

کاربر سایت
Sep 20, 2014
253
من اولین بار که دیدمش محو طراحی بدنش شدم یه دی اس صورتی انگار از شیشه بود و از همه مهم تر تنوع بازی هاش اون موقع ایفون نیومده بود که به عنوان کنسول دستی وای فای و صفحه لمسی داشت خیلی با حال بود

دمت گرم

reza8

کاربر سایت
Jul 30, 2013
703
نام
reza
عالیه احسان جان
با جمله آخرت خیلی موافقم
با 100-150 تومن میشه ساعت ها تو خونه یا محل کار یا دانشگاه( اینو تجربش کنید مخصوصا وقتی استادای وراج دارید :d) بازی کرد

stryk3r

کاربر سایت
Jan 17, 2014
251
نام
جواد
خیلی ممنون احسان جان ، واقع مفید بود.
میشه بگید بازی جدید ( 2014 2015 ) هم واسه دی اس ساخته میشه ؟ اگه آره میشه لیست جدیدترین بازی های دی اس رو بذارید ؟ آیا این بازی ها با R4 یا DSTT مشکلی ندارن؟

ClaP TraP

کاربر سایت
Oct 5, 2014
456
نام
علی
لامصب نمیدونم این نینتندو منو چجوری جادو کرده
هی میخوام این ds رو ول کنم به زندگیم برسم مگه میزاره
نینتندو کاملا میدونه یه گیمر حرفه ای از بازی چی میخواد فقط سرگرمی
من وقتی ماریو یا افسانه ی زلدا رو بازی میکنم اصلا احساس نمیکنم رو زمینم
تمام مشکلاتم فراموش میشه:tongue::cheesygri

ramaz

کاربر سایت
Dec 31, 2010
494
نام
رضا
چند مدت پیش توی یکی از فروشگاه های گیم بطور اتفاقی چشمم افتاد به یه پک بازی کمیاب ds: گیتار هیرو!
گیتار گریپ یا همون کلیدای دسته گیتار به ورودی gba دی اس وصل میشه و شما با پیکاپ و صفحه تاچ کنسول نوازندگی میکنید!
خلاصه من قیمت گرفتم و بنده خدا از خداش بود دادش به من!
براش سه عنوان بازی با آهنگ های مختلف هم اومده. اینم تصاویری از بازیها و خود پک

guitarhero_ds.jpg

51MlkOqyzlL._SX300_.jpg

Guitar_Hero_-_On_Tour_Coverart.png

images

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
من اولین بار که دیدمش محو طراحی بدنش شدم یه دی اس صورتی انگار از شیشه بود و از همه مهم تر تنوع بازی هاش اون موقع ایفون نیومده بود که به عنوان کنسول دستی وای فای و صفحه لمسی داشت خیلی با حال بود

دمت گرم

من هنوزم عاشق طراحی ظریف . خلاق . دوست داشتنی ds ام 10 سال ds داشتم باز دیروز رفتم یه ds lite آک دیگه خریدم

ازش سیر نمیشم

فدات

باز یه مقاله شاهکار دیگه از احسان عزیز.

دستت درد نکنه.

مرسی مهرداد جان

فدات لطف داری ممنون از حمایتت

عالیه احسان جان
با جمله آخرت خیلی موافقم
با 100-150 تومن میشه ساعت ها تو خونه یا محل کار یا دانشگاه( اینو تجربش کنید مخصوصا وقتی استادای وراج دارید :d) بازی کرد

قربونت رضا جان

تجربه داریا :d من اون موقع ها گوشی همش دستم بود باهاش همش تو برنامه ها nimbuzz و ..... بودم :d

خیلی ممنون احسان جان ، واقع مفید بود.
میشه بگید بازی جدید ( 2014 2015 ) هم واسه دی اس ساخته میشه ؟ اگه آره میشه لیست جدیدترین بازی های دی اس رو بذارید ؟ آیا این بازی ها با R4 یا DSTT مشکلی ندارن؟

ممنون داداش

آره ماهانه بازی ها جدیدی از طرف کمپانی ها دیگه و ایندی ساز ها برای ds میاد اما خوب در حد بازی هایی که اوایل عرضه ds بود نیستن اما جالبن

آرشیو بازی بالا 5000 عنوان بازی خیلی زیاده و در کنارش با شبیه ساز روی ds میتونید بازی ها gamebot . gameboy color . sega genesis و ..... هم بازی کنید تازه ds lite کارتج گیم بوی ادونس هم بهش میخوره

r4 فقط دوال کور ها سری 2012 به بعد بخر تا تو اجرا بازی ها قویی باشه

DS News, Reviews, Features, Screenshots & Trailers - Nintendo Life

عشق منه دی اس! میخوام یدونه تری دی اس بگیرم فقط بازیای دی اس رو روش بازی کنم
:D قیمت دی اس الان چقدره؟؟ یادش بخیر یه زمان 190 تومن بود :|

:x

لامصب نمیدونم این نینتندو منو چجوری جادو کرده
هی میخوام این ds رو ول کنم به زندگیم برسم مگه میزاره
نینتندو کاملا میدونه یه گیمر حرفه ای از بازی چی میخواد فقط سرگرمی
من وقتی ماریو یا افسانه ی زلدا رو بازی میکنم اصلا احساس نمیکنم رو زمینم
تمام مشکلاتم فراموش میشه:tongue::cheesygri

من که 10 سال ds داشتم اولین ds مدل سری اول فت ها خریدم بعد ds lite اومد خریدم باز یه ds lite دیگه خریدم تا چند ماه پیش فروختمش یه دوستی گیر داده بود میخواد بهش فروختم

بعد از 10 سال ds داشتن باز ds انقدر عالی هست که باز دیروز رفتم یه ds lite آک خریدم

اقیانوسی از بازی توپ داره بزرگترین آرشیو بازیو تو دنیا ds داره

چند مدت پیش توی یکی از فروشگاه های گیم بطور اتفاقی چشمم افتاد به یه پک بازی کمیاب ds: گیتار هیرو!
گیتار گریپ یا همون کلیدای دسته گیتار به ورودی gba دی اس وصل میشه و شما با پیکاپ و صفحه تاچ کنسول نوازندگی میکنید!
خلاصه من قیمت گرفتم و بنده خدا از خداش بود دادش به من!
براش سه عنوان بازی با آهنگ های مختلف هم اومده. اینم تصاویری از بازیها و خود پک

guitarhero_ds.jpg

51MlkOqyzlL._SX300_.jpg

Guitar_Hero_-_On_Tour_Coverart.png

images

من نسخه هک شده بازی رو تموم کردم قبلا که دیگه با دکمه ها خود کنسول بازی کردم چند روز پیش رفتم کیان خودش همین پک داشت

کیان هنوز محافظ صفحه نمایش ها gba sp . ds و ..... داره کلی وسلیه جانبی داره که اصلا تو ایران نیست قیمتشم مناسبه

کارتجا gba هم گفت هر کارتج 5000 هزار تومن

آخرین ویرایش:

stryk3r

کاربر سایت
Jan 17, 2014
251
نام
جواد
من هنوزم عاشق طراحی ظریف . خلاق . دوست داشتنی ds ام 10 سال ds داشتم باز دیروز رفتم یه ds lite آک دیگه خریدم

ازش سیر نمیشم

فدات

مرسی مهرداد جان

فدات لطف داری ممنون از حمایتت

قربونت رضا جان

تجربه داریا :d من اون موقع ها گوشی همش دستم بود باهاش همش تو برنامه ها nimbuzz و ..... بودم :d

ممنون داداش

آره ماهانه بازی ها جدیدی از طرف کمپانی ها دیگه و ایندی ساز ها برای ds میاد اما خوب در حد بازی هایی که اوایل عرضه ds بود نیستن اما جالبن

آرشیو بازی بالا 5000 عنوان بازی خیلی زیاده و در کنارش با شبیه ساز روی ds میتونید بازی ها gamebot . gameboy color . sega genesis و ..... هم بازی کنید تازه ds lite کارتج گیم بوی ادونس هم بهش میخوره

r4 فقط دوال کور ها سری 2012 به بعد بخر تا تو اجرا بازی ها قویی باشه

DS News, Reviews, Features, Screenshots & Trailers - Nintendo Life

:x

قیمت ds تو پست اول گذاشتم ds lite آک + فلش کارت دوال کور سری آخر 2014 که قویه 2 تا چیپ داره و ...... حدود 170 تا 180 هزار قیمت داره

من که 10 سال ds داشتم اولین ds مدل سری اول فت ها خریدم بعد ds lite اومد خریدم باز یه ds lite دیگه خریدم تا چند ماه پیش فروختمش یه دوستی گیر داده بود میخواد بهش فروختم

بعد از 10 سال ds داشتن باز ds انقدر عالی هست که باز دیروز رفتم یه ds lite آک خریدم

اقیانوسی از بازی توپ داره بزرگترین آرشیو بازیو تو دنیا ds داره

من نسخه هک شده بازی رو تموم کردم قبلا که دیگه با دکمه ها خود کنسول بازی کردم چند روز پیش رفتم کیان خودش همین پک داشت

کیان هنوز محافظ صفحه نمایش ها gba sp . ds و ..... داره کلی وسلیه جانبی داره که اصلا تو ایران نیست قیمتشم مناسبه

کارتجا gba هم گفت هر کارتج 5000 هزار تومن

احسان جان این دستگاه تست قند خون یا لوازم جانبی های دیگه دی اس رو هم داره ؟ چند تومن قیمتشونه؟

• Like
Reactions: Sega_genesis

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر