طرفداران Fifa07

HamedPC

کاربر سایت
Feb 11, 2007
134
با سلام من یکی از طرفداران بازی فیفا هستم ما در انحا هستیم تا بازی PES را زیر پای خود له کنیم فهمیدییییییییییییییییی.
هرکس هر pATCH یا سیو عکس و... داره در انجا بگذارد با تشکر hAMEDP حامد پی سی
http://www.bazicenter.com/forums/images/smilies/biggrin1.gif
:biggrin1:
جواب من یادتان نرود

hemat_gamer

کاربر سایت
Feb 6, 2006
1,122
سلام.
من خودم از طرف دارهای فیفا هستم
ولی از وقتی Pes6 بازی کردم فیفا رو به کل گذاشتم کنار(خوب البته خسته کننده هم بود چون تو لگندری به هر تیم 7-8 تا میزدم)

danijon_2006

کاربر سایت
Aug 10, 2006
3,211
نام
دانیال
من قصد خراب کردن تاپیک رو ندارم ولی الان از هر 5 نفر فقط 1 نفر فیفا بازی میکنه و بقیه pes بازی میکنن من خودم هر سالی که فیفا میاد میرم میخرمش ولی وقتی pes جدید بیاد دیگه سراغ فیفا نمیرم الان من از فیفا 95 تا 2007 رو دارم ولی pes یه چیز دیگه هست

Mbox

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,314
نام
مجید
به نظر من PES هم خوبه اما به شخصه با فیفا خیلی بیشتر حال میکنم pes فقط تو کلوپ حال میده ولی FIFA هم تو گیم نت هم تو خونه چون MANAGER MODE خیلی مشتیه وهر سالم بهتر میشه

leoman

کاربر سایت
Sep 30, 2005
352
خوب بايد يه تكوني به اين بازي داد من نميدونم چرا فيفا رو با اين pes مقايسه ميكنين همه چي فيفا به نظر من قشنگتر از اين pes هستش به اونايي هم كه فقط نسخه pc فيفا بازي كردم بگم كه واقعا از دنيا عقبين نسخه 360 اين بازي يه شاهكار گرافيكي بود من واقعا حال كردم . و حالا يه چي بگم تا واستون تفهيم شه كه چرا خيلي ها با pes بيشتر حال ميكنن . تو ي pes رو جزئيات خوب كار شده يعني مثلا اومدن حتي مسدوم شدن رو هم يه جوري نمايش دادن . يا مثلا وقتي كه تعويض ميكني ولي واقعا هيچ نوع تكنيكي براي لذت بردن از بازي وجود نداره من واقعا وقتي pes بازي ميكنم تنها چيزي كه بهم اجازه ميده بازي رو ادامه بدم گرافيك قشنگتر و اون افكت هاي خاص نسبت به فيفا هستش ولي واقعا به غير از اون دريبل كه با انالوگ ميشه زد خدايي چيز ديگه از pes نميشه ديد . به نظر من از ea بياد دست از سر اين موتور گرافيكي افتضاح برداره خيلي خوب ميشه . چون واقعا اين موتور با ضعفش داره همه طرفداراي فيفا رو فراري ميده . دوست خود من كه از طرفداراي سر سخت pes بود وقتي نسخه 360 فيفا كه موتور گرافيكش خيلي بهتره رو بازي كرد ديگه دس از pes كشيد . البته نسخه pc خيلي كمبود داره بهتر بود اين نسخه به اسم نسخه ازمايشي ميومد بيرون چون واقا بازي حتي رو world calss هم اصلا سخت ني مگر اينكه بياي يه تيم در پيت برداري بعد با يه تيم خيلي قوي بازي كني . در كل به نظر من فيفا 07 فعلا ميشه فقط به عنوان يه بازي انلاين بازي كردش چون هوش مصنوعي بازي خيلي عقب افتادس البته نسخه 360 عالي هستش و وقتي بازي ميكني تيم مقابل مثل يه رقيب واقعي ظاهر ميشه . اميداروم فيفا 08 خيلي بهتر اين حرفا بشه ولي در كل ميگم من همين فيفا رو با او همه ضعفش بيشتر از pes دوس دارم چون فيفا هر چي نداشته باشه توش ميشه گلاي قشنگي زد ولي pes يه فوتبال خشكه كه فقط بايد به توپ گلد بزني . از فردا هم ميخوام يه كاري واسه اين تاپيك بكنم . كه باشه فردا ميگم . فعلا باي.

hassan_110

کاربر سایت
Jul 22, 2006
1,857
نام
حسن
سلام
آقا من یه سوال در مورد uefa champions league 2006-2007 دارم. می خواستم بدونم در قسمت manager وقتی با یه تیم قهرمان اروپا میشی بازی تمومه و دوباره باید از اول بازی رو انجام بدی و با یه تیم دیگه ؟ یعنی اینکه مثل فیفا 07 فصل جدید شروع نمیشه؟
یا علی مدد

MALEKY

کاربر سایت
Nov 21, 2005
148
باسلام
فقط فيفا
اگر PES خوب بود امسال فيفا را بعنوان بهترين بازي فوتبال معرفي نميكردن

اين پچ زير توصيه ميكنم دانلود كنيد فقط حجمش يك كم زياد 560 مگابايت ولي به دانلودش مي ارزه

با نصب اين پچ چيز حدود 30 يا 40 ليگ به فيفا اضافه ميشهhttp://www.fifa-mra.com/CEP/Download-CEP07_40.shtml

و ليگ هايي كه اضافه ميشوند را دلينك زير ببينيد

http://www.fifa-mra.com/CEP/Release.shtml

hassan_110

کاربر سایت
Jul 22, 2006
1,857
نام
حسن
سلام
آقا من یه سوال در مورد uefa champions league 2006-2007 دارم. می خواستم بدونم در قسمت manager وقتی با یه تیم قهرمان اروپا میشی بازی تمومه و دوباره باید از اول بازی رو انجام بدی و با یه تیم دیگه ؟ یعنی اینکه مثل فیفا 07 فصل جدید شروع نمیشه؟
یا علی مدد

سلام
آقا یه نفر جواب ما رو نمیده؟
یا علی مدد

sadmanman

کاربر سایت
Jun 18, 2007
660
نام
Saeed
,واقعا" ممنون از کسی که این تاپیک رو زد. هنوز هم آدم های باحال پیدا می شه×!!
بازی فقط فیفا .
من از 98 تا 07 رو بازی کردم . بهترین بازی فوتبال چون وقتی pes بازی می کنم فکز می کنم با روبات ها دارم بازی می کنم. من الان 07 رو روی 360 بازی می کنم آخر بازیه
حتی اگه ea الان فیفا 98 رو دوباره بده می خرمش چون از pes بهتره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر