بحث و تبادل نظر در مورد سری Total War

satrap

کاربر سایت
Nov 12, 2010
2
آموزش

سلام
دوستان اگه میشه یک راهنمایی جامع در مورد نصب مود بهم بدید.
من نسخه EB رو تازه دانلود کردم و میخوام نصب کنم ولی بلد نیستم.
نسخه توتال واری که دارم تو یک DVD خریدمشون اما دوتا بازی داشت که یکیRome Total War Collection و دیگری Rise Of Persia بود .
تو کولکشن بازی الکساندر و باربین و خود روم هست که میخواستم بدونم رو این میشه مود نصب کرد؟(ورژنشونم 1 )
ROP هم ورژنیکه که با اون فعلا کاری نداریم ولی تو این بازی یک مشکلی داشتم که وقتی با هندی ها تو اواسط بازی میای بجنگی کم کم بازی کرش میکنه!
پیشاپیش از کسانی که لطف میکنن بهم جواب میدن تشکر میکنم

بهرام گیانسپار

کاربر سایت
May 23, 2010
5
نام
بهرام گیان سپار
سلام
دوستان اگه میشه یک راهنمایی جامع در مورد نصب مود بهم بدید.
من نسخه EB رو تازه دانلود کردم و میخوام نصب کنم ولی بلد نیستم.
نسخه توتال واری که دارم تو یک DVD خریدمشون اما دوتا بازی داشت که یکیRome Total War Collection و دیگری Rise Of Persia بود .
تو کولکشن بازی الکساندر و باربین و خود روم هست که میخواستم بدونم رو این میشه مود نصب کرد؟(ورژنشونم 1 )
ROP هم ورژنیکه که با اون فعلا کاری نداریم ولی تو این بازی یک مشکلی داشتم که وقتی با هندی ها تو اواسط بازی میای بجنگی کم کم بازی کرش میکنه!
پیشاپیش از کسانی که لطف میکنن بهم جواب میدن تشکر میکنم

درود بر شما؛

شما ابتدا نسخه اصلی Rome : Total war را نصب کنید. سپس با نصب نسخه‌ی الحاقی Rome:Total war Barbarian invasion ورژن بازی را ارتقاء دهید. با این کار ورژن بازی به 1.3 دگرگون می‌شود. سپس پچ 1.5 را از این‌جا دانلود و سپس نصب کنید.(هرچند برای دانلود به‌گمانم بایستی نام‌نویسی کنید) آن‌گاه کرک 1.5 را هم از این لینک بگیرید و پس از آن با نصب مود EB به بازی بپردازید.

امّا پیرامون مود Rise of Persia .... این مود از جهاتی بسیار کامل است، ولی این مشکلات کرش گاهی اعصاب‌خردکن می‌شود که باید با آن‌ها ساخت. ولی مود EB را حتماً بیازمایید. بی‌همتا است.

با سلام
به نظر شما بعد از شوگان 2 چه بازی در راهه؟

درود بر شما؛

اگر سازندگان از خِرد خویش فرمان برند، بی‌گمان نسخه بعدی Rome II total war خواهد بود که همگی امیدواریم که چنین باشد. هرچند که بسیاری از توتال‌وار باز‌ها امید داشتند که نسخه پس از ناپلئون این باشد.

با سپاس.

آخرین ویرایش:

BROXIGAR

کاربر سایت
Sep 7, 2009
1,889
نام
سهیل
درود

من تو بازی Alexander یه یک مشکلی برخوردم .

داخل بازی که میرم وقتی میخوام جنگی رو شروع کنم از بازی میاد بیرون . مشکل از کجاست ؟

parasa.b

کاربر سایت
Aug 23, 2010
10
نام
پارسا
ساتراپ گرامی شما نیازی به دانلود پتچ ندارید وقت خود را تلف ننمایید چون با نصب نسخه طلایی روم ورژن بازی خود بخود کامل میشود (ورژن بازی را در قسمت آپشنز درون بازی در گوشه ی صفحه مشاهده کنید ). شما احتمالا یا eb رو کامل دانلود نکردی (اگر از اینترنت معمولی یا فایر فاکس یا گوگل کروم یا ... استفاده میکنی بدلیل حجم سنگین فایل وسط کار قطع میشه و باید از نرم افزار مخصوص دانلود استفاده کنید مانند IDM ) شاید هم آدرس فولدر بازی رو وارد نمیکنی .مود rise of persia هم آشغاله بیا IB بازی کن حالشو ببر :))
*BROXIGAR شما احتمالا کامپیوترتون گرافیکش پایینه .
جناب بهرام نسخه بعد از شوگان همه امیدواریم که روم 2 باشه ولی اگر هم نباشه در صورتی که شوگان2 مودینگش سخت نباشه (مثل ناپلیون و امپایر) حتما یه مود ایرانی براش میسازیم تو سایت تخصصی فارسی توتال وار .

آخرین ویرایش:

nimajj

کاربر سایت
Dec 22, 2010
3
کمک

درود
از دوستانم در اینجا کمک میخوام.
من رم Gold Edition روگرفتم و نصب کردم که شامل barbarian invasion و اسکندر که الان خود رم به ورژن 1.3 ارتقا یافته.ولی من ورژن1.5 رودانلود کردم ولی موقعه ی نصب ای ارور رو میده:
no prior installation of rome total war .the setup will now terminate.این یعنی چی؟؟
حالا من چی کار کنم.لطفا کمکم کنید!!
icon9.gif

parasa.b

کاربر سایت
Aug 23, 2010
10
نام
پارسا
آقا شما که نسخه طلایی داری لازم نیست پتچ دانلود کنی . مگه بیکاری؟
اگر قبول نمیکنی برو تو قسمت آپشنز بازی ببین.

nimajj

کاربر سایت
Dec 22, 2010
3
اره درست میگی ولی من میخوام بااین کار EB رو بازی کنم که اون Error رو میده که گفتم.خیلی دوست دارم EB رو بازی کنم ولی پچ نصب نمیشه از چند جا هم دانلود کردم ولی نمیشه.فکر کنم چون مال شرکت دارینوس هست نصب نمیشه!!

parasa.b

کاربر سایت
Aug 23, 2010
10
نام
پارسا
آقا شما حالتون خوبه ؟!!
وقتی ورژن بازی کامله پتچ مبخوای چه کنی ؟!!
شما باید ابتدا eb1.1 رو دانلود کنی که ۹۰۰ مگه بعد پتچ 1.2 .دقت کنید که با اینترنت دانلود منیجر یا یه دنلود منیجر دیگر دانلود کنی چون بطور معمول با اینترنت معمولی وسط کار قطع میشه .
بعد دقت کن که آدرس فولدر بازی رو درست وارد کنی .
در ضمن من بهت ib رو پیشنهاد میکنم بنظر من وبعضی از eb بهتره .

nimajj

کاربر سایت
Dec 22, 2010
3
رفتم تو قسمت اپشنز بازی دیدم نوشته v1.3 حالا EB باید روی 1.5 نصب شه که اون ارورر رومیده!
من 1.5 رو دانلود کردم ولی نصب نمیشه.نظرتون چیه؟؟؟؟؟

parasa.b

کاربر سایت
Aug 23, 2010
10
نام
پارسا
سر کاری نه؟
ببین احتمالا اشتباه میکنی اگر نسخه طلایی دارینوس یا غیر دارینوس داری غیر ممکنه .
بهتره بری رو قسمت آپشنز و سپس دیتیل بازی اونوقت ورژنو بخونی .

pidram

کاربر سایت
Dec 16, 2007
277
نام
Kiarash
دوستان
بازی رای شما هم افت فریم داره چون هر دوره که میخاد عوض بشه پیر ادم در میاره چاره ای به ذهنتون نمی رسه

من هم با Empire total war این مشکل داشتم. دوست عزیز بازی را آپدیت و پچ کن .کرک بازی بعد از پچ را هم gamecopyworld بگیر. اگر پول داشتی یک SSD 128 گیگ بگیری ، لودینگها تقزیبن یک چهارم زمان وقت میگیرند. راه ارزونترش این هست تنظیمات گرافیک را very low تنظیم کن.مطمئن باش روی گیمپلی تاثیری نداره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر