طرفداران بازی Supreme Commander؟

HamidoOs

کاربر سایت
Jun 28, 2007
1,073
نام
حمید
سلام
من چند وقته که به این گیم علاقه مند شدم. یه گیم استراتژیه با تیریپ کاملاً مختص خودش، و نکاتی داره که میتونه باعث بشه عاشقش بشین ولی دقیقاً همون نکات ممکنه دلیل تنفر خیلیها از Supreme Commander باشه.
به هر حال گفتم بیام اینجا بنویسم، شاید یه نفر دیگه رو هم پیدا کردم که این گیم رو دوست داشته باشه. (البته من دارم درباره Multiplayer صحبت میکنم، درباره حالت Single Player این بازی صحبتی ندارم چون چیز خاصی نداشت)

Pzt_Kami

کاربر سایت
Sep 27, 2007
394
نام
کامبیز
(البته من دارم درباره Multiplayer صحبت میکنم، درباره حالت Single Player این بازی صحبتی ندارم چون چیز خاصی نداشت)
Hehe Dear hamid ,MP is very important and noones can play it without having the original pack
If you find a way to make it possible play it on PM with cracked games ,Then I would join your guild
Because I'm in desperate need of a new game to play
;)

Sepas

TyRaX

موجودی خوشحال
کاربر سایت
Oct 21, 2005
1,824
نام
پارسیا
Hehe Dear hamid ,MP is very important and noones can play it without having the original pack
If you find a way to make it possible play it on PM with cracked games ,Then I would join your guild
;)

Sepas

He Has the Original Game and is currently playing ranked games on GPG.Net

HamidoOs

کاربر سایت
Jun 28, 2007
1,073
نام
حمید
;)
Sepas
هائوون؟ سلام، خوش اومدی :)
خو بدون سریال نامبر اوریجینال هم میشه آنلان بازی کرد، اما خو نمیتونی به GPG Net کانکت شی. میشه از Hamachi استفاده کرد و با رفقا بازی کرد. (و میدونم که تو چه علاقه خاصی به Hamachi داری:biggrin1:)

Pzt_Kami

کاربر سایت
Sep 27, 2007
394
نام
کامبیز
He Has the Original Game and is currently playing ranked games on GPG.Net
Hey TyRaX ,It's good to hear from ya mate
:)
هائوون؟ سلام، خوش اومدی :)
خو بدون سریال نامبر اوریجینال هم میشه آنلان بازی کرد، اما خو نمیتونی به GPG Net کانکت شی. میشه از Hamachi استفاده کرد و با رفقا بازی کرد. (و میدونم که تو چه علاقه خاصی به Hamachi داری:biggrin1:)
Ops Hamachi
:p
And thanks for welcome

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
قانون شماره 26) زبان سایت با توجه به زبان رسمی ایران، فارسی می باشد و تمامی کاربران موظفند فقط به زبان و با فونت فارسی پست های خود را ارسال نمایند. نوشتن مطالب به صورت فینگلیش و یا سایر زبان های رایج در چت و ... در سایت ممنوع می باشد.

HamidoOs

کاربر سایت
Jun 28, 2007
1,073
نام
حمید
قانون شماره 26) زبان سایت با توجه به زبان رسمی ایران، فارسی می باشد و تمامی کاربران موظفند فقط به زبان و با فونت فارسی پست های خود را ارسال نمایند. نوشتن مطالب به صورت فینگلیش و یا سایر زبان های رایج در چت و ... در سایت ممنوع می باشد.
هائوون؟ آخه دیدم کسی به این تاپیک نیگا هم نمیندازه، پس چه فرقی داره که با کدوم زبون بنویسیم :biggrin1: تعداد View های این Thread اونقدر کم بود که خودم شرمسار شدم میخواستم پاکش کنم :biggrin1:

Pzt_Kami

کاربر سایت
Sep 27, 2007
394
نام
کامبیز
Sorry ,But I don't have Parsi fonts on my Keyboard
هائوون؟ آخه دیدم کسی به این تاپیک نیگا هم نمیندازه، پس چه فرقی داره که با کدوم زبون بنویسیم :biggrin1: تعداد View های این Thread اونقدر کم بود که خودم شرمسار شدم میخواستم پاکش کنم
Why not creat a community for your favorite game ,Quake
;)

LiQuiD SnakE

کاربر سایت
Jun 3, 2007
274
نام
ارسلان
ببخشید یه سوال داشتم
این آقای Pzt_Kami از اعضای کلن MaMMaDه؟
خوب اگه هست معرفی کنید:biggrin1:
پ.ن1:Sry for Offtopic:sorry: (الانه که قانون شماره 26 بیاد سراغم):biggrin1:
پ.ن2:ببخشید که در امور کلنی دخالت میکنم.همینجوری کنجکاو شدم:-"
پ.ن3::punish:Say yes to CS

آخرین ویرایش:

HamidoOs

کاربر سایت
Jun 28, 2007
1,073
نام
حمید
ببخشید یه سوال داشتم
این آقای Pzt_Kami از اعضای کلن MaMMaDه؟
خوب اگه هست معرفی کنید:biggrin1:
پ.ن3::punish:Say yes to CS
هائوون؟ نه عضو کلن نیست. یکی از بر و بچه هاس، که تو هر ماه یه روز بچه های کلن رو میبره پانزر سواری. آخه تو جنگ جهانی دوم یه پانزر به غنمیت گرفته بود :biggrin1:

Pzt_Kami

کاربر سایت
Sep 27, 2007
394
نام
کامبیز
Hehe Yeah I've got a nice StuG IIIG ,Served in 9th SS Panzer Division

2006074308218217254_rs.jpg

This picture shows MaMMaD clan boys on the tank
HamidoOs is the guy who's embraced the gun's barrel ,He likes things like this so much
;)

zxc0012004

Da Spirit of Eternity - مدیر سابق
Loyal Member
Sep 30, 2005
1,289
نام
احمد
سلام
من چند وقته که به این گیم علاقه مند شدم. یه گیم استراتژیه با تیریپ کاملاً مختص خودش، و نکاتی داره که میتونه باعث بشه عاشقش بشین ولی دقیقاً همون نکات ممکنه دلیل تنفر خیلیها از Supreme Commander باشه.
به هر حال گفتم بیام اینجا بنویسم، شاید یه نفر دیگه رو هم پیدا کردم که این گیم رو دوست داشته باشه. (البته من دارم درباره Multiplayer صحبت میکنم، درباره حالت Single Player این بازی صحبتی ندارم چون چیز خاصی نداشت)

سلام

ببینم این Multiplayer ـش چه جوریاست ؟؟؟
سرور خاصی داره ؟؟؟ (صد البته ابتدا مجانی تا ببینم اگه خوشم اومد بعد خوب اونوقت یه کاریش بکنم بهر حال ...)

ضمناً نکات مثبت رو هم میگی ؟؟؟ (خوب از نظر خودت که الان تبدیلت کرده به طرفدار)

پ.ن: الان از زمانی که WiC رو گرفتم و یکم هم بازیش کردم، دوباره خون RTS داره در وجودم می جوشه، برا همین احتمالاً فردا برم که Supreme Commander و C&C 3:TW رو بگیرم (از زمانه عقب نیستم، ولی حدوداً 2 سال یا بیشتر بود که اصلاً استراتژی نمی تونست نظرمو جلب کنه، ولی WiC دوباره منو برگردوند به چرخه ...)

HamidoOs

کاربر سایت
Jun 28, 2007
1,073
نام
حمید
ببینم این Multiplayer ـش چه جوریاست ؟؟؟
سرور خاصی داره ؟؟؟ (صد البته ابتدا مجانی تا ببینم اگه خوشم اومد بعد خوب اونوقت یه کاریش بکنم بهر حال ...)
ضمناً نکات مثبت رو هم میگی ؟؟؟ (خوب از نظر خودت که الان تبدیلت کرده به طرفدار)
برای بازی کردن مالتی پلیر باید به سرور اصلیش (GPG Net) کانکت بشی که مثل Battle.net یه سرور برای پیدا کردن حریف برای بازیکنهاست، که خو برای وصل شدن به اون باید سریالنامبر اوریجینال داشته باشی :biggrin1: یعنی مفتکی نیست.

و اما درباره نکات مثبتش...

کلاً این گیم روی مقیاس بالا کار میکنه. منظورم اینه که مثلاً تعداد Unit های خیلی زیادی میتونی بسازی (Unit Limit توی این بازی، 500 تاست!) و مپ ها هم اکثراً بزرگ هستن و لشکرکشی ها همه تو مایه های 100 - 200 تا یونیت برای هر جنگ هست.

این تعداد یونیت زیاد و لشکر کشی های بزرگ، باعث شده که سازنده بازی یه قابلیت بسیار خفن به بازی اضافه کنه و اون Strategic Zoom هست. به این معنی که تو میتونی دیدت رو کاملاً بیاری نزدیک یونیت ها و همه چیروبا جزئیات کامل ببینی، و یا همون لحظه سریع Zoom-out کنی و اونقدر دوربین روبیاری بالا که فقط یه سری آیکن به جای یونیت ها ببینی. Zoom ــش اونقدر روونه که احساس میکنی کل مپ همیشه جلوی چشت هست و همه یونیتها رو هم میتونی کنترل کنی. Zoom به این صورت توی هیچ گیم استراتژی ای نداشتیم. اینجوری بهت بگم که بعد از یه مدت SupCom بازی کردن، هر گیم استراتژی دیگه ای که بذارن جلوت، احساس میکنی داری ک دیدت خیلی بسته است و هی میخوای Zoom-out کنی. به قول یکی از طرفداراش، حتی میخوای توی ویندوز اکسپلورر هم به جای بالا پایین کردنِ Scroll Bar، با Mouse Wheel ـــت یه Zoom-out بزنی و همه فایلها رو یه جا ببینی :biggrin1:

تیریپش اینه که انواع مختلف یونیتها رو هم در اختیارت گذاشته، یعنی زمینی و هوایی و دریایی به اضافه چندجور توپخونه و Shield هایی که شبیه Shield های Starwars Episode 1 هستن :mrgreen:

اگه یه نظرکلی بخوام بدم، میتونم بگم این بازی، نقطه مقابل گیمهای Blizzard ــه! من خودم به عنوان یه طرفدار پر و پا قرص Starcraft و Warcraft، کاملاً در عجبم که چه جوری از Supreme Commander خوشم اومده :biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر