طرفداران ژانر RPG

Kain

کاربر سایت
Sep 25, 2005
1,113
نام
مصطفی
تو چه سبك و سياقي دوست داري؟
چند تا بازي RPG كه بازي كردي و خوشت اومده نام ببر تا من مشابه اونا رو بهت معرفي كنم ;)

TyRaX

موجودی خوشحال
کاربر سایت
Oct 21, 2005
1,824
نام
پارسیا
چند تا بازي RPG كه بازي كردي و خوشت اومده نام ببر تا من مشابه اونا رو بهت معرفي كنم ;)

this ^^

Pro Tip : Mass Effect is NOT RPG, it has RPG elements, but it is NOT RPG
again it cannot be emphasized enough, it is NOT.

It doesn't mean it is not a good game, some people like it but I don't

PS : no Farsi font on our lab's public computers

آخرین ویرایش:

Kain

کاربر سایت
Sep 25, 2005
1,113
نام
مصطفی
this ^^

Pro Tip : Mass Effect is NOT RPG, it has RPG elements, but it is NOT RPG
again it cannot be emphasized enough, it is NOT.

It doesn't mean it is not a good game, some people like it but I don't

PS : no Farsi font on our lab's public computers
ممنون بابت توضيحات برادر :d
نسل جديد RPG بازا سليقه شون تغيير كرده! شاهكارهايي مثل Baldur's Gate يا Icewind Dale، Neverwinter Nights و ... يا با حس و حال متفاوت تر مثل Fallout هاي قديمي ارزش و جايگاهي پيش نسل جديد ندارن!

پ.ن : برو يه ويندوز كرك شده همراه با زبان فارسي رو سيستمهاي اونجا نصب كن حالشو ببرن! :d :))

abouzar337

کاربر سایت
Jul 2, 2009
687

dragon age origins
dragon age 2
dungeon siege (البته این شماره آخریش حسابی حالمو گرفت. شماره قبلیشو خیلی دوس دارم. از مأموریت و پیشرفت زیاد اسلحه و شخصیت مبارز خوشم میاد. البته داستان هم مهمه)
mass efect 2(اگر بدرستی تو این گروه از بازی ها باشه)
lion heart (قدیمی)
و چندتا باز ی دیگه که زیاد جالب نبودن

Kain

کاربر سایت
Sep 25, 2005
1,113
نام
مصطفی
dragon age origins
dragon age 2
dungeon siege (البته این شماره آخریش حسابی حالمو گرفت. شماره قبلیشو خیلی دوس دارم. از مأموریت و پیشرفت زیاد اسلحه و شخصیت مبارز خوشم میاد. البته داستان هم مهمه)
mass efect 2(اگر بدرستی تو این گروه از بازی ها باشه)
lion heart (قدیمی)
و چندتا باز ی دیگه که زیاد جالب نبودن
مشابه Dragon Age اگه ميخواي خوب ميتوني بازيهاي متوسط و يا خوبي مثل Neverwinter Nights 2 - The Witcher- Sacred 2 Fallen Angel و Two Worlds بازي كني كه البته شماره اول اين مورد آخري باگ داره هوار تا!
سري بازي بسيار خوب Drakensang هم هست كه بازي بسيار عالي هست منتها بعلت Squad Based بودن بعضي ها دوستش ندارن! :d
تو سبك Lion Heart هم اگه بخواي ميتوني Divine Divinity و Titan Quest كه البته قديمي هستن و يا اگه بازي نكردي شاهكار اين سبك و سياق يعني Diablo 2 رو بازي كني.

MR TASH

کاربر سایت
Mar 6, 2011
454
نام
محمدحسن
نمیدونم چرا دوستان ار پی جی باز این همه به بازی مس افکت بی لطف هستند یا اینکه سبک مدرن از کلاسیک رو تشخیص نمیدن. در صورتی که مس افکت ها در سبک ار پی جی مدرن انقلابی ایجاد کردن که بسیاری از بازیها با استفاده و تقلید از سبک مس افکت توانستن بهبودی به روند رو به رشد بازیها خودشان در این سبک بدهند اما بسیاری از بازیها در این تقلید شکست خوردن، بازی مس افکت یک بازی ساده نیست یک بازی برنامه ریزی شده و کامله و این بازی از هر نظر در سبک ار پی جی مدرن کامل و غنی است.

mahi58

کاربر سایت
Feb 19, 2007
1,985
نام
محمود
عجب سالی شد امسال برای RPG بازها!
4fvgdaq_th.gif

دوستان RPG باز که طبق معمول تا خرخره در حال غرق شدن در دنیای Role-Playing های بزرگ از قبیل The Witcher 2 و Dark Souls و Deus Ex: HR هستند بهتون تبریک و تسلیت میگم، چون همون طور که می دونید امروز 11.11.11 بود و بازی یی عرضه شد که قراره شماها رو از دریاهایی که توش غرق هستید نجات بده و به جاش توی اقیانوس خودش غرق تون کنه!!
23t06dg.gif

به باتلاق Skyrim خوش اومدید، و توصیه میشه اگر توش افتادید هم بیخودی دست و پا نزنید!
23t06dg.gif

Nameless

کاربر سایت
Oct 12, 2005
352
نام
محمد
نمیدونم چرا دوستان ار پی جی باز این همه به بازی مس افکت بی لطف هستند یا اینکه سبک مدرن از کلاسیک رو تشخیص نمیدن.

mass effect خودش به نوعی دنباله سبک دوگانه star wars knight of the old republic هست . البته من به شخصه mass effect رو بازی خوب میدونم . شاید بشه گفت یکی از معدود بازیهایی که شماره دوش بهتر از شماره یکشه . خودم mass effect 2 رو دو سری بازی کردم و dlc های خیلی خوبی هم داره . دوستان سری کامل dlc ایش نزدیک 50% به حجم بازی اضافه میکنه . بهترین dlc ایش هم داستان shadowbroker اش هست که با لیارا بازی میکنید. درست برعکس dragon age که خودش خوب بود ولی شماره دوش افتضاح بود و dlc هاش هم تقریبا بدردنخور بود . حتی اون Leliana's Song هم که کلی تعریفش میکردن معمولیه . (البته shale با warde's keep اش خوبه که جز اولین ها بودن)

آخرین ویرایش:

Delta Ex

کاربر سایت
May 5, 2011
838
نام
رفیق مَمّد
نمیدونم چرا دوستان ار پی جی باز این همه به بازی مس افکت بی لطف هستند یا اینکه سبک مدرن از کلاسیک رو تشخیص نمیدن. در صورتی که مس افکت ها در سبک ار پی جی مدرن انقلابی ایجاد کردن که بسیاری از بازیها با استفاده و تقلید از سبک مس افکت توانستن بهبودی به روند رو به رشد بازیها خودشان در این سبک بدهند اما بسیاری از بازیها در این تقلید شکست خوردن، بازی مس افکت یک بازی ساده نیست یک بازی برنامه ریزی شده و کامله و این بازی از هر نظر در سبک ار پی جی مدرن کامل و غنی است.
اگه منظورت از نوآوری در مس افکت اون سیستم دیالوگشه، توی Fallout II (عرضه شده در سال 1998) دقیقا همین هست.
من چیزی در مس افکت نمیبینم که در KOTOR نبوده.

این Dark Souls هم ستمه. نمیدونم پشتشون به چی گرم بوده که اکسکلوزیوش کردن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر