طرفداران ژانر RPG

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,349
نام
مــاکــان
خب دیدم این تاپیک دوست داشتنی خیلی وقته بروز نشده، گفتم بد نیست به این بهانه یک نگاهی هم به تریلر گیم پلی ELEX II بندازیم:

یعنی واقعا خیلی خوش شانسیم که استودیوهایی مثل Piranha هنوز هستن و بازی میسازن.
از این نوع RPGها واقعا هرچند سال در میون دستمون بهش میرسه، منم این وسط رو میارم به بازی کردن چند باره عناوین قبلی.

ولی مثل اینکه داریم نزدیک میشیم به زمان انتشار، تو استور زدن Coming Soon اما از شواهد مشخصه که همین امسال منتشر میشه، ، انتظار براش واقعا سخته.

آخرین ویرایش:

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,349
نام
مــاکــان
خب خواستم بگم Elex II بالاخره تاریخ خورد.
1 مارچ 2022 (10 اسفند 1400)
Capture.JPG

خیلی خوبه که تقریبا 2 ماه قبل از elden ring تاریخ خورده، کاملا فرصت میشه ازش لذت برد.
حداقل برای دور اول.
فقط امیدوارم طبق معمول مشکلات روز انتشار نداشته باشه و باگ و... کمتری داشته باشه.

آخرین ویرایش:

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,349
نام
مــاکــان
خب بالاخره داره اتفاق میفته و خبرهایی از Gothic Remake داره به گوش میرسه.
این عکس رسمی از استودیوی سازنده (Alkimia Interactive) هست:
minecrawler.jpg

همینطور گفتن بزودی خبرهای خوبی داریم.
35 نفر به صورت ثابت در استودیوی بارسلونا مشغولن و با تعدادی هم بصورت قراردادی از راه دور و باقی کشورها دارن کار میکنن.
با این حال هنوز هم دارن کارمند جذب میکنن.

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,418
این rpg های بتسدا واقعا یه سری از immersive ترین بازی هایی هستن که دیدم، ولی متاسفانه اصن گیمپلی شون درک نمیکنم
الان دارم Skyrim میرم بعد از سی ساعت هنوز یه دفعه یکی پیدا میشه که وان شاتم میکنه (تو کوئست های اصلی هم هست نمیشه گفت ولش کن نمیرم)، دمیج جادو هاشم که مثل شوخی هست. دیگه مجبورم تقلب کنم همش :|
و این باگ ها و گیر کردن npc هاشم که دیگه آدم میمونه واقعا

View attachment Skyrim Special Edition 2022-07-16 13-14-18.mp4

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,349
نام
مــاکــان
فقط میتونم بگم داری اشتباه بازی میکنی.
اینکه باید بری روی Levelup کردن بیشتر تمرکز کنی.

چندتا نکته میگم برو دنبالش:
آپگرید پرک اسکیل آرمور
آپگرید پرک اسلحه
آپگرید اسکیل ها برای invis شدن یا اینکه صدای پاهاتو نشنون

کلا لول هارو درست انتخاب کن.
اگه اوایل گیج میشی ، یک بیلد از تو یوتوب انتخاب کن و طبق اون برو تا دستت بیاد.
لول آپ کردن خیلی مهمه چون از یک جایی به بعد دیگه iLevel کرکترت کاملا روی Itemlevel اسلحه/آرموری که میگیری تاثیر مستقیم داره.

از طرف دیگه فکر نکن بعد اینقدر تایم پلی دیگه OP شدی و میتونی همرو وان شات کنی.

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,418
کسی اینجا Enderal بازی کرده؟ میخوام رو استیم برم ولی نوشته باید اسکایریم داشته باشی؟
علاقه ای به خریدن اسکایریم ندارم نمیشه بدون اون (میدونم کرک شده جدا هست ولی میخواسم قانونی برم)

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,349
نام
مــاکــان
کسی اینجا Enderal بازی کرده؟ میخوام رو استیم برم ولی نوشته باید اسکایریم داشته باشی؟
علاقه ای به خریدن اسکایریم ندارم نمیشه بدون اون (میدونم کرک شده جدا هست ولی میخواسم قانونی برم)
نه دیگه این یک ماد اسکایریمه ، به فایلهای بازی اصلی نیاز داره خب.
اگه واقعا نمیخوای هیچوقت اسکایریم بازی کنی برو سمت Enderal ، شاید بعد بازی کردنش خود اسکایریم دیگه اونقدری برات جذاب بنظر نرسه.

ماد که رایگان هست و هیچ نفعی از خرید بازی به سازنده نمیرسه ولی خب بیس این ماد تماما اسکایریم هست.
قانونیش میشه خرید خود اسکایریم نه دانلود ماد رایگان از استیم.

نظر من بخوای حتی برای تجربه فقط خود اندرال هم خرید اسکایریم با قیمت کامل توجیح داره.
من اصلا تو خط مادهای داستانی اسکایریم نبودم ولی به پیشنهاد یکی از کاربرهای خوب اینجا باهاش آشنا شدم.
اگه دوست داشتی این پست رو از @The Dragonslayer بخون ، خیلی تصویر بهتری از چیزی که قرار هست که تجربه کنی بهت میده:
امتیاز اعضای بازی سنتر به عناوین PC

غیر از اندرال من The Forgotten City هم پیشنهاد میکنم ، تو یک فضای دیگست ولی واقعا فوق العادست.
البته بازی جداش هم با آنریل انجین ساختن که تو همه موارد چندپله نسبت به ماد بهتره ولی خب نسخه رایگان نیاز به دلیلی برای پیشنهاد دادن نداره.
================

البته اگه درست یادم باشه شما آخرش هم نتونستی با اسکایریم ارتباط بگیری.
نمیدونم شاید بهتر باشه کرکی بازی کنی ، شاید با اندرال هم همون شرایط برات تکرار بشه.

آخرین ویرایش:

rpg321

کاربر سایت
May 27, 2021
1,031
كسى اينجا dragon age inquisition رو پيشنهاد ميده بازى كنم؟ اصلا تا حالا هيچ كدومو نرفتم
داستان بی نظیری داره .
ولی شما از سبک گیم پلیش خوشتون می یاد؟ چون سبک گیم پلیش مثل نقش آفرینی ها کلاسیکه مثل ویچر و یا .... نیست. اگه باهاش مشکلی ندارید بازیش کنید یکی از تجربه های به یاد ماندنی شما میشه.

• Like
Reactions: noorihamid99

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر