طرز تهيه ي fake credit card براي انتقام از مايكروسافت!

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

I AM XBOX

کاربر سایت
Sep 3, 2006
1,097
نام
نیما
سلام
من يه 360 داشتم سوخت!
يكي ديگه خريدم!
الان ميخوام از سيستم لايو پوينت بگيرم ولي با كارت اعتباري قلابي! اسم اين انتقامه و كاملاً حلاله! مايكروسافت الان بهم 600000 تومن بدهكاره! ميدونيد من اين 600 تومنو چطوري جمع كردم؟ خاك برسرم كه 600000 تومنو ريختم تو شيكم بيل گيتس! اگه ميدونستيد چه زجري كشيدم بهم حق ميداديد
تو رو خدا يكي كمكم كنه دارم ميميرم.
:praying:
اگه كسي طرز تهيه ي fake credit card يا همون كارت اعتباري تقلبي رو بهم بگه حاضرم 10 تا ديويدي تريلر از نمايشگاه e3 07 با كيفيت HD بهش بدم. به صورت مجاني!
يا هرچيز ديگه اي كه شما بخوايد!

آخرین ویرایش:

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
ولي با كارت اعتباري قلابي! اسم اين انتقامه و كاملاً حلاله!
خوب درسته شما با این کار مفتی از مایکروسافت فایل دانلود می کنی و به قول خودت به خاطر ضرری که بهت زده انتقام می گیری ولی اون بدبختی که creditcard ش قراره دست شما بیوفته و هیچ ربطی به حایی نداره چه گناهی کرده این وسط؟ این اسمش می شه دزدی نه انتقام!

Saman

Administrator
Sep 22, 2005
1,069
اسم اين انتقامه و كاملاً حلاله!

امان از این روحیه‌ی انتقام‌جویانه‌‌ی اسلامی...

s01id_sn4ke

کاربر ویژه
کاربر سایت
Sep 23, 2005
721
نام
فرهنگ
اگه كسي طرز تهيه ي fake credit card يا همون كارت اعتباري تقلبي رو بهم بگه حاضرم 10 تا ديويدي تريلر از نمايشگاه e3 07 با كيفيت HD بهش بدم. به صورت مجاني!

الان دیگه انقدر امنیت Credit Card ها بالا رفته که دیگه نمی تونید کارت Fake درست کنید.باید مال یکی رو بدزدید!البته هممون می دونیم که دزدی کار خوبی نیست!:)

I AM XBOX

کاربر سایت
Sep 3, 2006
1,097
نام
نیما
دزدي ديگه چيه؟؟!!
سر كافر جماعتو بايد بريد!!!! :eek: نه اينكه بهشون ضرر زد.
حالا لطف كنيد منو نصيحت نكنيد!
اون شخصي كه از كارتش كم شده پيگيري ميكنه و پولش برميگرده!! شما نگران نباشيد!
من فكر ميكردم همه تو اين سايت هكرن

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
اون شخصي كه از كارتش كم شده پيگيري ميكنه و پولش برميگرده!! شما نگران نباشيد!
مهم اینکه شما دستتو تو جیب طرف کردی حالا اینکه طرف پیگیری می کنه و پولشو پس می دن که همیشه هم البته اینطوری نیست چیزی از دزدی شما کم نمی کنه.
و البته در مورد 360 هم مایکروسافت اصلا از شما نخواسته که 360شو بخری که حالا بخوای ازش انتقام بگیری. اون اگه می خواست شما بخری کشور ایران رو ساپرت می کرد.

این سایت جای این کارا نیست. فروم های ایرانی زیادی هستن که می تونن جواب سوال شما رو بدن.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر