طرح شکایت کیفری دسته جمعی بزرگ و سازماندهی شده از شرکت آسیاتک

pssx

کاربر سایت
Aug 28, 2010
334
نام
بهزاد
باید دیده بشه تو ضمانت نامه هایی اجرایی که مسئویت هایی بر عهده شرکت هست . اگر سرعت پایین تر از سرعت گفته شده یا مشکلات سیستمی باشه که باعث ضایع شدن حق کاربر بشه میشه با قانون مدنی جبران خسارت کرد . ولی تا اونجا که من پرسیدم شرکت ها میگن ما پینگ رو پشتیبانی نمیکنیم یا شاید حد نصاب مورد قبول ما حد نصاب اون ها نیست . در کل فکر میکنم این ها همش مربوط به مسئولیت عمومی باشه تا کیفری و جزایی . :|

- - -ویرایش - - -

یک نکته دیگه هم یادم رفت بگم اصلا در مورد ضایع شدن حق شکایت کیفری بی معنیه . میتونید جبران خسارت کنید . حق گرفتنیه نه دادنی موفق باشید . b-)

آخرین ویرایش:

pop_0098

کاربر سایت
Sep 1, 2010
4
نام
http://wikidelphi.com
باید به قانون اینترنت داخل کشور ما خوب دقت کنید

اینترنت ۱ مگ میده یعنی یک مگ برای دیدن وب سایت ها و برای دانلود باید سرعت را یک هشتم یک مگ حساب کنید

بعضی شرکت ها ۱۲۸ میدن ولی سرعت ۵۰۰ کیلو بایت برای دانلود

که این کار را میکنند تا کاربر خانگی زود مصرف کنه زودتر شارژ کنه و هر گیگ ۴ یا ۵ هزرا تومان بده

ولی مثلا من که ۲ مگ نامحدود گرفتم مخابرات سرعت دانلود را محدود کرده روی ۲۰۰ کیلو بایت

الیته قبل شکایت شما از سالم بودن ‍ پورت مرکز مخابراتی و سیم کشی و تنظیمات دی ان اس های سیتیم خودتوم اطمینان حاصل کنید

تا اونجا نپیچونندتون و زیرش در نرده که مشکل از ما نیست مرکز مشکل داره یا شما از مرکز دور هستید

من این راه ها را قبلا رفتم فایده نداره حتی من رفتم مرکز مخابراتی گفتم ‍ورت من سوخته و چراغ dsl مودم روشن نمیشه

میخواستند من را بندازن بیرون که دیگه صدام را بردم بالا رپس آمد جدام کرد بعد سه روز ‍ورت را عوض کردن سرعت همه چیز برگشت بالا

همه چیز را چک کن

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
2مگ 130 میده ؟خسته نباشی
من یه شرکت دیگه گرفتم 128 نامحدود اونم سرعت دان 500 صبح و شب همین بود.
جای تو بودم اسیا رو همین الان تخلیه میزدم
فقط یه مشکل داشت تا 50گیگ دان میزدم سرعت صفر میکردن نمیبینی شاتاشو میذارم
128 نامحدود

25059633166139448732.jpg
خسته نباشی! من شاتل دارم محدود, دانلود رایگان از 5کیلیوبایت شروع میشه تا 17 کیلوبایت! سرویسمم 2مگ هست!

sm3691

کاربر سایت
Jul 10, 2011
11
سلام دوستان یه نکته کوچولو میگم و بعد میرم سر حرف خودم !! کسانی که از هر شرکتی اینترنته 128 میگیرن و دانلودشون بیش از 30 هست خوشحال نباشن ! این یه ترفنده که تو هیچ جای دنیا نیست ! به شما سرعت دانلود یه اینترنت 1 مگ یا 2 مگ رو میدن به اسم اینترنت 128 که خیلی زود حجمتون تمام بشه !! پس خوشحال این نباشیم که سرعت 128 مون زیاده !! دارن جیبمون رو خالی میکنن ! اما شرکت عوضیه اسیاتک من حدود شش ساله مشترکه این شرکت هستم !! تا پارسال سرعتشون با همین تکنیکی که گفتم خدومتتون سرعت خوبی بود و بالا بود ! اما امسال که 1 مگ میگیرم نامحدود هیچوقت سرعتم توی روز بیش از 35 یا 40 نشده بود و نشده ولی شبا بعی وقتا میرسه به 120 بعد از بار ها شکایت و وعده های سر خرمن که مشکل از مرکز مخابراتتون و این حرفا یکی دوماه پیش یکی از پاسخگو هاشون با یه لحن توهین امیز گفت که اقا چقد مگه میخوای باشه ؟ شما اصن سرعتت باید 16 باشه ! ما داریم بیش از حد به شما ارائه میدیدم ! که دادم درومد و گفتم که خانم خجالت نمیکشید که این حرفا رو میزنید ؟ کجای دنیا سرعت 1 مگ برابر با 16 کیلوبایت هست ؟ مسخره اش رو دراوردید حد اقل اسمش رو بذارید 128 که ادم دلش نسوزه ! میگه چون شما با 8 نفر مشترک هستید اینجوریه !! توجیه ها همه مسخره ! ما حق هیچ چیزی نداریم !! حتی یه اینترنت ه خوب !! مشکل اصلی هم شرکتت اربتباطات سیاره که خودش دلال بازی در میاره و کلی پول میگیره !!

abed2007

کاربر سایت
Jan 29, 2013
7
من دویروز داشتم با 700 میگرفتم امروز دارم با 30 میگییییرم
میگه رگلاتوری دستور داده سرعت رو بیاریم پایین که قیمت ها کاهش پیدا کنه
داره چرند میگه
وزیر گفت پ=هنای بان اضافه هم دادن بهشون تازه
یعنی دی.....س تر از این شرکت ها خدا خلق نکرده

AhN

کاربر سایت
Dec 5, 2011
435
نام
アミール
در تمام سرویس های نامحدود سرع دیگر UP tO ندارد
من خودم از های وب میگیرم و 2 مگ نامحدود وقتی داشتم خیلی که میگرفت مشد 700 KB
اما همون رو الان محدود دارم تا 900 KB و 1 مگ میره .

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
من چند سال پیش فکر کنم 7 ال پیش یه اینترنت 64 کیلوبات از آسیاتک گرفتم دائمول قطع بود بعد 128 گرفتم یکمی بهتر شد

الانم 256 کیلوبایت نامحدود مخابرات دارم چون فقط وبگردیو چک کردن ایمیل باهاش انجام میدم 256 کیلوبایت برام بسه ماهی 12500 حساب میشه برام ولی خوب در بهترین حالت دانلود بالا 31 کیلوبایت نمیره راحت میاد رو 8 کیلوبایت . روزا تعطیل هم که کلا قطع میشه ماهی چند روزم لاکپشتی وزغی چیزی از خلیج فارس رد میشه لنگش میگیره این کابل اینترنت ایران قطع میشه :)):))

الانم احساس بدبختی میکنم :((

a_mehrabi_70

کاربر سایت
Jun 21, 2007
456
نام
AMIR HOSSEIN
من الان حدوده ۲ساله دارم از آسیاتک. مشکلی هم ندارم اصلا! ۲۵۶ گرفتم. نصفه شبا اصولا حداکثرش باید ۳۲ باشه دیگه. که اینم همون حدوده ولی بعضی شبا مثه دیشب تا ۳۰۰ هم دانلود می کرد.
به غیر از نصفه شبا هم از اونجا که سرویس محدود گرفتم سرعتش رو زیاد می کنن و همین نیم ساعت پیش که داشتم دانلود میکردم سرعتم به ۸۰۰ هم رسید.
من فک کنم شما حواستون به بیت و بایت نیست! سرویسی که می گیرین ۲۵۶ بیت هست . که هر بایت ۸بیت هست. و اون چیزی که در حال دانلود و اینا می بینید بایت هست. یعنی اصولا حداکثر سرعت ۲۵۶ برای دانلود باید ۲۵۶/۸=۳۲ باشه !‌ ولی چون سرویس های ما نا محدود نیست سرعت رو برامون باز می زارن تا دانلود کنیم و محدودیت زود تموم شه :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر