طرح شکایت کیفری دسته جمعی بزرگ و سازماندهی شده از شرکت آسیاتک

lockerr

کاربر سایت
Mar 3, 2010
84
نام
امیرهمایون
تا قبل از عید امسال سرعتش مطابق با چیزی بود ک میگفت ۱مگ داشتم با ریت ۳۰۰
الان ۲ مگ دارم با ریت ۴۰
چی بگم اخهـ زنگ زدم بهشون گفت کیفیت خططون اومده پایین گفتم چی کار کنم گفت درستش میکنیم خودمون :|
فرداش دیدم رفت رو ۴۰۰ سرعت دانلود
شب ک رایگانِ دانلود گذاشتم تا صب حدودا ۷ گیگ دانلود کرد
۲روز نگذشتِ بود دوباره سرعت اومد همون ۴۰ ۵۰

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
سرعت سرویس من باید 1megabit per a sec باشه که تقریبا 768kb per a sec هست !

نه عزیزم میشه 128 KB /s . هر بایت 8 بیته .

نه مجید جان دلبندم منظورم از 768Kb یعنی حدود 90KB در ثانیه هست که در اصل باید حدود 120 باشه

فکر کردم نوشتید KB . شرمنده .

آخرین ویرایش:
Oct 23, 2011
369
نام
Hamid
تا قبل از عید امسال سرعتش مطابق با چیزی بود ک میگفت ۱مگ داشتم با ریت ۳۰۰
الان ۲ مگ دارم با ریت ۴۰
چی بگم اخهـ زنگ زدم بهشون گفت کیفیت خططون اومده پایین گفتم چی کار کنم گفت درستش میکنیم خودمون :|
فرداش دیدم رفت رو ۴۰۰ سرعت دانلود
شب ک رایگانِ دانلود گذاشتم تا صب حدودا ۷ گیگ دانلود کرد
۲روز نگذشتِ بود دوباره سرعت اومد همون ۴۰ ۵۰
شما میای شکایت ؟
نه عزیزم میشه 128 KB /s . هر بایت 8 بیته .
نه مجید جان دلبندم منظورم از 768Kb یعنی حدود 90KB در ثانیه هست که در اصل باید حدود 120 باشه
منظورت اینه که سرعت دانلودت باید 1 مگ باشه؟؟
1مگابیت باشه یعنی 120-128 کیلوبایت که 90 هست

Oct 23, 2011
369
نام
Hamid
برادر من مخابرات خوزستان دارم یک مگ
سرعت دانلود بیشتر از 55 نمیشه.
خوب برو پیگیری کن .فکر کردی اینجا کجاست که فورا پیگیری کنن.
شکایت کیفری مگر پشم هست که پیگیری نکنن سرویسشون میکنن!مخصوصا اگر زیاد باشیم

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
من که ماه قبل یک سال بود آسیاتک نت داشتم
زنگ میزدم میگفتم پینگم با 4.2.2.4 رو 350 قفله ، طرف میگفت که چی ؟!
من گفتم خیلی پینگم بالاس ، میگه پینگتون عالیه :|

Oct 23, 2011
369
نام
Hamid
بعد اگه شکایت موفق نباشه میتونن اعاده حیثیت کنن؟
اصلا راهی نداره که شکایت موفق نباشه خودشون معترفن در مورد سرویس دهی اگر شکایت کنیم دهنشون سرویسه ایشالا 100%
من که ماه قبل یک سال بود آسیاتک نت داشتم
زنگ میزدم میگفتم پینگم با 4.2.2.4 رو 350 قفله ، طرف میگفت که چی ؟!
من گفتم خیلی پینگم بالاس ، میگه پینگتون عالیه :|
!!!!
بگو خب چرا ... گنده تر از دهنتون میخورین عین آدم بگین ظرفیتمون پره هی شیر میکنن سرویسارو با مشترکای جدید پهنای باندم بالا نمیبرن!

Mohammad Ghost

کاربر سایت
Mar 17, 2013
691
نام
محمد
دوستان مشکل از ISP ها نیست ! مشکل از زیرساخت هست برای 1000 امین بار ...الان اگه بخوایم شکایت کنیم باید از شاتل به خاطر افت سرعت شبانه و پینگ بالا ، آسیا تک برای پینگ بالا و سرعت پایین ، پارس آنلاین سرعت پایین و پینگ بالا ، مبین نت فلان مشکل ، صبا نت اون مشکل ، شرکت شهراد این مشکل شکایت کنیم خب مسخره نیست واقعا ؟ به جای این بحث های فرعی باید هدف مشکل ریشه ای اینترنت باشه نه شاخه های اون.
شرکت زیرساخت با گرون فروشی و دزدی علنی از جیب ISP ها و مردم با سود های کلان باعث ایجاد عمدی اختلال در اینترنت کشور هست و باید از این شرکت شکایت صورت بگیره تا هرچه سریعتر نظارت این سازمان حذف بشود.

Oct 23, 2011
369
نام
Hamid
دوستان مشکل از ISP ها نیست ! مشکل از زیرساخت هست برای 1000 امین بار ...الان اگه بخوایم شکایت کنیم باید از شاتل به خاطر افت سرعت شبانه و پینگ بالا ، آسیا تک برای پینگ بالا و سرعت پایین ، پارس آنلاین سرعت پایین و پینگ بالا ، مبین نت فلان مشکل ، صبا نت اون مشکل ، شرکت شهراد این مشکل شکایت کنیم خب مسخره نیست واقعا ؟ به جای این بحث های فرعی باید هدف مشکل ریشه ای اینترنت باشه نه شاخه های اون.
شرکت زیرساخت با گرون فروشی و دزدی علنی از جیب ISP ها و مردم با سود های کلان باعث ایجاد عمدی اختلال در اینترنت کشور هست و باید از این شرکت شکایت صورت بگیره تا هرچه سریعتر نظارت این سازمان حذف بشود.
دستمون به یه شرکت وابسته به سپ..اه و اط...لاعات که نمیرسه اونا دزدن ولی فقط با عوض شدن یه چیز دیگه میشه نظارت زیرساخت رو بر اینترنت از بین ببره که پس دلت خوش نباشه زیرساخت تا اون چیز هست ناظره
اینام دزدن چون پهنای باند 1مگ براشون کمتر از 10000تومان در میاد خریدش دارن میدن 45000تومان تا 150000تومان

میتونیم از آسیاتک شکایت کنیم چون بحثش فرق میکنه مثل بقیه شرکتا نیست که 128 رو 500 بدن داره به اسم 1مگ 90 میده بره 2مگ 120!و... میشه کلاهبرداری عمومی کم فروشی غش در معامله آنچنان پدری ازش درمیاد..........

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
1 ماهه 512 طلایی خریدم . پشیمونم. سرویسمون کردن با این نتشون . غلطی کردیم . هی هم امروز فردا میکنن .باید یا پولشو بدن یا نتشو.

Neo

کاربر سایت
Sep 27, 2005
1,542
نام
احسان
منم 1 مگ برنزی گرفتم 90 k دانلود میکنم تازه اونم نصفه شبا وگرنه از ساعت 11 صبح به بعد تا 3 صبح افتضاح میشه. زنگیدم میگه 1 مگ نیست !!!!!!!! 768 ه ! میگم خوب مگه مریضین مینویسین 1 مگ ؟!!!!

پینگم که هیچی اصلا حرف نزنم سنگینتره

Oct 23, 2011
369
نام
Hamid
منم 1 مگ برنزی گرفتم 90 k دانلود میکنم تازه اونم نصفه شبا وگرنه از ساعت 11 صبح به بعد تا 3 صبح افتضاح میشه. زنگیدم میگه 1 مگ نیست !!!!!!!! 768 ه ! میگم خوب مگه مریضین مینویسین 1 مگ ؟!!!!

پینگم که هیچی اصلا حرف نزنم سنگینتره
بیا شکایت کنیم!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر