طراح ارشد قبلی Titanfall به Naughty Dog پیوست

Lord Zeus

کاربر سایت
Sep 15, 2009
1,234
سلام

sqasaSs.bmp

Zied Rieke یکی از طراحان ارشد Titanfall و CoD : MW 1 & 2 به استودیو Naughty Dog پیوست ، ایشان یکی از قدیمی ترین طراحان استودیو Infinity Ward بود که بعد از عرضه CoD :MW 2 و مشکلات به وجود امده با Activision به همراه تعداد زیادی از اعضای اصلی از IW جدا شدند و استودیو Respawn Entertainment را تاسیس کردند و بعد از قریب 2.5 سال کار بر روی بازی Titanfall به عنوان طراح ارشد به دلایلی به همراه افرادی همچون Jason West از Respawn نیز جدا شدند و ایشان در حال حاضر در استودیو ND مشغول به کار است.
فبلا نیز طراح ارشد مراحل Halo 4 و طراح ارشد بخش تک نفره Medal of Honor Warfighter 2 (طراح ارشد قبلی استودیو Treyarch ) به ND پیوسته بودند.

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
بابا این چه وضعشه ؟! ناتی داگ چرا سازنده های Titanfall و CoD رو جذب میکنه آخه ؟!! :(( خیلی نگرانم از این موضوع .

اگه ناتی داگ بخاد شوتر بسازه کلا میبوسم میزارمش کنار :| :D

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
بابا این چه وضعشه ؟! ناتی داگ چرا سازنده های Titanfall و CoD رو جذب میکنه آخه ؟!! :(( خیلی نگرانم از این موضوع .

اگه ناتی داگ بخاد شوتر بسازه کلا میبوسم میزارمش کنار :| :D

یا خدا! ... ناتی داگ یه دفه نیاد یه شوتر بسازه .خودشون اینقدر تَلِنت دارن که احتیاجی به این آدم ها نباشه!

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
یه نسله دارن شوتر می‌سازن بابا :d
اگه منظورت FPS هست، که باهات موافقم، کلاً دوست دارم FPS دیگه تولید نشه :d
آره منظورم FPS هست ولی من ساخته های ناتی داگ رو بیشتر Adventure میدونم تا شوتر .

Dr.Trax

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,054
کم کم دارم برای آینده ناتی داگ می ترسم بابت این نقل و انتقالات! :-?
ولی باز به خودم میگم، ناتی داگ که احمق نیست، حتما می دونه داره چی کار می کنه خُب! :-??

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,561
نام
Mehrdad
من خودمم همیشه اخرین سبکی که بازی میکنم fps بوده... ولی فکر کنین یه sci fi shooter fps با فرمولهای بازی سازی ناتی داگ عجب چیزی بشه... چیزی که بازار در هر صورت به سمتش رفته سونیم به همچین بازی احتیاج داره... kz که سالهاست اونطور که باید ندرخشیده ip سانتا هم که با وجود tps بودن کنسل شد... بعید نیست ناتی داگ یه fps خفن تحویلمون بده:d

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,561
نام
Mehrdad
اون که مسلمه . مساله اینه که ما نمیخایم FPS بسازه .
حرفت درسته... ولی خب قبول داری انحصاریهای سونی به یک fps گردن کلفت احتیاج داره؟ نمیدونم چرا sony world wide studio یه فکری به حال داستان سرایی گوریلا گیمز نمیکنه... حیف اون استعداد گرافیکی و طراحی مرحله که داستان خوبی نداشته باشه... گیم پلیشونم که از kz3 به اینور پیشرفت نداشته دوستانی که shadowfall بازی کردن از گیم پلی هم خیلی راضی نبودن...
باش تا خارج کنه ... طراح ارشد تایتانفال هم دیگه نمیتونه بازی بسازه که مثل تایتانفال این همه محبوب باشه
دوست من titanfall که اخر دنیا نیست همیشه بهتری وجود داره:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر