طراحی از شخصیتهای بازی

Dant3

کاربر سایت
Mar 13, 2006
768
نام
سحر رضوی
Cloud و Dante رو سال پیش کشیدم آبان 84.

Cloud1.jpg

Dante.jpg

این جناب هم قرار بود Zelda باشه و شبیه همه چی هست جز Zelda اینو ولی دیروز کشیدم زیاد قدیمی نیست :cheesygri

Zelda.jpg

mostafa_cpp

کاربر سایت
Jan 29, 2006
977
نام
مصطفي
پيشنهاد : بنظر من به جاي كشيدن نقاشي كاراكتر ها بهتره دوستاني كه دستي توي طراحي دارن كاراكترهاي ابتكاري خودشون رو بكشند ، خيلي جالب ميشه اگر يه بيوگرافي كوتاه از شخصيت هم همراهش بشه

gamestation

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,273
نام
محمد
پيشنهاد : بنظر من به جاي كشيدن نقاشي كاراكتر ها بهتره دوستاني كه دستي توي طراحي دارن كاراكترهاي ابتكاري خودشون رو بكشند ، خيلي جالب ميشه اگر يه بيوگرافي كوتاه از شخصيت هم همراهش بشه

پیشنهاد خوبیه اما یه مقدار سخت به نظرمیرسه

Dant3

کاربر سایت
Mar 13, 2006
768
نام
سحر رضوی
خوب برای اینکه تاپیک یکم بیشتر دووم بیاره با اجازه من یه چندتا طراحی دیگه هم تا چند روز دیگه میذارم :cheesygri

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,309
نام
پرهام
سلام
جناب دانته به بازیسنتر خوش اومدی .
هیچ کدوم از عکسات رو نتونستم ببینم .
با imagehost آپلود میکردی که هیچکس باهاش مشکلی نداره .
=====
منم با پیشنهاد مصطفی موافقم .
فقط مشکل اینجاست که من طراح خوبی نیستم .
دوستی دارم که تو این کارا خداست .
بهش میگم اون طراحی کنه من بیوگرافیشون رو مینویسم .

Elvish Hero

Channeling La Masia
کاربر سایت
Sep 23, 2005
4,143
البته Princess Zelda شخصیت محوری داستان هست ولی بو قول یارو گفتنی Non Playableهستش.شخصیتی که شما کنترلش میکنین و جناب دانته عکسشو کشیدن،جناب Link تشریف دارن!

Dant3

کاربر سایت
Mar 13, 2006
768
نام
سحر رضوی
نوشته شده توسط mostafa_cpp:

پیشنهاد خوبیه ولی در حین حال کار مشکلی هم هستش راستش من زیاد شخصیتهای ساختگی ندارم ولی یکم روشون کار می کنم ببینم چی میشه :cheesygri

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
نوشته شده توسط Dant3:
Cloud و Dante رو سال پیش کشیدم آبان 84.

به به مدیریت محترمه ء متالرتیم... حال شما... نمیدونستم دستی هم در هنر دارید :cheesygri باید بگم که بسیار جالب بود. البته لیست بازیهاتون رو تو سایت دیدم... اما نمیشد زیرش کامنت گذاشت. راستی تو سایت شما من ArmageddoN هستم.

Dant3

کاربر سایت
Mar 13, 2006
768
نام
سحر رضوی
نوشته شده توسط Darkfie1d:
به به مدیریت محترمه ء متالرتیم... حال شما... نمیدونستم دستی هم در هنر دارید :cheesygri باید بگم که بسیار جالب بود. البته لیست بازیهاتون رو تو سایت دیدم... اما نمیشد زیرش کامنت گذاشت. راستی تو سایت شما من ArmageddoN هستم.

به به ArmageddoN عزیز :cheesygri ای هر چندسال 1 بار هنرم گل می کنه یه چیزایی خط خطی می کنم.

راستی بچه ها امروز یه طراحی رو شروع کردم فردا اسکنش می کنم می ذارم تو این بخش. البته اگه وقت کنم تمومش کنم :cheesygri

آخرین ویرایش:

Dant3

کاربر سایت
Mar 13, 2006
768
نام
سحر رضوی
نوشته شده توسط pandora tomorrow:
WO0O0W
کارت خیلی درسته
76.gif

حتما ادامه بده...
دانته ای که کشیدی محشره خیلی شبیهشه ولی زلدا صورتش...

راستش این زلدا که شبیه خودش نشد دلیل داره :cheesygri
تو محل کارم بودم بعد از بیکاری داشتم ویژه نامه E3 سال پیش رو می خوندم. یه کاغذ جلوم بود یه خودکارم تو دستم داشتم لیست بازی های خفن رو می نوشتم که برم بخرم. بد همینطوری مجله رو ورق می زدم رسیدم به زلدا همینطوری شروع کردم تو اون ورق خط خطی به کشیدنش. دیدم صورتش شبیه خودش نشد گفتم بی خیال کاغذ چک نویس. همینطوری ادامه دادم دیدم نه بدک نشد ایکاش صورتش رو مثل آدم کشیده بود :cheesygri خلاصه اینطوری :cheesygri

Dant3

کاربر سایت
Mar 13, 2006
768
نام
سحر رضوی
نوشته شده توسط pandora tomorrow:
WO0O0W
کارت خیلی درسته
76.gif

حتما ادامه بده...
دانته ای که کشیدی محشره خیلی شبیهشه ولی زلدا صورتش...

راستش این زلدا که شبیه خودش نشد دلیل داره :cheesygri
تو محل کارم بودم بعد از بیکاری داشتم ویژه نامه E3 سال پیش رو می خوندم. یه کاغذ جلوم بود یه خودکارم تو دستم داشتم لیست بازی های خفن رو می نوشتم که برم بخرم. بد همینطوری مجله رو ورق می زدم رسیدم به زلدا همینطوری شروع کردم تو اون ورق خط خطی به کشیدنش. دیدم صورتش شبیه خودش نشد گفتم بی خیال کاغذ چک نویس. همینطوری ادامه دادم دیدم نه بدک نشد ایکاش صورتش رو مثل آدم کشیده بود :cheesygri خلاصه اینطوری :cheesygri

راستی تشکر :cheesygri به آدم روحیه می دین چون من خیلی کم پیش میاد طراحی کنم :p

Dant3

کاربر سایت
Mar 13, 2006
768
نام
سحر رضوی
نوشته شده توسط parham_safa:
سلام
جناب دانته به بازیسنتر خوش اومدی .
هیچ کدوم از عکسات رو نتونستم ببینم .
با imagehost آپلود میکردی که هیچکس باهاش مشکلی نداره .
=====
منم با پیشنهاد مصطفی موافقم .
فقط مشکل اینجاست که من طراح خوبی نیستم .
دوستی دارم که تو این کارا خداست .
بهش میگم اون طراحی کنه من بیوگرافیشون رو مینویسم .

:( راستش نمی دونم چرا شما نتونستید عکسهارو ببینید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر