شیطنت های ارسلان ( جدید ترین عنوان رسانا شکوه کویر)

Mr.Ok

کاربر سایت
Nov 9, 2008
2,066
نام
معین
.
hayatarsal.jpg

به عنوان مدیریت رسانا شکوه کویر افختار معرفی عنوان جدید این شرکت که مراحل نهایی تولید را سپری میکند را دارا هستم

بازی شیططنت ها ی ارسلان :

اجازه بدهید بدون فوت وقت به معرفی بازی بپردازم :

بخش نخست : داستان بازی

سالها پیش در زمان قاجاریه مردی ثروتمند و صاحب نقوذ در دربار به نام عباس قلی خان با همسرش ملوک التاج زندکی میکرد , خداوند به این دو فرزندی عطا نکرده بود , سالهادوا و درمان و دعا نتیجه ای نداشت تا آنکه عباسقلی خان که به واسطه دربار از حضور حکیمی در ایران آگاه شده بود به سراغ او رفته و از او حکمتی جویا شود , حکیم حکمت را کمک به خلق خدا خواند و دعایی کرد و بالاخره این زوج صاحب کودکی شدند به اسم علی مردان خان !! اما از بس که این دو بچه را لوس کردند و در تربیتش فرو گذاری کردند و هر چه خواستند برایش مهیا کردند این کودک بسیار لوس و بی ادب شد و نسبت به دیگران بی احترام و ... و همه را از شیطنتش ها و بی ادبی هایش عاصی کرده بود , ایرج میرزا در این بین شعری دارد به این مضمون :

داشت عباس قلی خان پسری پسر بی ادب و بی هنری

اسم او بود علی مردان خان کلفت خانه ز دستش به امان

هر چه میگفت لُله لج میکرد دهنش را به همه کج میکرد ...

بس که او بود پسر بی ادب و بی هنری همه از او بدشان می آمد

خلاصه حال نوه همان علی مردان خان به نام ارسلان همه محل را از شیطنت ها خود عاصی کرده و ایکس باکسش را سه چراغه !! داستان حول شیطنت های این پسر بچه و با طنز نهفته و کودکانه روایت شده و در ورای داستان شیطنت ها سعی میکند به کودکان آموزش هایی را ارائه کند و در فاز دوم داستان , آنجا که ارسلان به دست معلم و نصیحت هایش مسیر تغییر را در پیش بگیرد و به اصطلاح جبران کند,نسبت به مفاهیم اخلاقی و اموزشی برای کودکان توجهی ویژه داشته است . مشورت با چندین مشاور کودک در نگارش داستان و نوع شیطنت ها ( از شیطنت در نانوایی و عمو نانوا تا نجارباشی و جوهر خان و ننه گلی و خاتون در خانه)ارائه یک بازی شاد و مفرح و صد البته آموزنده برای کودکان را نوید می دهد ...

بخش دوم : وِیژگی و مشخصات فنی

kif02.jpg

بازی شیطنت های ارسلان یک بازی ادونچر سوم شخص با گرافیکی فانتزی و دوبعدی با بهره مندی از داستانی طنز و روایتی کودکانه میباشد . در این بازی تمامی محیط ها به دست فانتزی پردازان " هورخش آسمان هفتم " طراحی و رنگ امیزی میشوند و محیط هایی جذاب و پر نشاط را خلق میکنند , در این بازی سعی شده است گیم پلی روان و متناسب سنین پایین طراحی شده و معماها و شیطنت های ارسلان بسیار راحت الفهم و تصویری باشند , همچنین تمامی دیالوگ ها توسط شاعر خوش ذوق "سرکار خانم عادله رحمانی " به ترانه های کودکانه تبدیل شده اند و در واقع " شیطنت های ارسلان" یک بازی موزیکال کودکانه به شمار میرود , روند روایت داستان با انیمیشن ها دو بعدی پیش خواهد رفت و در برخی از صحنه ها برای راحتی ارتباط کاربر خردسال با بازی از راهنماهای آهنگین و سوال و پرسش های تصویری کمک گرفته شده است . انجین بازی وینتورمت است که با برخی از تغییرات ساختاری و ظاهری به یک برآیند متفاوت نائل شده و در نتیجه کاری در خور توجه و نیاز مخاطب را تحویل میدهد .برای نخستین بار استفاده از انیمیشن کات آوت برای کات سن های بازی و بیش از 300 بند ترانه شیطنت های ارسلان را از هم سبکان داخلی و خارجی متمایز کرده است. وجود بیش از 6 دقیقه انیمیشن کات آوت و 60 اکت متحرک از دیگر ویژگی های منحصر به فرد بازی می باشد . در این اکت ها برای ارتباط بیشتر کاربر از ذوقی ویژه و طناز استفاده شده و همچنین جنس شوخی ها و اکتیو ها ایرانی و بومی هستند . ( برای مشاهده نمونه های این اکت ها به منوی منوی پیشرفت بازی ارسلان رد صفحه اصلی مراجعه کنید)وجود تصویر پردازی استایلیش ایرانی با چهر پردازی بدیع و دیده نشده از دیگر ویژگی های این بازی میباشد. با این اوصاف امید است این بازی رضایت گیمرهای ایرانی بالاخص کودکان را فراهم آورد . در پایان ذکر این نکته که مخاطب بازی عامه گیمر ها میباشد و استفاده از کودکان با پیشوند بالاخص پشتوانه منطقی میابد.

.
kif.jpg

بخش سوم : برخی از تصاویر بازی :

.
matbakh.jpg

hayat.jpg
.

otaghe bozorg.jpg

بخش چهارم : تصاویر و طرح اولیه و ثانویه :

hasan agha najar.jpg

moalem.jpg

nane ghamar.jpg

بخش پنجم : انیمیشن های کارکتر ها و انیمیشن های محیطی

جهت مشاهده این بخش اینجا را کلیک کنید

اینم تیزر بازی :

Click to Download With Direct Link

جهت اطلاعات و تصاویر بیشتر به وب سایت ما Ugs.ir مراجعه کنید

منتظر نظرات شما عزیزان هستیم

با تشکر مجدد

آخرین ویرایش:

CapitanArsalan

کاربر سایت
Mar 12, 2008
897
نام
ارسلان
E!
بازی من هم ساختن:DLOL

تو نمایشگاه رسانه های دیجیتال طرحش هم بود و یه بازی که خیلی شبیه Jack The Ripper بود و اون چیزی که مسئول اونجا به من گفت یه بازی خیلی فانه...
بی صبرانه منتظر آمدنیم
http://www.bazicenter.com/forums/member.php?u=29398
MR.OK جان ؟
شما تو نمایشگاه تهران نبودی؟!؟!؟!

Mr.Ok

کاربر سایت
Nov 9, 2008
2,066
نام
معین
رده سنی یادتون رفت ( 1-6 سال ) :d:))

پس نه رده سنی M میخوای بگیره!:d

به نظر خیلی جالب میاد!
ایول.

نظر لطفتونه

E!
بازی من هم ساختن:DLOL

تو نمایشگاه رسانه های دیجیتال طرحش هم بود و یه بازی که خیلی شبیه Jack The Ripper بود و اون چیزی که مسئول اونجا به من گفت یه بازی خیلی فانه...
بی صبرانه منتظر آمدنیم
MR.OK جان ؟
شما تو نمایشگاه تهران نبودی؟!؟!؟!

دقیقا ما هم بیشتر روی سرگرم کننده بودن و فان بودنش تاکید داریم که تا اینجا تا حد زیادی تونستیم این رو عملی کنیم
چرا من نمایشگاه هم بودم و تو غرفه شرکتمون (رسانا شکوه کویر) هم اکثرا حضور داشتم

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
سلام
این دماغا اصلا با کل هیکل کرکتر ها همخوانی نداره ها !طرح ها هم مقداری خشک و همچنین وقت آنچنانی بنظر میرسه روشون گذاشته نشده برای مثل به سنگ فرش های حیاط یه نگاه بندازید اصلا بنظر میاد که چمن ها رو آسمونن!
در کل من نظرم اینه که شما کل نیروتونو روی یه کار و بازی بذارید الان شما 3 عنوان اینجا معرفی کردید و هنوز هیچکدوم رو عرضه نکردید

Mr.Ok

کاربر سایت
Nov 9, 2008
2,066
نام
معین
سلام
این دماغا اصلا با کل هیکل کرکتر ها همخوانی نداره ها !طرح ها هم مقداری خشک و همچنین وقت آنچنانی بنظر میرسه روشون گذاشته نشده برای مثل به سنگ فرش های حیاط یه نگاه بندازید اصلا بنظر میاد که چمن ها رو آسمونن!
در کل من نظرم اینه که شما کل نیروتونو روی یه کار و بازی بذارید الان شما 3 عنوان اینجا معرفی کردید و هنوز هیچکدوم رو عرضه نکردید
درود
میثم جان در مورد دماغ کارکتر ها نمیدونم چی باید بگم , کمی سلیقه است و کمی هم به استایل گیم بر میگرده , در کل بزرگ و کوچک کردن یکی از اعضا در یک بازی استایلیش و کمیک چیز عجیبی نیست ( نمونش لیمبود یا ...) در ضمن پیشنهاد میکنم انیمیشن کارکتر ها رو ببینید , اون موقع شاید نظرتون عوض بشه .
در مورد خشک بودن , ضمن احترام به نظر شما , اصلا باهاتون موافق نیستم , شاید دلیلش اینه که من چند مرحله بعدرو هم یمبینم , با اضافه شدن انیمیشن های محیطی ( رد همین صحنه حیاطی که فرمودین 4 اکت اکتیو وجود دارند) و یک موسیقی شاد و دیالوگ های ترانه محور با صدای اساتید و بازینامه ای شاد و مفرح , فکر نمیکنم حجتی باقی بزارن
اما در مورد آخرین نظرتون در مورد تعداد کار , ما در این سایت 1 کار رو معرفی کردیم و3کار در پیش تولید داشتیم و الان " شیطنت های ارسلان" به جایی ریده که میتونیم به عنوان یک عنوان 60 درصد معریفش کنیم. مطمئن باشید ما کیفیت رو فدای کمیت نمیکنیم و باز هم مطئن باشید این دو بازی به منقدین اجازه ایراد گرفتن نخواهند داد جز در حوزه سلیقه ( که خدا وکیلی من در ایده بزرگی بینی کارکتر ها چه میتوانم بگویم ؟ :d)
ممنون از انتقاداتتون
و به امید جلب رضایت شما

آخرین ویرایش:

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
درود
میثم جان در مورد دماغ کارکتر ها نمیدونم چی باید بگم , کمی سلیقه است و کمی هم به استایل گیم بر میگرده , در کل بزرگ و کوچک کردن یکی از اعضا در یک بازی استایلیش و کمیک چیز عجیبی نیست ( نمونش لیمبود یا ...) در ضمن پیشنهاد میکنم انیمیشن کارکتر ها رو ببینید , اون موقع شاید نظرتون عوض بشه .
در مورد خشک بودن , ضمن احترام به نظر شما , اصلا باهاتون موافق نیستم , شاید دلیلش اینه که من چند مرحله بعدرو هم یمبینم , با اضافه شدن انیمیشن های محیطی ( رد همین صحنه حیاطی که فرمودین 4 اکت اکتیو وجود دارند) و یک موسیقی شاد و دیالوگ های ترانه محور با صدای اساتید و بازینامه ای شاد و مفرح , فکر نمیکنم حجتی باقی بزارن
اما در مورد آخرین نظرتون در مورد تعداد کار , ما در این سایت 1 کار رو معرفی کردیم و3کار در پیش تولید داشتیم و الان " شیطنت های ارسلان" به جایی ریده که میتونیم به عنوان یک عنوان 60 درصد معریفش کنیم. مطمئن باشید ما کیفیت رو فدای کمیت نمیکنیم و باز هم مطئن باشید این دو بازی به منقدین اجازه ایراد گرفتن نخواهند داد جز در حوزه سلیقه ( که خدا وکیلی من در ایده بزرگی بینی کارکتر ها چه میتوانم بگویم ؟ :d)
ممنون از انتقاداتتون
و به امید جلب رضایت شما
عماد رحمانی
شما متوجه منظور من نشدید من نگفتم دماغ بزرگ باشه یا کوچیک من گفتم اصلا باهاشون همخوانی نداره مثلا دماغ همین ارسلان از وسط پیشونیش شروع شده و سوراخ های دماغشم که دیگه :D
در مورد خشک بودن محیط منظور بنده عمق یک طراحی هست شما الان اون تصویر کف پوش حیاط یا آشپزخانه رو ببنید اینجا اصلا بنظر نمیاد اینا کف اون محیط باشن درست مثل نقاشی یه بچه مدرسه ای که اصلا به اصول کار طراحی واقف نیست
انیمشن خارو هم دیدم هرچند بسیار محدود هستند اما برای این سبک تقریبا قابل قبول هست
صدا گزاری و دیالوگ هارم که من نشنیدم امیدوارم مناسب باشن

Karama2d

کاربر سایت
Sep 18, 2010
104
همه چیز خوبهبه جز همین کف ها ! واقعا کف های حیاط و آشپزخونه با اون شکل صافشون اصلا به کار یه طراح بازی نمیخورن ! البته فرش و کف اون اتاقه خوبه

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,196
نام
محمد
خیلی جالبه من نوار کاست علی مردان خان رو داشتم که با لهجه مشهدی صحبت میکرد خوده علی مردان خان و اقای مرتضی احمدی هم توش صحبت میکرد . یادش بخیر جوون که بودم نمایشنامه این داستان رو خودم نوشتم و خود نمایش رو هم کارگردانی کردم . نقش علی مردان خان رو هم خودم بازی کردم اون زمان تا مرحله فینال مسابقات رفتیم بالا و من به عنوان بهترین بازیگر و بهترین گریمور ( همه کاره خودم بودم:d) انتخاب شدم . الان خیلی خوشحالم که این بازیرو دارین میسازین . ایشالا موفق باشید تو کارتون.

*Mohamad*

کاربر سایت
Aug 5, 2011
321
نام
Mohamad
دو بعدیه؟؟؟؟یعنی تو مایه های Shank و کوهنورد؟؟؟؟؟؟

---------- نوشته در 02:02 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:59 PM ارسال شده بود ----------

کاراکتر ها رو که دیدم افتادم یاده شکرستان=))خدایی کارتون(انیمیشن یا کارتون؟:-/)خیلی باحالیه....اگه بازیش رو بسازن بازی باحالی از آب درمیاد بازی شکرستان:))

POPO X

کاربر سایت
Aug 20, 2011
276
نام
پوریا
بازی یه کم شبیه Machinarium خودمون هست اما کمی کارتونی تر
من که از بازی های این سبک خیلی خوشم میاد
پس خریدارشم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر