شوتر اول شخص Gears of War ؟؟؟ شاید

-Prime-

کاربر سایت
May 12, 2012
256
با سلام:

Gears-Of-War-Skull-Logo-psd55079.png
یک شوتر اول شخص از سری Gears of War مخالف تمام آن چیزیست که این سری بوسیله آن شناخته میشود.اما تهیه کننده اجرایی استدیوی Epic Games,جناب Rod Fergusson, کاملا هم با آن مخالف نیست.​

در حین گفتگو با OXM, از جناب Fergusson درباره احتمال(ساخت یک) Gears of War FPS سوال شد.
من یکی از معتقدین بزرگ به جمله "هیچ وقت نگو هرگز نمیشود" هستم.تمامش مربوط به آن چیزیست که زمانی(مشخص) در صنعت(گیم) جالب است و جایی که فن ها از ما میخواهند آن را به آنجا منتقل کنیم(منظور همان اعمال تغییرات خواسته شده از سوی طرفداران است).ما نمیخواهیم که بگوییم "هرگز", از طرفی (این موضوع) اصلی ترین مشغله فکری من نیز نیست.ما به آنچه معنا دار جلوه میکند نگریسته و در همان مسیر حرکت میکنیم.​
او همچنین جزئیاتی جدید از Gears of War: Judgment را که هم اکنون توسط استدیوی People Can Fly (سازنده Bulletstorm و مسئول تهیه نسخه PC بازی Gears Of War) در دست ساخت است, به اطلاع رساند :
بازیهای Gears ساخته ما داستانی سنگین, تعداد زیادی صحنه سینمایی و کادر داستان نویسی بزرگی داشتند.(بازی ساخت People Can Fly) خیلی درباره چیزهای هم سطح(با بازیهای ما) هست که ارزش تکرار بالایی بوسیله ی سیستم Smart Spawn دارد.سیستمی که بوسیله تغییر در AI(هوش مصنوعی) مقدور شد.
بنابراین ساخته PCF یه campaign متفاوت است, اما در قلبش(هسته بازی) شامل جوخه Kilo و Lancerها و کاورگیری است---(بنابراین باز هم) یک بازی Gears است.​
منبع

Dark War

کاربر سایت
Jan 9, 2011
2,522
نام
امير حسين
نظر شما در مورد يك Gears of War Sport در آخر نسل چيست؟

من یکی از معتقدین بزرگ به جمله "هیچ وقت نگو هرگز نمیشود" هستم.در بازي سكانس هايي وجود داشت كه ممكن بود يادآورد خاطرات جام جهاني يا يورو باشد حال ما به اين فكر هستيم كه در آخر نسل با يك بازي جديد همه را شگفت زده كنيم.
البته بازي استايل قبلي خود را حفظ كرده و براي مقاومت در جلوي تيم حريف مجبور هستيد پشت داور يا كنار تيرك دروازه كاور بگيريد و در صورت نياز بازيكنان تيم حريف را اره كنيد.
پس بازي همان عنوان قبلي با گرايشي متفاوت است.

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,955
نام
محمد امین
وقتی دو بازی FPS فوقالعاده دارن (BS و UT) مگه خر مخشون رو گاز گرفته که Gears رو از TPS به FPS تغییر بدن..؟

aryasoft2872

کاربر سایت
Nov 25, 2009
584
نام
M.P
just lol

---------- نوشته در 08:40 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:40 PM ارسال شده بود ----------

حالا فایتینگ یا نقش افرینیم بود اشکال نداره .:d فقط نرن تو کار mmorpg :d .

چرا که نه؟؟ سود داره می فهمی؟؟؟ سووود

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
این دم آخری هر کاری بگی از اینا برمیاد دی
فقط برم توی این قسمت :
بازیهای Gears ساخته ما داستانی سنگین, تعداد زیادی صحنه سینمایی و کادر داستان نویسی بزرگی داشتند.
98156768524936478156.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر