شما بعد از باز شدن PSN خوشحال و متعجب خواهید شد..!

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,017
نام
محمد امین
blueblure1.jpg

حالا که قطعی شبکه PSN بیش از دو هفته شده به نظر میرسد سونی در حال یک تغییر و تحول عظیم در این بخش است که هم امنیت این شبکه را بالا ببرد و هم یوزرهای خود را با امکانات جدیدی که برای آنها عرضه میکند رازی نگاه دارد که این امکانات شامل دانلود بازی رایگان ، اکانت 1 ماهه Puls و.. است..
ولی به نظر این همه اون چیزی نیست که سونی برای شما ترتیب داده و این بار سونی با طرح یک تغییرات اساسی برای کنسول خود میخواهد شما را در آپدیت جدید غافلگیر کند به نظر میرسد این تغییر برای بهینه سازی مواردی جدید همچون Cross-game chat ، Video Chat است که میخواد به PSN اضافه شود..
در همین راستا نمایند سونی به تازگی گفته است که آنها در حال بهینه کردن XrossMediaBar و تغییرات مربوط به آن هستن که شما بعد از وصل شدن تغییرات زیر را شاهد خواهید بود.

• Restoration of Online game-play across the PlayStation®3 (PS3) and PSP® (PlayStation®Portable) systems
• This includes titles requiring online verification and downloaded games
• Access to Music Unlimited powered by Qriocity for PS3/PSP for existing subscribers
• Access to account management and password reset
• Access to download un-expired Movie Rentals on PS3, PSP and MediaGo
• PlayStation®Home
• Friends List
• Chat Functionality

در آخر سونی این بروز رسانی را یک PSN جدید نامید و آن را قوی تر و بهتر از آن چیزی که قبلا بود میداند و با وجود اینکه این عمل طولانی شد ولی شما راضی خواهید بود..

منبع

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: u.s.a

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
راجع به خبر هم منبعش همچین درست حسابی نیست ... چشمم آب نمیخوره !

تورج گیر نده بابا :D

گیر چیه :d محترمانه انتقاد کردم ...

آخه وقتی کلمه سیستم عامل رو خوندم ... فکر کردم گزینه نصب سیستم عامل رو اضافه کردن ... رفتم خوندم ... دیدم نه اصلا چیز دیگه هست !

--------

از زننده تاپیک هم ممنون که متن رو درست کرد ...

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
همين موارد اضافه بشه..دست سوني رو آره:-*
..ديگه live به چيه خودش بايد بنازه...;)
LIVE به امنیتش می نازه.لایو به سرعت بالاش می نازه و از همه مهمتر چیزی که PSN بیست سال خودشو بکشه هم بهش نمی رسه,اون بازی های آرکیدشه که گاهی بیست برابر یه بازی چند صد میلیونی می ارزه!

• Like
Reactions: taherism

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,578
نام
حسین
LIVE به امنیتش می نازه.لایو به سرعت بالاش می نازه و از همه مهمتر چیزی که PSN بیست سال خودشو بکشه هم بهش نمی رسه,اون بازی های آرکیدشه که گاهی بیست برابر یه بازی چند صد میلیونی می ارزه!

والا بقیه رو نمی دونم ولی من هم psn ولایو رو تست کردم سرعتشون فرقی نداشت(حداقل برای من اینطور بود خدارو شکر مشکلی برای بازی کردن نداشتم)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر