شرکت Rockstar درحال استخدام برای یک پروژه نسل بعدی است

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
شرکت Rockstar Games اخیراً آگهی استخدامی را منتشر نموده که بر اساس آن، به دنبال جذب افراد جدید برای کار برروی پروژه نسل بعدی خود است. شرکتRockstar طی دو هفته گذشته آگهی‌های مختلفی را برای استخدام متخصصین در شعبه‌های تورنتو و نیویورک در جهت «ارتقاء سطح انیمیشن بازی‌‌های نسل» خود منتشر نموده که در تصاویر زیر قابل مشاهده هستند.

rockstar-games-animation-job-1.png
rockstar-games-next-gen-project-job.png
rockstar-games-technial-artist-job.png

آن‌چه از آگهی‌های فوق می‌توان برداشت کرد این است که شرکت Rockstar علاوه‌بر ارتقاء سطح انیمیشن‌های بازی بعدی خود، قصد دارد به سطوح جدیدی در زمینه «انیمیشن‌های چهره افراد» برسد. این درحالیست که بازی Red Dead Redemption 2 در حال حاضر یکی از بهترین‌ها در این موارد به حساب می‌آید. همچنین گفتنیست که شعبه هندوستان شرکت Rockstar نیز درحال استخدام افراد جدید برای ساخت «دنیاهای جهان باز» برای پروژه‌های نسل بعدی است. شما می‌توانید بررسی بازی Red Dead Redemption 2 که تنها ساخته این شرکت برای کنسول‌های نسل هشتمی محسوب می‌شود از طریق این لینک مطالعه کنید.

Read the whole post here.

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
بحث بیخودیه ، ولی اول شما گفتی بازی کوچکترین تخفیفی نخورده اسمی از اصلیو فرعی نبود ، بعد بحثو به نسخه اصلی که اسمش استاندارده کشوندی .. اوکی
لول واقعا، تا می‌فهمین اشتباه کردین و اطلاعات غلط می‌دین بحث بیخود میشه!!!!
ضمن این‌که همون نسخه آلتیمیت و اسپشیال هم که تخفیف حدودا ۱۰ درصدی خورده بودن، باز از نسخه اصلی که ۶۰ دلاره گرون‌تر بودن، یعنی هنوز کسی بابت بازی کمتر از ۶۰ دلار نپرداخته و همون مساله پست اول من!

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,468
نام
محمد
نه دیگه خود شما داری بحث رو می‌چرخونی، من اصلا نگفتم فقط متا مهه و بازی رو هم اصلا با متا نسنجیدم، گفتم از هر زاویه‌ای نگاه کنی کاملا موفق بوده که یکیش هم متا هست، وگرنه خودم متاش واسم مهم نیست!!
غیر از این من کجا گفتم دل شما بسوزه و این حرف‌های بچه‌گونه، خود شما گفتین ماموریت‌ها مشکل داره و باید افراد جدیدی استخدام کنه منم منظورم این بود نه آقا این خبرا نیست، بازی از هر جنبه‌ای موفق بوده و دلیلی نداره راک‌استار تغییر رویه بده، حالا چجوری از حرف‌های من همچین برداشت‌هایی کردین من نفهمدیم!:D
ضمن این‌که چون آخر سال بازیش از یه بازی دیگه ۲۰ ۳۰ تا جایزه کمتر گرفته دلیل نمیشه کارش رو اشتباه انجام داده راک‌استار!

خیر جناب نسخه معمولی تخفیفی نخورده، همین عکس هم نگاه کنید نسخه اسپشیال هست، شاید در آینده تخفیف بخوره ولی تا حالا نسخه اصلی هیچ گونه تخفیفی نخورده!!!
منتقد راضی، فلانی راضی، دقیقا مصداق همون دلتون بسوزه هست :D مشکل اینه ملت فکر میکنن اونایی که انتقاد میکنن با راکستار مشکل دارن، در حالیکه من خودم با GTA شدیدا حال میکنم و نسخه قبل رد دد هم جز بهترین بازی های عمرم بود. روند افت کیفی خیلی از کمپانی ها از همین توجه نکردن ها شروع شد وگرنه کسی متاهای ۹۴ که CoD میگرفت رو یادش نرفته. البته راکستار کارش درسته و قطعا با اون اکتیویژن خیلی فرق میکنه ولی مثال در این مورد زیاده. خلاصه انتقاد به معنی خوب نبودن بازی نیست و اتفاقا بازی خیلی هم عالی هست، ولی امیدوارم خود راکستار مثل فن هاش فکر نکنه :D

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
منتقد راضی، فلانی راضی، دقیقا مصداق همون دلتون بسوزه هست :D مشکل اینه ملت فکر میکنن اونایی که انتقاد میکنن با راکستار مشکل دارن، در حالیکه من خودم با GTA شدیدا حال میکنم و نسخه قبل رد دد هم جز بهترین بازی های عمرم بود. روند افت کیفی خیلی از کمپانی ها از همین توجه نکردن ها شروع شد وگرنه کسی متاهای ۹۴ که CoD میگرفت رو یادش نرفته. البته راکستار کارش درسته و قطعا با اون اکتیویژن خیلی فرق میکنه ولی مثال در این مورد زیاده. خلاصه انتقاد به معنی خوب نبودن بازی نیست و اتفاقا بازی خیلی هم خوب یا عالی هست، ولی امیدوارم خود راکستار مثل فن هاش فکر نکنه :D
نه دیگه مصداق اینی که گفتی نیست مصداق اینه که راک‌استار قرار نیست تغییر رویه بده، برداشت دیگه هم خواهشا نداشته باش!:D

• Like
Reactions: mentor

mahdi-ps4

کاربر سایت
Nov 13, 2015
757
به نظرم الکی به راک گیر دادید راک کی بازیش تونسته جوایزو درو کنه که این دومین بارش باشه؟:D
همیشه از یکی باخته حالایه بار Half-Life یه بار Fallout یه بار TLOU حالام GOW:D

• Like
Reactions: vaan 2

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
به نظرم الکی به راک گیر دادید راک کی بازیش تونسته جوایزو درو کنه که این دومین بارش باشه؟:D

*سرفه* *سرفه* Red Dead Redemption 1 *سرفه* *سرفه* مقابل God of War 3 و Mass Effect 2 و Super Mario Galaxy 2 *سرفه* *سرفه*:-":-":-"
===
(اون سال هایی هم که میگی درسته یه سری دیگه ازش بیشتر جایزه درو کردن ولی دلیل نیست خودش تو درو کردن جایزه ضعیف عمل کرده باشه...همین الانشم 100 تا گوتی گرفته رد دد 2 که تو کل نسل هشت میارتش تو یه لول دیگه)

Rattle.Snake

100% Pure RattleSnake
کاربر سایت
Feb 14, 2018
1,054
نام
Giliath Osborne
خب اصلا باخت دوست داره ببازه خب بعدش؟
شما هرجا اسم ردد راکستار میاد با تپل دوقول میایید میگید وای ردد شکست خورد وای پوزش به خاک مالیده شد؟
اصلا کل گوتی ها برای شما بعدش چی؟
نمیدونم این همه هیت ورزی از کجا میاد تو فروم های خارجی اینطور بازی تخریب نمی کنند که شما تخریب میکنید.

• Like
Reactions: Only Xbox

mahdi-ps4

کاربر سایت
Nov 13, 2015
757
*سرفه* *سرفه* Red Dead Redemption 1 *سرفه* *سرفه* مقابل God of War 3 و Mass Effect 2 و Super Mario Galaxy 2 *سرفه* *سرفه*:-":-":-"
===
(اون سال هایی هم که میگی درسته یه سری دیگه ازش بیشتر جایزه درو کردن ولی دلیل نیست خودش تو درو کردن جایزه ضعیف عمل کرده باشه...همین الانشم 100 تا گوتی گرفته رد دد 2 که تو کل نسل هشت میارتش تو یه لول دیگه)
درسته اونو جدا کردم چون متاش هم کاملا منطقی و جداس(95)
خب اصلا باخت دوست داره ببازه خب بعدش؟
شما هرجا اسم ردد راکستار میاد با تپل دوقول میایید میگید وای ردد شکست خورد وای پوزش به خاک مالیده شد؟
اصلا کل گوتی ها برای شما بعدش چی؟
نمیدونم این همه هیت ورزی از کجا میاد تو فروم های خارجی اینطور بازی تخریب نمی کنند که شما تخریب میکنید.
لامصب کدوم تخریب خوب دارم از بازی تعریف میکنم میگم اتفاق جدیدی نیفتاده که انقدر یه سری راکو میکوبن!!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر