شرکت Rockstar درحال استخدام برای یک پروژه نسل بعدی است

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
شرکت Rockstar Games اخیراً آگهی استخدامی را منتشر نموده که بر اساس آن، به دنبال جذب افراد جدید برای کار برروی پروژه نسل بعدی خود است. شرکتRockstar طی دو هفته گذشته آگهی‌های مختلفی را برای استخدام متخصصین در شعبه‌های تورنتو و نیویورک در جهت «ارتقاء سطح انیمیشن بازی‌‌های نسل» خود منتشر نموده که در تصاویر زیر قابل مشاهده هستند.

rockstar-games-animation-job-1.png
rockstar-games-next-gen-project-job.png
rockstar-games-technial-artist-job.png

آن‌چه از آگهی‌های فوق می‌توان برداشت کرد این است که شرکت Rockstar علاوه‌بر ارتقاء سطح انیمیشن‌های بازی بعدی خود، قصد دارد به سطوح جدیدی در زمینه «انیمیشن‌های چهره افراد» برسد. این درحالیست که بازی Red Dead Redemption 2 در حال حاضر یکی از بهترین‌ها در این موارد به حساب می‌آید. همچنین گفتنیست که شعبه هندوستان شرکت Rockstar نیز درحال استخدام افراد جدید برای ساخت «دنیاهای جهان باز» برای پروژه‌های نسل بعدی است. شما می‌توانید بررسی بازی Red Dead Redemption 2 که تنها ساخته این شرکت برای کنسول‌های نسل هشتمی محسوب می‌شود از طریق این لینک مطالعه کنید.

Read the whole post here.

shayan7

کاربر سایت
Aug 14, 2010
1,021
به نظر من وقتشه راکستار یا یه IP جدید معرفی کنه یا بره سراغ ساخت نسخه جدید Bully
RDR که تازه ریلیز شده هیچی و GTA هم به نظرم حالا حالا ها زوده با توجه به اینکه GTA ـه :D
خیلی دوست دارم Bully جدید معرفی شه; مثلاً داستان درباره چندتا جوون تو کالج باشه که درگیر یه جریان جنایی و بزرگتر از خودشون بشن جالب میشه ولی با توجه به اینکه اسلحه وجود نداشته تو این سری نمیدونم چجوری میشه جذاب درش آورد کارو که شبیه GTA هم نشه :D

• Like
Reactions: g4mer

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
دقت کردید در متن به award winning development team اشاره شده ؟ ناخودآگاه یاد به چپ بودن جوایز برا راک استار افتادم :D

تو الان به خاطر طرز تفکر کودکانه که اینطور تصور میکنی، وگرنه منظورشون چیز دیگه ای و در حقیقت ایجا به چپشون گرفتن تنوع بشه

6f2_gif-190107_141914.gif

...........

راک استار به بیشترین چیزی که نیاز دارن، یه طراح و برنامه ریز برای ماموریت ها و ساید کوئست هاست، وسلام، وگرنه در همه زمینه ها بهترینن

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: g4mer and just_p30

Rattle.Snake

100% Pure RattleSnake
کاربر سایت
Feb 14, 2018
1,054
نام
Giliath Osborne
ملت کم آوردن نمیدونن از ردد چطوری ایراد دربیارن گیردادن به ماموریت ها واقعا جالبه باشه شما خوب بازی ها راک استار بد
اگر بد مشکل داره چرا بازی می کنید؟

g4mer

XBOX 20/20
کاربر سایت
Nov 18, 2017
2,310
نام
سعید ربانی
هنوزم مثل دوران دبیرستان از شنیدن اخبار مربوط ب راکستار هیجان زده میشم\m/
چی میتونه بهتر از BULLY 2 منو به وجد بیاره:-bd
هیچ وقت یادم نمیره بعد GTA: san anderas رفتم سراغ bully ب چشم ی بازی متوسط و خوب اما انقد کامل و فوق العاده و متنوع و بشدت خنده دار بود انقدر میخندیدم چند ساعت یبار به عضلات صورتم استراحت میدادم خستگیشون در بره =))
حتی بیشتر از gta منتظر شماره دومم

• Like
Reactions: Only Xbox

NO ps3

کاربر سایت
May 5, 2009
2,162
نام
محسن
ملت کم آوردن نمیدونن از ردد چطوری ایراد دربیارن گیردادن به ماموریت ها واقعا جالبه باشه شما خوب بازی ها راک استار بد
اگر بد مشکل داره چرا بازی می کنید؟
بعد از ۲۰۰ ساعت تایم پلی تو rdr2 هنوزم که هنوزه یه سری ساید کوئست جدید به تورم میخوره..
که هرکدوم یه داستان فوق العاده یه کرکتر فوق العاده و یه ماموریت منحصر به فرد پشتشه..
به اینا اضافه کن ایونت های رندوم که تو بازی اتفاق میفته که خیلی هاش هنوزم برام جدیدن..
و از همه خفن تر یه سری راز و رمز که تو بازی وجود داره مثلا همین دیروز که داشتم بازی میکردم فهمیدم توی Emerald Ranch توی یه خونه بزرگ یه دختری زندانی هست که با دوربین میتونید ببینیدش..نمیگم چیا مبینید تا اونایی که دوس دارن دنبال قضیه رو بگیرن ببینن چه اتفاقات جالبی میفته..
تعجب میکنم یه عده چطوری روشون میشه این حرفارو بزنن که ساید کوئست های راکستار و کلا ماموریت هاش مشکل داره..فقط میتونم بخندم به این حرفا ..شما هم بخند و رد شو..مساله اینه که اینا اصلا بازی نکردن بازیو فقط یه چیزی شنیدن

آخرین ویرایش:

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,432
نام
محمد
بعد از ۲۰۰ ساعت تایم پلی تو rdr2 هنوزم که هنوزه یه سری ساید کوئست جدید به تورم میخوره..
که هرکدوم یه داستان فوق العاده یه کرکتر فوق العاده و یه ماموریت منحصر به فرد پشتشه..
به اینا اضافه کن ایونت های رندوم که تو بازی اتفاق میفته که خیلی هاش هنوزم برام جدیدن..
و از همه خفن تر یه سری راز و رمز که تو بازی وجود داره مثلا همین دیروز که داشتم بازی میکردم فهمیدم توی Emerald Ranch توی یه خونه بزرگ یه دختری زندانی هست که با دوربین میتونید ببینیدش..نمیگم چیا مبینید تا اونایی که دوس دارن دنبال قضیه رو بگیرن ببینن چه اتفاقات جالبی میفته..
تعجب میکنم یه عده چطوری روشون میشه این حرفارو بزنن که ساید کوئست های راکستار و کلا ماموریت هاش مشکل داره..فقط میتونم بخندم به این حرفا ..شما هم بخند و رد شو..مساله اینه که اینا اصلا بازی نکردن بازیو فقط یه چیزی شنیدن
آره دیگه بازی رو اختصاصی واسه شما ساختن و به همین دلیل بقیه از تجربه این بازی محروم بودن و الکی نظر میدن :D

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,376
نام
سید محمد حسین

این مسئله ای که میگی نه تنها خنده دار نیست بلکه موضوع جدی ایه که سنگین ترین نقدها رو به بازی وارد کرده.

NakeyJakey بنده خدا اگه از خفن ترین یوتیوبر های اون بیرون نباشه که زیر و بم بازی های راکستار رو میشناسه، قطعاً یکی از بهترین هاشونه
یه چیزی هست که این بشر 40 دقیقه این موضوع (و یه سری چیزهای دیگه) رو باز کرده و شکافتت اش

اگه فکر می کنید این بازی واقعاً کوئست هاش محشر و بی نظیر و بی رقیبه حتماً این ویدیو رو ببینید.
====
این یارو هم یه بابایی نیست که یهو اومده باشه به بازی های راکستار گیر بده و هیچ کس براش مهم نباشه
2.3 میلیون View خورده که برا یه نظر انتقادی رقم مهمیه... جدا از درست و غلطش و هر چیز دیگه

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
حالا همه این ایراداتی که بعضی عزیزان می‌گیرن بر فرض محال هم درست باشه مطمئن باشن راک‌استار دلیلی بر تغییر رویه‌ای داخل بازی‌هاش نداره که بیاد همین ماموریت‌های به اصطلاح تاریخ گذشته رو تغییر بده، بازی از هرجنبه‌ای بهش نگاه کنید کاملا موفق بوده، منتقدا که تا جایی که میشد بازی رو بالا بردن و از بازی تعریف کردن و متا شد ۹۷، کلی هم که جوایز آخر سال برد بازی، فروش هم که دیگه هیچی نگم، بازی مثل بنز داره می‌فروشه بدون این‌که کوچیک‌ترین تخفیفی خورده باشه هنوز، اگه هم عزیزان میگن این فروش به علت سابقه راک‌استاره پس باید با گذشتن مدت زمان کمی از عرضه افت شدید فروش داشته بازی که خبری نیست و هنوزم داره می‌فروشه، پس میشه گفت به غیر از عده قلیلی در مقایسه با مخاطبان بازی، همه راضی بودن، به عبارتی راک‌استار راضی، منتقدا راضی، کاربرا راضی و ‌. . . .:D

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,376
نام
سید محمد حسین
حالا همه این ایراداتی که بعضی عزیزان می‌گیرن بر فرض محال هم درست باشه مطمئن باشن راک‌استار دلیلی بر تغییر رویه‌ای داخل بازی‌هاش نداره که بیاد همین ماموریت‌های به اصطلاح تاریخ گذشته رو تغییر بده، بازی از هرجنبه‌ای بهش نگاه کنید کاملا موفق بوده، منتقدا که تا جایی که میشد بازی رو بالا بردن و از بازی تعریف کردن و متا شد ۹۷، کلی هم که جوایز آخر سال برد بازی، فروش هم که دیگه هیچی نگم، بازی مثل بنز داره می‌فروشه بدون این‌که کوچیک‌ترین تخفیفی خورده باشه هنوز، اگه هم عزیزان میگن این فروش به علت سابقه راک‌استاره پس باید با گذشتن مدت زمان کمی از عرضه افت شدید فروش داشته بازی که خبری نیست و هنوزم داره می‌فروشه، پس میشه گفت به غیر از عده قلیلی در مقایسه با مخاطبان بازی، همه راضی بودن، به عبارتی راک‌استار راضی، منتقدا راضی، کاربرا راضی و ‌. . . .:D

"این بازی موفقه" با "این بازی ایرادی نداره"
از نظر من کامل متفاوت اند

من بازم این جاها مجبورم مثال نینتندویی بزنم چون جدا از این که عقلم و اطلاعاتم این جاها خیلی بیشتر قد میده مطمئنم مثال های نینتندویی برا بچه های این انجمن خیلی تازگی دارن :D

سال 2011 نینتندو رو Wii دقیقاً دورانی که کنسول کاملاً داشت میرفت سمت خاموشی(افت فروش کنسول و بازی هاش) برای کنسول The Legend of Zelda: Skyward Sword رو عرضه کرد. که تازه جدا از انحصار روی خود کنسول به موشن پلاس هم احتیاج داشت که باعث می شد یه جمع عظیمی بیخیالش شن.
بگذریم...بازی تو همون سال بعد عناوین فوق خفنی مثل آنچارتد 3، پورتال 2، بتمن آرکام سیتی، گیرز آف وار 3 و مخصوصاً اسکایریم اومد. متای 93 گرفت، از نسخه های قبلیش کمتر فروخت که قابل درکه ولی به نسبت پلتفرمی که روش بود و وضعیت پلتفرمش از لحاظ اقتصادی برای نینتندو سود خالص بود. و همه راضی بودن
نینتندو راضی، منتقد راضی، کاربرا راضی و... چرا همین روند رو ادامه ندیم :D

ولی هولی شعط نه! متیومتوسیس(عجب اسمی :D) مثل همین نقدی که من الان برا RDR2 باهاتون شیر کردم یه نقد مفصل در مورد Skyward Sword داره. این که چطور این بازی بعد 13 سال تکرار فرمول Ocarina of Time، یا بهتره بگم 18 سال تکرار فرمول A Link to the Past داره کاری می کنه مشکلای این سیستم پدیدار شه
چطور Overworld بازی کامل به هدر رفته
چطور مبارزات بازی که با موشن پلاس بود چه تئوری چه عملی یه سری جاها میگیره یه سری جاها اصن نمیگیره.
چطور داستان بازی با این که قشنگه و درگیر کننده است، مدام به پیکره ی بازی لگد می زنه
چطور بخش تتوریال بازی، طولانی و اعصاب خورد کنه و رسماً مقابله با بازی رو تو دور دوم و سوم غیر ممکن می کنه.
و این که چطور بازی تو کشوندن مخاطب به زور به یه سری نقاط برای حتی دفعه سوم تو داستان رسماً به مرز جنون می کشتتون
و یه سری اشکال ریز و درشت دیگه

به نظر میاد متیومتوسیس داره بازی رو از ریشه میکوبه و با متای خوشگل 93 بازی تناقض داره
که نداره...متیو تو همون نقد از داستان بازی، باس فایت ها و معماهای بازی، یه سری از بهترین لوکیشن ها و دیزاین چویس های بازی و خیلی چیزهای دیگه هم تعریف می کنه که قشنگ بهت این ایده رو میده که چرا بازی متاش 93 است و این قدر ازش تعریف میشه... متیو هم تنها کسی نبوده که به این موضوع پی برده...خیلیا از SS ناامید شده یا حتی زده شده بودند. ولی تعدادشون در مقابل مخاطب های شاد بازی دقیقاً مثل چیزیه که الان تو رد دد 2 میبینم... یه سری ایرادها گرفته می شد که از بیس تو مجموعه زلدا بوده و سر SS بیشتر از همیشه نمود پیدا می کردند. تتوریال طولانی و روند خطی قابل پیش بینی و هاب خالی، دقیقاً سه تا اشکالی اند که تو تو مجموعه دیده می شدند و تو SS بالاخره تو چشم یه سری واقعاً معلوم می شد.

متیومتوسیس نقد رو Skyward Sword رو سال 2012 نوشت...چند ماه بعدش هم یه ویدیو داد که سری زلدا اشکال های عمده اش چیه و اینا...من اون ویدیو رو دیدم و آخرش فقط داشتم عرق می ریختم@-)#:-S
نزدیک 70 80 درصد ایراد هایی که متیو تو ویدیوش از کل سری زلدا تو سال 2012 میگیره، 5 سال بعد تو Breath of the Wild حل میشه. بازی متاش 97 میشه. راحت لقب یکی از بهترین اوپن ورلد های تاریخ رو میگیره (که اگه فکر کنید تنها بازی های اوپن ورلدی که همچین لقبی میگیرن، بازی های راکستار اند+ویچر 3، میتونید بفهمید عجب کار هیولا مانندی کردن) و بهترین فروشی که مجموعه به خودش دیده رو تجربه می کنه...اونم زمانی که همه نسبت به نینتندو قبلش بدبین بودند(نه وضع فعلی راکستار که میپرستنش)

متیومتوسیس کم منتقدی نیست... همین امسال یه ویدیو داد که کامل از سر تا پاش God of War رو شست گذاشت کنار دیوار. آخرشم بهش گفت بازی Mediocre =((
زیر توییت لینک این نقد خود سانتامونیکا و یکی از طراح های استدیو مستقیم ریپلای کردن و ازش تشکر کردن و گفتن نظراتشو شنیدن و روش فکر می کنن...(موردی که میدونید تو توییتر سر نقدهای بازی ویدیویی، مخصوصاً منفی هاش دیده نمیشه)

نتیجه این که متیو سال 2012 تو بازی ای که نینتندو راضی، منتقد راضی، کاربرا راضی یه سری ایرادات عمده دید و بیان شون کرد. من نمیدونم نینتندو نقدش رو دیده یا نه...ولی بخش اعظمی از این ایرادات رو با علم بهش رفع کردن و نتیجه اش شد Breath of the Wild...

رد دد 2 هم همینه....راکستار راضی، منتقد راضی، کاربرا راضی دلیل نمیشه بزنی دنده پنج همون کاری که همیشه می کردی بکنی... باو ایراد داره بازی هاشون...به جهنم که همه راضی اند...به جهنم که خود من بازی رو از ته دل دوست دارم...باید چیزی که مشکل داره رو درست کنن:-@

آخرین ویرایش:

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
برای اطلاع بازی تخفیف خورده بود .
نسخه اصلی بازی هنوز نخورده و نسخه آلتیمیت تخفیف خورده بود و نهایتا ۱۰ درصد!
تخفیف نسخه دیجیتالی رو منظورمه، از قیمت نسخه‌های فیزیکی در نقاط مختلف دنیا اطلاعی ندارم!

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,432
نام
محمد
با اون متای ۹۷ باید تا الان رکورد ویچر ۳ رو هم میزد نه اینکه تو سالی که عرضه شده حتی بهترین بازی سال نباشه :D واقعا جالب نیست افرادی که انتقاد میکنن رو با جملاتی مثل متاش فلانه و اینقدر فروخته و دلت بسوزه (!) بدرقه کرد :D مجتبی جان از شما بعیده، فروم جای بحثه، قرار بود همه چیز رو با متای یه بازی بسنجیم دیگه چه نیازی به بحث هست؟ البته نه اینکه مهم نباشه، خیلی هم مهمه ولی عامل جلوگیری از بحث نیست. متاسفانه تا اونجایی که من دیدم اکثر فن های راکستار در جواب ایراد اصلی که مطرح میشه (روند ماموریت ها) تنها جوابشون متا و فروش هست، حداقل یه جواب منطقی بدید آدم دلش نسوزه! :D قرار نیست که حتما حرف منتقدهای این موضوع درست باشه.

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,521
نسخه اصلی بازی هنوز نخورده و نسخه آلتیمیت تخفیف خورده بود و نهایتا ۱۰ درصد!
تخفیف نسخه دیجیتالی رو منظورمه، از قیمت نسخه‌های فیزیکی در نقاط مختلف دنیا اطلاعی ندارم!
نسخه دیجیتالی بازی ، BF ، هم اسپیشال تخفیف خورد هم آلتیمیت .
کد تخفیف ۲۰ درصدی VR هم مشتریا همون موقع داشتن
میل :

fc7d_screenshot_۲۰۱۹۰۱۰۸-۱۹۵۱۵۰_crop_485x323.png

• Like
Reactions: g4mer

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
با اون متای ۹۷ باید تا الان رکورد ویچر ۳ رو هم میزد نه اینکه تو سالی که عرضه شده حتی بهترین بازی سال نباشه :D واقعا جالب نیست افرادی که انتقاد میکنن رو با جملاتی مثل متاش فلانه و اینقدر فروخته و دلت بسوزه (!) بدرقه کرد :D مجتبی جان از شما بعیده، فروم جای بحثه، قرار بود همه چیز رو با متای یه بازی بسنجیم دیگه چه نیازی به بحث هست؟ البته نه اینکه مهم نباشه، خیلی هم مهمه ولی عامل جلوگیری از بحث نیست. متاسفانه تا اونجایی که من دیدم اکثر فن های راکستار در جواب ایراد اصلی که مطرح میشه (روند ماموریت ها) تنها جوابشون متا و فروش هست، حداقل یه جواب منطقی بدید آدم دلش نسوزه! :D قرار نیست که حتما حرف منتقدهای این موضوع درست باشه.
نه دیگه خود شما داری بحث رو می‌چرخونی، من اصلا نگفتم فقط متا مهه و بازی رو هم اصلا با متا نسنجیدم، گفتم از هر زاویه‌ای نگاه کنی کاملا موفق بوده که یکیش هم متا هست، وگرنه خودم متاش واسم مهم نیست!!
غیر از این من کجا گفتم دل شما بسوزه و این حرف‌های بچه‌گونه، خود شما گفتین ماموریت‌ها مشکل داره و باید افراد جدیدی استخدام کنه منم منظورم این بود نه آقا این خبرا نیست، بازی از هر جنبه‌ای موفق بوده و دلیلی نداره راک‌استار تغییر رویه بده، حالا چجوری از حرف‌های من همچین برداشت‌هایی کردین من نفهمدیم!:D
ضمن این‌که چون آخر سال بازیش از یه بازی دیگه ۲۰ ۳۰ تا جایزه کمتر گرفته دلیل نمیشه کارش رو اشتباه انجام داده راک‌استار!
نسخه دیجیتالی بازی ، BF ، هم اسپیشال تخفیف خورد هم آلتیمیت .
کد تخفیف ۲۰ درصدی VR هم مشتریا همون موقع داشتن
خیر جناب نسخه معمولی تخفیفی نخورده، همین عکس هم نگاه کنید نسخه اسپشیال هست، شاید در آینده تخفیف بخوره ولی تا حالا نسخه اصلی هیچ گونه تخفیفی نخورده!!!
ضمن این‌که کد تخفیف ۲۰ درصدی چه ربطی به تخفیف رد دد داره؟؟؟

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,521
نه دیگه خود شما داری بحث رو می‌چرخونی، من اصلا نگفتم فقط متا مهه و بازی رو هم اصلا با متا نسنجیدم، گفتم از هر زاویه‌ای نگاه کنی کاملا موفق بوده که یکیش هم متا هست، وگرنه خودم متاش واسم مهم نیست!!
غیر از این من کجا گفتم دل شما بسوزه و این حرف‌های بچه‌گونه، خود شما گفتین ماموریت‌ها مشکل داره و باید افراد جدیدی استخدام کنه منم منظورم این بود نه آقا این خبرا نیست، بازی از هر جنبه‌ای موفق بوده و دلیلی نداره راک‌استار تغییر رویه بده، حالا چجوری از حرف‌های من همچین برداشت‌هایی کردین من نفهمدیم!:D
ضمن این‌که چون آخر سال بازیش از یه بازی دیگه ۲۰ ۳۰ تا جایزه کمتر گرفته دلیل نمیشه کارش رو اشتباه انجام داده راک‌استار!

خیر جناب نسخه معمولی تخفیفی نخورده، همین عکس هم نگاه کنید نسخه اسپشیال هست، شاید در آینده تخفیف بخوره ولی تا حالا نسخه اصلی هیچ گونه تخفیفی نخورده!!!
بحث بیخودیه ، اول شما گفتی بازی کوچکترین تخفیفی نخورده اسمی از اصلیو فرعی نبود ، بعد فقط شد آلتیمیت، آخر هم بحثو به نسخه اصلی که اسمش استاندارده کشوندی .. اوکی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر