شرکت CD Projekt Red دو عنوان را تا سال 2021 عرضه خواهد کرد

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
103293
عنوان Cyberpunk 2077 بدون شک یکی از بزرگ‌ترین آثار مورد ساخت کنونی است. اما به نظر می‌رسد شرکت سازنده این بازی، یعنی CD Projekt Red، قصد دارد تا سال 2021، علاوه بر Cyberpunk 2077 یک نقش‌آفرینی AAA دیگر نیز عرضه کند.

بنابر مدارک به اشتراک گذاشته شده در انجمن رسمی CDPR، این استودیو قصد دارد تا سال 2021 دو اثر بزرگ وارد بازار کند. مشخصا یکی از این محصولات Cyberpunk 2077 است. اما در حال حاضر حتی از نام بازی مرموز دیگر خبر نداریم. شاید عرضه پیاپی دو عنوان بزرگ زیاد منطقی به نظر نرسد، اما با توجه به مدارک انتشار یافته، پروژه دیگر شرکت مذکور هم چند سالی است که در کنار Cyberpunk 2077 در حال توسعه است؛ به طوری که توسعه‌دهندگان اطمینان دارند که می‌توانند تا 2 سال دیگر آن‌را وارد بازار کنند.

این خبر علاوه بر آن‌که نوید یک بازی فوق‌العاده دیگر را می‌دهد، نشان دهنده این موضوع است که احتمالا زمان خیلی زیادی تا عرضه Cyberpunk 2077 که در حال حاضر بیش از هفت سال از آغاز پروسه ساخت آن می‌گذرد، نمانده است.

Read the whole post here

armintn

کاربر سایت
Jan 11, 2012
1,614
نام
Armin
امیدوارم یه ویچر دیگه ازشون ببینیم، بعد از چند سال دوباره دارم ویچر 3 رو میرم و هنوز برام تازگی داره. الان با اطمینان میتونم بگم که بهترین بازی نسله.

فرستاده شده از D5803ِ من با Tapatalk

Big boss_returns

کاربر سایت
Jan 29, 2019
965
نام
ژوبین
امیدوارم یه ویچر دیگه ازشون ببینیم، بعد از چند سال دوباره دارم ویچر 3 رو میرم و هنوز برام تازگی داره. الان با اطمینان میتونم بگم که بهترین بازی نسله.

فرستاده شده از D5803ِ من با Tapatalk
گفتن اون یکی بازی کاملا یه ip جدیده و بعد این بازیه میرن سراغ ویچر

• Like
Reactions: armintn

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,835
واقعا هیجان انگیزه، امیدوارم یه تیزر از عنوان جدیدشون نشون بدن. ویچر 3 رو نمیشه وصفش کرد، اینقدر عظیم و زیبا و منحصر به فرد هست که واقعا هر گیمری باید تجربش کنه . امیدوارم این بازی جدید هم تم فانتزی داشته باشه و هر چه نزدیکتر باشه به ویچر.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر