شایعه شرکت مایکروسافت قصد دارد تا استدیوهای کوچک و بزرگ بیشتری را تصاحب کند!

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
بر اساس گفته‌های یکی از اینسایدرهای نسبتاً معتبر، شرکت مایکروسافت برنامه دارد تا چند استدیوی جدید به مجموعه خود اضافه کند.
این استدیو‌ها که از بین تیم‌های کوچک و بزرگ انتخاب شده‌اند، به احتمال زیاد در سال 2019 توسط مایکروسافت رونمایی خواهند شد و طبق گفته‌های شخصی که این مطالب را منتشر نموده است، طرفداران از خبر خریداری شدن یکی از این استدیوها به شدت غافلگیر خواهند شد!

البته وی چندین بار تاکید کرده که هنوز برنامه مایکروسافت به صورت قطعی مشخص نشده است و اخبار نهایی در سال 2019 منتشر خواهد شد. {احتمالا اتفاقات مشابه با E3 2018 رخ بدهد و مایکروسافت تیم‌های جدیدش را در جریان کنفرانس خبری خود معرفی کند.}

به نظر شما کدام استدیوها به جمع تیم‌های بازی‌ سازی مایکروسافت می‌پیوندند؟

[منبع]

Only Xbox

کاربر سایت
Jun 12, 2018
474
هم پول داره
هم زور داره
کور بشه چشم بخیل و حسود
CD PROJEKT RED هم گزینه خوبیه برای خرید چون گفته یکی از استودیو ها غافل گیر کننده هست

Only Xbox

کاربر سایت
Jun 12, 2018
474
شاید بخوان یه استدیو ژاپنی خریداری کنن
ژاپن بیشتر کمپانی های بازیسازی مثل کونامی یا اسکوئر انیکس و کپکام فعال هستن
استودیویی که بخواد در حد غافل گیری داشته باشه ندارن
پلانتونیوم گیمز وضعیتش چطوریه؟

Refill

کاربر سایت
Jul 11, 2008
4,246
نام
سروش

pg بعیده ولی شاید سراغ یه استیدیو معمولی برن منم رو بازی های ژاپنی شناختی ندارم :D

Only Xbox

کاربر سایت
Jun 12, 2018
474
pg بعیده ولی شاید سراغ یه استیدیو معمولی برن منم رو بازی های ژاپنی شناختی ندارم :D
اره بعد از ماجرای Scalebound بعیده دوباره برن سراغ اینا
چون یه چند باری اسپنسر از سفرش به ژاپن گفته بعید نیست یکی توی ژاپن بخرن

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
اینجوری که مایکروسافت دهنشو باز کرده وو هرچی استدیو بازیسازیه داره میخوره ، بنظرم اخرش سونی رو هم میخرن!:D دلیل غیبت سونی تو E3 هم خریده شدنش توسط مایکروسافت و رونمایی این خرید تو کنفرانس مایکروسافته lol

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار

الان بهترین ناشر بازی سازای ژاپن که خیلی فعالن سگا و نامکو باندایی هستن ! حالا جدا از تکمو کویی که سطح پایین تری داره !! فروم سافتور هم هست !! که بمب بزرگیه !

• Like
Reactions: Only Xbox

Only Xbox

کاربر سایت
Jun 12, 2018
474
الان بهترین ناشر بازی سازای ژاپن که خیلی فعالن سگا و نامکو باندایی هستن ! حالا جدا از تکمو کویی که سطح پایین تری داره !! فروم سافتور هم هست !! که بمب بزرگیه !
اره الان سگا فعال ترینشون هست ولی خرید کمپانی هایی مثل سگا توی برنامه هاشون نیست متاسفانه
فرام سافتور مستقل هست؟
اگرم مستقل باشه بعید میدونم فرست پارتی بشن ژاپنی ها خیلی با مایکروسافت جور نیستن مگه به خاطر پول قبول کنن فرست پارتی بشن

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
اره الان سگا فعال ترینشون هست ولی خرید کمپانی هایی مثل سگا توی برنامه هاشون نیست متاسفانه
فرام سافتور مستقل هست؟
اگرم مستقل باشه بعید میدونم فرست پارتی بشن ژاپنی ها خیلی با مایکروسافت جور نیستن مگه به خاطر پول قبول کنن فرست پارتی بشن
باندای به نظرم فعال تره:D یا شاید... من بیشتر درگیر بازی هاشونم:D
حالا به هر حال... فرام سافتور چندسال پیش زیر مجموعه یکی دیگه شد، فکر کنم زیر مجموعه شرکت پولداری هم شد:-"

Only Xbox

کاربر سایت
Jun 12, 2018
474
باندای به نظرم فعال تره:D یا شاید... من بیشتر درگیر بازی هاشونم:D
حالا به هر حال... فرام سافتور چندسال پیش زیر مجموعه یکی دیگه شد، فکر کنم زیر مجموعه شرکت پولداری هم شد:-"
کپکام هم خوب راه افتاده الان
سگا هر سال فکر کنم یه یاکوزا یا یه ریمستر از یاکوزا داره الانم که یه بازیه جدید توی همون حال و هوا دارن
سازنده پرسونا هم زیر مجموعه سگا محسوب میشه فکر کنم درسته؟
سونیک هم که پارسال داد فکر کنم
یکسری بازی هم داره که کلا فقط توی چارت ژاپن میشه پیداشون کرد :D
اره وقتی vann 2 گفت شک کردم که اینا مستقل باشن یا نه
زیر مجموعه هم نبودن بازم تمایلی به مایکرو نداشتن مایکرو هم فکر نکنم میرفت سراغ فرام

آخرین ویرایش:

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
این که گفته طرفدارا بشدت غافلگیر میشن ذهنم رو سمت استدیوهایی که با سونی همکاری می‌کردن برد... مخصوصا Quantic Dream :D یه حسی میگه کار سونی با این استدیو تموم شده...یه سری شایعه‌هایی هم بود که بازی بعدیشون ممکنه مولتی‌پلتفرم باشه...ممکنه مایکرو اینو شنیده و با یه کامیون پول رفته سراغشون :D کلا از نظر دهن‌ پر کنی بنظرم نمایش‌های بازی‌های QD همیشه جذاب بوده و از نظر گرافیک و موشن کپچر هم که جزو بهترین‌ها هستن و خوب میتونن توی نگاه اول نظر رو جلب کنن...بنظرم اگه مایکرو دنبال اینه که توی کنفرانس‌ها و نمایشگاه‌ها، نظرا رو جلب کنه و مثلا واسه نسل بعد بیاد بگه کنسول ما قدرتمندترینه و گرافیک خفنی میتونه تحویل بده، QD گزینه‌ی خیلی جالبی میتونه باشه...سونی هم توی چند سال اخیر به همین صورت خیلی با بازیهای QD (مخصوصا Beyond و Detroit) توی نمایشگاه‌ها جلب توجه کرده.

Only Xbox

کاربر سایت
Jun 12, 2018
474
این که گفته طرفدارا بشدت غافلگیر میشن ذهنم رو سمت استدیوهایی که با سونی همکاری می‌کردن برد... مخصوصا Quantic Dream :D یه حسی میگه کار سونی با این استدیو تموم شده...یه سری شایعه‌هایی هم بود که بازی بعدیشون ممکنه مولتی‌پلتفرم باشه...ممکنه مایکرو اینو شنیده و با یه کامیون پول رفته سراغشون :D کلا از نظر دهن‌ پر کنی بنظرم نمایش‌های بازی‌های QD همیشه جذاب بوده و از نظر گرافیک و موشن کپچر هم که جزو بهترین‌ها هستن و خوب میتونن توی نگاه اول نظر رو جلب کنن...بنظرم اگه مایکرو دنبال اینه که توی کنفرانس‌ها و نمایشگاه‌ها، نظرا رو جلب کنه و مثلا واسه نسل بعد بیاد بگه کنسول ما قدرتمندترینه و گرافیک خفنی میتونه تحویل بده، QD گزینه‌ی خیلی جالبی میتونه باشه...سونی هم توی چند سال اخیر به همین صورت خیلی با بازیهای QD (مخصوصا Beyond و Detroit) توی نمایشگاه‌ها جلب توجه کرده.
اخه کوانتیک دریم بازی هاش همه تعاملی هستن و بازی هاش طوری نیستن که فن بیس عظیمی داشته باشه تازه همون طرفدارهاش هم بیشتر ps دارن تا xbox
اگر همین دیترویت فروش خیلی بالایی میداشت که سونی ول کنه کوانتیک دریم نمیشد
بازی هاش گرافیک های خفن دارن و به درد کنفرانس و جذب مخاطب میخورن ولی بازم احتمالش کمه مایکرو با کوانتیک بریزه رو هم
اینسامنیاک اگر فروشنده باشه گزینه بهتری هست یا cd projekt red که دیگه خداست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر