Ubisoft Connect فروشگاه رسمی Ubisoft

share-image-8b80c2cc6affda35197fc9715b3a650c.png

در اکتبر سال ۲۰۲۰، یوبیسافت تصمیم گرفت با ترکیب دو سرویس Uplay و Ubisoft Club، پلتفرم یکپارچه‌ی Ubisoft Connect را برای ارتباط مخاطبان بر روی پلتفرم‌های مختلف راه‌اندازی کند. یوبیسافت کانکت‌ علاوه بر به ارث بردن قابلیت‌های دو سرویس نام‌برده، قابلیت‌های جدیدی نظیر کراس‌پلی و کراس‌سیو بین پلتفرم‌های مختلف و همچنین پشتیبانی از پلتفرم‌های ابری مختلف مانند لونا و استادیا را به پلتفرم یوبیسافت معرفی نمود. با این وجود اکثر بازی‌های قدیمی یوبیسافت از قابلیت‌های جدید یوبیسافت کانکت بهره نمی‌برند و به همین دلیل یوبیسافت تصمیم گرفت که تمام جوایز یوبیسافت کلاب را به رایگان به مخاطبان این بازی‌ها بدهد.

قابلیت‌‌های یوبیسافت کانکت:

cross-progVdef.jpg
  • یوبیسافت کانکت به عنوان ترکیبی از سرویس قدیمی جوایز یوبیسافت کلاب و همچنین پروفایل آنلاین بازی‌های یوبیسافت شناخته می‌شود. با تجربه‌ی بازی‌های یوبیسافت، مخاطبان می‌توانند با کامل کردن اچیومنت‌های مختلف XP بدست بیاورند و لول پروفایل خود رو بالاتر ببرند. با هر لول آپ امتیازهایی به بازیکنان تعلق می‌گیرد که می‌توانند از این امتیازها برای خرید آیتم‌های درون بازی مختلف استفاده کنند.
  • یوبیسافت کانکت بر روی کامپیوترهای شخصی یک فروشگاه بازی و سرویسی برای دانلود بازی‌های یوبیسافت نیز محسوب می‌شود. همچنین این فروشگاه مانند Uplay یک DRM عمل می‌کند و با وجود خرید بازی حتی از فروشگاه‌های دیگر مانند استیم و اپیک مجبور به استفاده از آن هستید.
  • یوبیسافت پلاس (با نام قدیمی یوپلی پلاس) نیز به عنوان بخشی از قابلیت‌های این سرویس به خریداران اجازه دسترسی به تمام بازی‌های یوبیسافت در زمان لانچ را می‌دهد. با این حال این سرویس در حال حاضر فقط در تعداد محدودی از کشور‌ها در دسترس است.

آخرین ویرایش:

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,302
نام
مــاکــان
دوستان هیچ راهی نیست کلا تو یوپلی آفلاین بود؟
یعنی تو don't disturb هم نباشی

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
نه متاسفانه، نمیدونم این ویژگیهای ابتدائی چرا اضافه نمیکنه به این استور دوزاریش.

• Like
Reactions: SleepyTurtel

sabco

کاربر فعال
Sep 16, 2009
1,595
Ubisoft Free Events
برید لینک بالا پنج تا بازی رو میتونید رایگان به آرشیوتون اضافه کنید البته فکر کنم به جز chess royal چهارتای دیگه رو قبلا هم رایگان کرده بود.
بازی های جدید ترش هم میتونید دسترسی trial بگیرید.

emad1772

کاربر سایت
Sep 18, 2010
134
در انتظار کمک
نمیدونم دیگه به دردتون میخوره یا نه ولی من با تغییر DNS میتونم وارد اکانت بشم منتهی استور بالا نمیاد. خودمم یه سوال داشتم. اینکه آیا سرور تمام بازی‌های یوبیسافت به روی ایران بسته است؟

• Like
Reactions: milad.ps4

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,634
نام
milad
نمیدونم دیگه به دردتون میخوره یا نه ولی من با تغییر DNS میتونم وارد اکانت بشم منتهی استور بالا نمیاد. خودمم یه سوال داشتم. اینکه آیا سرور تمام بازی‌های یوبیسافت به روی ایران بسته است؟
ممنون
از اون موقع نتونستم وارد اکانت بشم دیگه حوصله هم نکردم
اگه راه قطعی بود بی زحمت کمک کنین

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,086
نمیدونم چرا همچین مشکلی دارید احتمالا از سرویس دهندتون هست منم چند سال پیش توی رینبو با اینترنت مخابرات اصلا نمیتونستم به سرور وصل بشم مگر اینکه فیلترشکن استفاده کنم که بعد یه مدت خودش درست شد
الان هم هرروز بازی میکنم لانچر و بازی هردو بدون هیچ مشکلی بالا میان

• Like
Reactions: emad1772

emad1772

کاربر سایت
Sep 18, 2010
134
نمیدونم چرا همچین مشکلی دارید احتمالا از سرویس دهندتون هست منم چند سال پیش توی رینبو با اینترنت مخابرات اصلا نمیتونستم به سرور وصل بشم مگر اینکه فیلترشکن استفاده کنم که بعد یه مدت خودش درست شد
الان هم هرروز بازی میکنم لانچر و بازی هردو بدون هیچ مشکلی بالا میان
احتمالا همینطوره. چه خوب که هر دو کار میکنند. برای من پیام میده که آی پی ایران تحریم شده. ایرانسل td lte هستم و dns رو تغییر دادم. میخواستم anno 1800 رو بخرم و بعدا settlers. البته خیلی گرون هستند و باید منتظر حراجی باشم.

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,634
نام
milad
دوستان امورز رفتم استور و بازی رایگان رو گرفتم اما با وی پی ان المان ممکنه مشکلی پیش بیاد برای اکانت یا بازی که گرفتم ؟؟

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,302
نام
مــاکــان
بازی بتل رویال یوبیسافت به اسم Hyper Scape از امروز بتاش شروع شده.
فقط کافیه چند دقیقه ای استریم که Drops enabled باشه ببینین تا بهتون بتاکی براتون دراپ بشه .
بعدش لانچر Ubi با فیلترشکن باز کنین تا موقع اکتیو کردن بازی بهتون اخطار کشور نامربوط نده.

هنوز بازی نکردم ، اما اینچیزی که من دیدم، ترکیب Apex و Warzone بود،کمی هم فورتنایت.

• Like
Reactions: paradaimix

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر