Ubisoft Connect فروشگاه رسمی Ubisoft

share-image-8b80c2cc6affda35197fc9715b3a650c.png

در اکتبر سال ۲۰۲۰، یوبیسافت تصمیم گرفت با ترکیب دو سرویس Uplay و Ubisoft Club، پلتفرم یکپارچه‌ی Ubisoft Connect را برای ارتباط مخاطبان بر روی پلتفرم‌های مختلف راه‌اندازی کند. یوبیسافت کانکت‌ علاوه بر به ارث بردن قابلیت‌های دو سرویس نام‌برده، قابلیت‌های جدیدی نظیر کراس‌پلی و کراس‌سیو بین پلتفرم‌های مختلف و همچنین پشتیبانی از پلتفرم‌های ابری مختلف مانند لونا و استادیا را به پلتفرم یوبیسافت معرفی نمود. با این وجود اکثر بازی‌های قدیمی یوبیسافت از قابلیت‌های جدید یوبیسافت کانکت بهره نمی‌برند و به همین دلیل یوبیسافت تصمیم گرفت که تمام جوایز یوبیسافت کلاب را به رایگان به مخاطبان این بازی‌ها بدهد.

قابلیت‌‌های یوبیسافت کانکت:

cross-progVdef.jpg
  • یوبیسافت کانکت به عنوان ترکیبی از سرویس قدیمی جوایز یوبیسافت کلاب و همچنین پروفایل آنلاین بازی‌های یوبیسافت شناخته می‌شود. با تجربه‌ی بازی‌های یوبیسافت، مخاطبان می‌توانند با کامل کردن اچیومنت‌های مختلف XP بدست بیاورند و لول پروفایل خود رو بالاتر ببرند. با هر لول آپ امتیازهایی به بازیکنان تعلق می‌گیرد که می‌توانند از این امتیازها برای خرید آیتم‌های درون بازی مختلف استفاده کنند.
  • یوبیسافت کانکت بر روی کامپیوترهای شخصی یک فروشگاه بازی و سرویسی برای دانلود بازی‌های یوبیسافت نیز محسوب می‌شود. همچنین این فروشگاه مانند Uplay یک DRM عمل می‌کند و با وجود خرید بازی حتی از فروشگاه‌های دیگر مانند استیم و اپیک مجبور به استفاده از آن هستید.
  • یوبیسافت پلاس (با نام قدیمی یوپلی پلاس) نیز به عنوان بخشی از قابلیت‌های این سرویس به خریداران اجازه دسترسی به تمام بازی‌های یوبیسافت در زمان لانچ را می‌دهد. با این حال این سرویس در حال حاضر فقط در تعداد محدودی از کشور‌ها در دسترس است.

آخرین ویرایش:

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
دلیلش اینه که تو روسیه دزدی نرم افزاری زیاده, وضع مالیشون هم مثل بقیه کشور ها نیست. واسه همین میان یک قیمتی میدن که طرف دست به جیب بشه.
همین نسخه معمولی که 59 دلاره, توی استیم روسیه 24 دلاره. اگه می تونی یکی رو پیدا کن که از استیم روسیه واست بخره. تازه دلوکسش 27.5 دلار میشه. نگران زبانش هم نمی خواد باشی.
آها حالا شد یه چیزی:D

نسخه روسی رو هم میشه پیش خرید کرد؟ همین نسخه معمولی، نه Deluxe چون Deluxe چیز اضافه ای برای من نداره. در مورد زبانش هم مطمئنی دیگه؟:D منوش اگه روسی باشه میشه راحت درستش کرد و انگلیسی کردش؟:D

فقط مورد آخر اینکه من از کجا یکی رو پیدا کنم که نسخه روسی رو واسم پیش خرید کنه؟:-/ :D شما اگه جایی یا کسی رو میشناسی که این کار رو بکنه، ممنون میشم تو PM معرفی کنی.

bacheh mosbat

کاربر فعال
Oct 3, 2005
4,248
فرقی نمیکنه, شما از استیم روسیه بازی رو پیش خرید میکنید, اگه preload هم بذارن که میتونی چند روز قبل از عرضه بازی شروع به دانلود کنی. زبانش هم انگلیسیه.
به حمید رضا پخ بزن, شاید کسی رو بشناسه.

اگه اهل trade هستی, الان کوپن تخفیف nvidia رو تو سایت های ترید حدود 17 -18 دلار می فروشن. با این کوپن میتونی نسخه دلوکس رو از فروشگاه یوبی سافت رایگان بخری.

8030

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,445
نام
mohammad
بزرگترین حسن این uplay تو مملکت ما فعلا اینه که شیلتر نیست.یه اساسین3 استاندارد ادیشن خریدیم 26 هزار تومن تا کی بیاد دستم امتحان کنم ببینم دنیا دست کیه.
دیتا بازی بعد از دادن کی میشه دانلود کرد؟

8030

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,445
نام
mohammad
خوب دوستان گرامی خودم الان یه اساسین3 رو سی دی کیش رو خریدم نسخه روسی رو و الان دقیق راهنمایی میکنم چطوری با uplay براحتی کار کنید.

اول از همه سی دی رو که گرفتید براحتی بدون هیچ تجهیزاتی uplay رو باز کنید روی قسمت shop کلیک کنید و کی رو وارد کنید با حروف بزرگ چون حروف کوچک رو قبول نمیکنه در اخر کی رو.براحتی بازی شناخته میشه و در قسمت my game قرار میگیره و ایمیل بعنوان تشکر از خرید هم براتون میاد.

حالا بریم سر اصل مطلب که گیم دیتا هست.
اصلا حرف دانلود مستقیم گیم دیتا رو نزنید اگر اینترنت حجمی دارید مثل من وشبانتون هم 6 ساعت بیشتر نیست با سرعت 50 کیلو بیشتر دانلود نمیکنه.
استیم خوبیت بزرگش اینه که دیتا رو فشرده دانلود میکنه و به نسبت سرعت دانلودتون شما میبینید حجم زیادی دانلود میشه این خوبیت بزرگ استیمه.
منتها uplay اینطوری نیست و پاپسی پاپسی دانلود میکنه.

حالا تکلیف چیه؟
بنده یه نسخه عهد بوق مال بلک باکس اساسین3 داشتم عشقی گفتم نصب کنم شاید گرفت و در کمال تعجب گرفت.
خیلی راحت شما حدود 10 تا 20 مگ رو بزارید اطلاعات دانلود بشه به داخل پوشه uplay برید و هر بازی یه پوشه کدی داره مثلا مال من برای اساسین3 عدد103 بود.
اطلاعات رو فقط در حدودی دانلود کنید که auto run بازی حتما دانلود بشه .اولین فایلی هم که دانلود میشه همین اتوران بازی هست.
حالا اتو ران رو ببندید دیگه نیازی به دانلود نیست بازی رو با هر دیتایی که دارید نصب کنید.
اگر بازی طوری باشه که نصب بشه روی سیستم اتو ران بازی که دانلود کردید براحتی اینستال شدن بازی رو تشخیص میده و میتونید بازی رو ران کنید حتی از داخل uplay.
ولی اگر بازی طوری باشه که فقط اکسترکی باشه باید خودتون یه فایل ریجیستری بسازید.
ولی معمولا نسخه های بلک باکس اکثرا نصبی هستن.

حالا اگر میخواین اپدیت بازی هم براتون اتوماتیک نصب بشه باید دیتا بازیتون کامل باشه تا کامل نباشه یا فایل exe بازی کرک شده باشه اپدیت بازی نصب نمیشه.

برای نصب اپدیتها کافیه گیم دیتا کامل بازی رو داشته باشید.

وسلام.

قیمتهای uplay هم انصافا خیلی خوبه این اسپیلنتر سل جدیده هم گذاشتن 56 تومن .

خودمم مجبور شدم برای انلاین و اپدیتها تمام گیم دیتا رو روی4 تا dvd بخرم 6 تومن.

آخرین ویرایش:

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,035
نام
سهند
کلاََ یوپلی دنگ و فنگ شناسوندن فایلاش نسبت به اوریجین و استیم بیشتر . اما چاره کار بازی ستاپ اصلی هستش که ماشالا بازیهای ستاپ اصلی یوبی راحت گیر میاد

Amir2$2

کاربر سایت
Oct 14, 2011
291
نام
CjCj قدیم :)
دوستان من یه مشکلی دارم میخوام اساسین کرید 3 رو از UPLAY یه 10 MG دانلود کنم که بازیرو بش بشناسونم ولی اصن این 1 MG هم نمیره .
سرعت هم 90 کیلوبایت هست .

- - -ویرایش - - -

یعنی کسی نمیدونه مشکل از کجاست ؟؟؟؟

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,035
نام
سهند
دوستان من یه مشکلی دارم میخوام اساسین کرید 3 رو از UPLAY یه 10 MG دانلود کنم که بازیرو بش بشناسونم ولی اصن این 1 MG هم نمیره .
سرعت هم 90 کیلوبایت هست .

- - -ویرایش - - -

یعنی کسی نمیدونه مشکل از کجاست ؟؟؟؟
با پرو.کسی وصل شو به احتمال قوی رفع میشه

Amir2$2

کاربر سایت
Oct 14, 2011
291
نام
CjCj قدیم :)
نه مشکلم حل شد به هر حال مرسی فقط من گزاشتم 187 مگ رفت بعد اتوران رو باز کردم دیدم سالمه حالا بازیرو چهجوری بشناسونم ؟؟؟

8030

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,445
نام
mohammad
نه مشکلم حل شد به هر حال مرسی فقط من گزاشتم 187 مگ رفت بعد اتوران رو باز کردم دیدم سالمه حالا بازیرو چهجوری بشناسونم ؟؟؟

بک اپ بازی رو از رو dvd نصب کن.اگر نصب بشه و فایل ریجستری رو اتو ران بشناسه خود اتو ران تشخیص میده بازی نصب شده.

vahidk2012

کاربر سایت
Aug 9, 2012
18
نام
وحید کرمانی
من آخرین ورژن uplay رو از سایت خودش دانلود کردم. ولی باز می خواد آپدیت بشه. سرعتش که هم در حد صفر.لطفا یکی از بچه ها فایل هاش رو آپلود کنه و لینک بده.

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,035
نام
سهند
من آخرین ورژن uplay رو از سایت خودش دانلود کردم. ولی باز می خواد آپدیت بشه. سرعتش که هم در حد صفر.لطفا یکی از بچه ها فایل هاش رو آپلود کنه و لینک بده.

آخرین نسخشو با قبلی جایگزین کردم تو پست اول برو بگیر

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,035
نام
سهند
دوستان بازی بلک لیست رو از خود یوپلی اتورانشو دانلود کنم بعد دیتای بازی رو بریزم ردیفه ؟
چجوری بازی ای رو که تو پوشه یوپلی نصب نکردمو بهش بشناسونم ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر