Ubisoft Connect فروشگاه رسمی Ubisoft

share-image-8b80c2cc6affda35197fc9715b3a650c.png

در اکتبر سال ۲۰۲۰، یوبیسافت تصمیم گرفت با ترکیب دو سرویس Uplay و Ubisoft Club، پلتفرم یکپارچه‌ی Ubisoft Connect را برای ارتباط مخاطبان بر روی پلتفرم‌های مختلف راه‌اندازی کند. یوبیسافت کانکت‌ علاوه بر به ارث بردن قابلیت‌های دو سرویس نام‌برده، قابلیت‌های جدیدی نظیر کراس‌پلی و کراس‌سیو بین پلتفرم‌های مختلف و همچنین پشتیبانی از پلتفرم‌های ابری مختلف مانند لونا و استادیا را به پلتفرم یوبیسافت معرفی نمود. با این وجود اکثر بازی‌های قدیمی یوبیسافت از قابلیت‌های جدید یوبیسافت کانکت بهره نمی‌برند و به همین دلیل یوبیسافت تصمیم گرفت که تمام جوایز یوبیسافت کلاب را به رایگان به مخاطبان این بازی‌ها بدهد.

قابلیت‌‌های یوبیسافت کانکت:

cross-progVdef.jpg
  • یوبیسافت کانکت به عنوان ترکیبی از سرویس قدیمی جوایز یوبیسافت کلاب و همچنین پروفایل آنلاین بازی‌های یوبیسافت شناخته می‌شود. با تجربه‌ی بازی‌های یوبیسافت، مخاطبان می‌توانند با کامل کردن اچیومنت‌های مختلف XP بدست بیاورند و لول پروفایل خود رو بالاتر ببرند. با هر لول آپ امتیازهایی به بازیکنان تعلق می‌گیرد که می‌توانند از این امتیازها برای خرید آیتم‌های درون بازی مختلف استفاده کنند.
  • یوبیسافت کانکت بر روی کامپیوترهای شخصی یک فروشگاه بازی و سرویسی برای دانلود بازی‌های یوبیسافت نیز محسوب می‌شود. همچنین این فروشگاه مانند Uplay یک DRM عمل می‌کند و با وجود خرید بازی حتی از فروشگاه‌های دیگر مانند استیم و اپیک مجبور به استفاده از آن هستید.
  • یوبیسافت پلاس (با نام قدیمی یوپلی پلاس) نیز به عنوان بخشی از قابلیت‌های این سرویس به خریداران اجازه دسترسی به تمام بازی‌های یوبیسافت در زمان لانچ را می‌دهد. با این حال این سرویس در حال حاضر فقط در تعداد محدودی از کشور‌ها در دسترس است.

آخرین ویرایش:

Assassin's Creed

کاربر سایت
Jun 24, 2006
1,320
نام
محمد امین
این مسخره بازی جدید یوبی چیه که اومده هرچی میشه هی مینویسه که شما به دلیل عدم فعالیت خارج شدین باید دوباره وارد بشین؟ تقریبا هر روز باید اینکارو بکنیم اون تیک remember me پس چیه؟

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,036
نام
سهند
این مسخره بازی جدید یوبی چیه که اومده هرچی میشه هی مینویسه که شما به دلیل عدم فعالیت خارج شدین باید دوباره وارد بشین؟ تقریبا هر روز باید اینکارو بکنیم اون تیک remember me پس چیه؟
شاید باگ گرفته . اون تیک استارت افلاین رو بزن وارد شدی خواستی آنلاین شو

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,179
نام
عارف واعظ قائمی
کسی هست که واچز داگز 2 به اکانتش اضافه شده باشه و کشور اکانتش ایران باشه؟
به من 2 بار ایمیل زده ولی فقط آیتم دیویژن 2 اضافه شده.
والا برای ریجن US هم اضافه نشده، با اینکه ایمیلش اومده....

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,093
نام
پوریا
منم همین مشکل رو دارم. یعنی فکر میکنی به رجیون مربوط باشه؟ بعید میدونم

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,331
نام
مــاکــان
من ریجنم ایران هست، نه ایمیل اومده ونه اضافه شده.

• Like
Reactions: bacheh mosbat

Refill

کاربر سایت
Jul 11, 2008
4,247
نام
سروش
واسه منم نیومده این اگه میخواست free کنه مثل ادم تو store مجانی میکرد همه میگرفتن این بامبول بازیارو دراورد که به همه نده

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,358
نام
بابک
یوبیسافت بی پدر مادر این کارو کرد که استریمش ویو بخوره
هیچ دسته خری هم نداد
موندم چرا خارجیا نمیرینن بهش

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

Ali_Reza

کاربر سایت
Sep 25, 2005
538
نام
علیرضا
من هم ایمیل رو گرفتم هم بازی برام اضافه شده.
نمایش رو هم ندیدم اصلا ولی توی سایتی که گذاشته بودن اکانت یوپلی رو زدم.
ریجنم برای ایران نیست.

sajad-tnt

کاربر سایت
Aug 17, 2010
895
نام
سجاد
من چند دقیقه از نمایش رو دیدم، ایمیل تایید هم برام اومد ولی بازی اضافه نشد :/

انصافا دم epic گرم این همه بازی aaa رایگان به ملت میده اندازه این یوبی باگ احمقانه رفتار نکرد تاحالا، سر کیسه رو شل کن دیگه خسیس :/

Sent from my K00R using Tapatalk

• Like
Reactions: slip_knot

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر