Ubisoft Connect فروشگاه رسمی Ubisoft

share-image-8b80c2cc6affda35197fc9715b3a650c.png

در اکتبر سال ۲۰۲۰، یوبیسافت تصمیم گرفت با ترکیب دو سرویس Uplay و Ubisoft Club، پلتفرم یکپارچه‌ی Ubisoft Connect را برای ارتباط مخاطبان بر روی پلتفرم‌های مختلف راه‌اندازی کند. یوبیسافت کانکت‌ علاوه بر به ارث بردن قابلیت‌های دو سرویس نام‌برده، قابلیت‌های جدیدی نظیر کراس‌پلی و کراس‌سیو بین پلتفرم‌های مختلف و همچنین پشتیبانی از پلتفرم‌های ابری مختلف مانند لونا و استادیا را به پلتفرم یوبیسافت معرفی نمود. با این وجود اکثر بازی‌های قدیمی یوبیسافت از قابلیت‌های جدید یوبیسافت کانکت بهره نمی‌برند و به همین دلیل یوبیسافت تصمیم گرفت که تمام جوایز یوبیسافت کلاب را به رایگان به مخاطبان این بازی‌ها بدهد.

قابلیت‌‌های یوبیسافت کانکت:

cross-progVdef.jpg
  • یوبیسافت کانکت به عنوان ترکیبی از سرویس قدیمی جوایز یوبیسافت کلاب و همچنین پروفایل آنلاین بازی‌های یوبیسافت شناخته می‌شود. با تجربه‌ی بازی‌های یوبیسافت، مخاطبان می‌توانند با کامل کردن اچیومنت‌های مختلف XP بدست بیاورند و لول پروفایل خود رو بالاتر ببرند. با هر لول آپ امتیازهایی به بازیکنان تعلق می‌گیرد که می‌توانند از این امتیازها برای خرید آیتم‌های درون بازی مختلف استفاده کنند.
  • یوبیسافت کانکت بر روی کامپیوترهای شخصی یک فروشگاه بازی و سرویسی برای دانلود بازی‌های یوبیسافت نیز محسوب می‌شود. همچنین این فروشگاه مانند Uplay یک DRM عمل می‌کند و با وجود خرید بازی حتی از فروشگاه‌های دیگر مانند استیم و اپیک مجبور به استفاده از آن هستید.
  • یوبیسافت پلاس (با نام قدیمی یوپلی پلاس) نیز به عنوان بخشی از قابلیت‌های این سرویس به خریداران اجازه دسترسی به تمام بازی‌های یوبیسافت در زمان لانچ را می‌دهد. با این حال این سرویس در حال حاضر فقط در تعداد محدودی از کشور‌ها در دسترس است.

آخرین ویرایش:

paradaimix

Dancing for Dessert Studio
کاربر فعال
Oct 7, 2012
2,251
For Honor
https://register.ubisoft.com/forhonor/en-US

Sign up to get your free copy of For Honor you'll be able to play anytime! You can claim the game from August 20th at 05:30 pm to August 29th at 12:30 pm (your local time).

رسید به دور دوم رایگان شدن روی هر پلتفرم. :D

آخرین ویرایش:

TeTration

TeT
کاربر سایت
Jan 17, 2013
3,636
نام
Moein
For Honor
https://register.ubisoft.com/forhonor/en-US

Sign up to get your free copy of For Honor you'll be able to play anytime! You can claim the game from August 20th at 05:30 pm to August 29th at 12:30 pm (your local time).

رسید به دور دوم رایگان شدن روی هر پتلتفرم. :D
جالبه این سری استاندارد بازی رو فری کردن، قبلا همش استارتر رو رایگان میکردن.
احتمالا چند وقت دیگه گلدشم فری کنن :/ کلا f2p کن بره دیگه چرا اینقدر جون میکَنی

paradaimix

Dancing for Dessert Studio
کاربر فعال
Oct 7, 2012
2,251
Assassin’s Creed Odyssey – The Fate of Atlantis Episode 1
https://register.ubisoft.com/acod-dlc-giveaway/en-US

اگه خود بازی رو هم ندارید باز هم میتونید ادد کنید. علاوه بر این، نسخه استاندارد بازی قبلا برای تستر های Project Stream گوگل که حداقل یک ساعت بازی کرده بودند، رایگان به اکانت یوپلیشون اضافه شده بود.

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,940
نام
حسین
درود دوستان چجوری میشه اکنتم شارژ کنم من میخوام دیویژن 2 رو بخرم اف خوبی خورده ممنون میشم یکی راهنمایی کنه

pidram

کاربر سایت
Dec 16, 2007
277
نام
Kiarash
درود دوستان چجوری میشه اکنتم شارژ کنم من میخوام دیویژن 2 رو بخرم اف خوبی خورده ممنون میشم یکی راهنمایی کنه
تا اونجایی که اطلاع دارم یوپلی مثل استیم نیست که بتونی با گیفت کارت شارژ ش کنی و باید با پی پال ویزا کارت یا مستر کارت خرید کنی. البته یه سری سایت هم هست که براتون می خرن ولی خب یک مبلغ اضافی هم می گیرن

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,593
نام
milad
دوستان وقتی وارد اکانت یو پلیم میشم اینو نوشته البته چون پی سی ندارم واردش نمیشم بعد خرید پی سی استفاده می کنم
کسی میدونه چیه میگه ؟؟ معنیشو میفهمم اما دقیق متوجه نشدم چی میگه
134644

Play4Fun_0

کاربر سایت
May 2, 2019
397
دوستان وقتی وارد اکانت یو پلیم میشم اینو نوشته البته چون پی سی ندارم واردش نمیشم بعد خرید پی سی استفاده می کنم
کسی میدونه چیه میگه ؟؟ معنیشو میفهمم اما دقیق متوجه نشدم چی میگه
View attachment 134644
اصلا سمتش نرو :D اکانت رو میبنده که باعث قطع دسترسی به بازیها و سرویس آنلاین و ... میشه، بعد 30 روز هم برای همیشه بسته میشه (مگر تو این 30 روز دوباره اکانتتون رو فعال کنید)

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,593
نام
milad
اصلا سمتش نرو :D اکانت رو میبنده که باعث قطع دسترسی به بازیها و سرویس آنلاین و ... میشه، بعد 30 روز هم برای همیشه بسته میشه (مگر تو این 30 روز دوباره اکانتتون رو فعال کنید)
واسه همه میاد این ؟اخه چرا چنین پیشنهادی دادن >؟؟؟؟؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر