Ubisoft Connect فروشگاه رسمی Ubisoft

share-image-8b80c2cc6affda35197fc9715b3a650c.png

در اکتبر سال ۲۰۲۰، یوبیسافت تصمیم گرفت با ترکیب دو سرویس Uplay و Ubisoft Club، پلتفرم یکپارچه‌ی Ubisoft Connect را برای ارتباط مخاطبان بر روی پلتفرم‌های مختلف راه‌اندازی کند. یوبیسافت کانکت‌ علاوه بر به ارث بردن قابلیت‌های دو سرویس نام‌برده، قابلیت‌های جدیدی نظیر کراس‌پلی و کراس‌سیو بین پلتفرم‌های مختلف و همچنین پشتیبانی از پلتفرم‌های ابری مختلف مانند لونا و استادیا را به پلتفرم یوبیسافت معرفی نمود. با این وجود اکثر بازی‌های قدیمی یوبیسافت از قابلیت‌های جدید یوبیسافت کانکت بهره نمی‌برند و به همین دلیل یوبیسافت تصمیم گرفت که تمام جوایز یوبیسافت کلاب را به رایگان به مخاطبان این بازی‌ها بدهد.

قابلیت‌‌های یوبیسافت کانکت:

cross-progVdef.jpg
  • یوبیسافت کانکت به عنوان ترکیبی از سرویس قدیمی جوایز یوبیسافت کلاب و همچنین پروفایل آنلاین بازی‌های یوبیسافت شناخته می‌شود. با تجربه‌ی بازی‌های یوبیسافت، مخاطبان می‌توانند با کامل کردن اچیومنت‌های مختلف XP بدست بیاورند و لول پروفایل خود رو بالاتر ببرند. با هر لول آپ امتیازهایی به بازیکنان تعلق می‌گیرد که می‌توانند از این امتیازها برای خرید آیتم‌های درون بازی مختلف استفاده کنند.
  • یوبیسافت کانکت بر روی کامپیوترهای شخصی یک فروشگاه بازی و سرویسی برای دانلود بازی‌های یوبیسافت نیز محسوب می‌شود. همچنین این فروشگاه مانند Uplay یک DRM عمل می‌کند و با وجود خرید بازی حتی از فروشگاه‌های دیگر مانند استیم و اپیک مجبور به استفاده از آن هستید.
  • یوبیسافت پلاس (با نام قدیمی یوپلی پلاس) نیز به عنوان بخشی از قابلیت‌های این سرویس به خریداران اجازه دسترسی به تمام بازی‌های یوبیسافت در زمان لانچ را می‌دهد. با این حال این سرویس در حال حاضر فقط در تعداد محدودی از کشور‌ها در دسترس است.

آخرین ویرایش:

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
تخفیف بهاری Ubisoft شروع شد که عناوین مهم اونها در زیر اومده :
Assassin's Creed Origins - $29.99 (50% Off)
Far Cry 4 - $12.99 (60% Off)
Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands - $19.80 (67% Off)
Tom Clancy's Rainbow Six Siege - $29.99 (25% Off)
Tom Clancy's The Division - $15 (70% Off)
Watch_Dogs 2 - $19.99 (50% Off)
تخفیف ها خیلی عالی و خوب هستند.

Vahid67

کاربر سایت
Aug 18, 2007
394
تخفیف بهاری Ubisoft شروع شد که عناوین مهم اونها در زیر اومده :
Assassin's Creed Origins - $29.99 (50% Off)
Far Cry 4 - $12.99 (60% Off)
Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands - $19.80 (67% Off)
Tom Clancy's Rainbow Six Siege - $29.99 (25% Off)
Tom Clancy's The Division - $15 (70% Off)
Watch_Dogs 2 - $19.99 (50% Off)
تخفیف ها خیلی عالی و خوب هستند.

من امروز متوجه این قضیه شدم ... میخواستم AC کالکتور برای PC بگیرم ولی تموم شده امکان داره دوباره اضافه کنن به فروشگاه ؟

A-L-I

کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
من امروز متوجه این قضیه شدم ... میخواستم AC کالکتور برای PC بگیرم ولی تموم شده امکان داره دوباره اضافه کنن به فروشگاه ؟
میتونید از طریق استیم تهیه کنید ، چون همچنان تا 9 ساعت و نیم دیگه Assassin's Creed Bundle تخفیف 57% داره.

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,172
نام
عارف واعظ قائمی
نسخه کالکتور فقط توی خود سایت یوبی سافت بود
والا داداش من بازم چک کردم خود استور یوبی رو چیزی به اسم collector ندیدم والا، درضمن تخفیف های مربوط به spring همین الانی که من میگم ادامه دارن تو خود سایت یوبی برای سری assassin's creed یک پک داره animus pack که همه سری بازی با هرچی DLC اینا هست رو شامل میشه جز آخرین نسخه یعنی origin،هم الان 62 درصد تخفیف داره میشه با 120 $ تهیه کردش، جز این پک های gold, silver, bronze هم موجود هست، حالا این collector که شما میگی من اصلا نمیدونم چی هست، اگر نسخه آخر هم منظور شما میشه که هم رو استیم تخفیف داشت هم همین الان رو uplay داره. حالا اگر واقعا قصد خرید دارید پیشنهاد میکنم بهتر استور رو چک کنین، حتما از برنامه های چ-ی-ز_ش-ک-ن هم استفاده کنین برای درست باز شدن سایت و درست دیدن قیمت ها.

Vahid67

کاربر سایت
Aug 18, 2007
394
والا داداش من بازم چک کردم خود استور یوبی رو چیزی به اسم collector ندیدم والا، درضمن تخفیف های مربوط به spring همین الانی که من میگم ادامه دارن تو خود سایت یوبی برای سری assassin's creed یک پک داره animus pack که همه سری بازی با هرچی DLC اینا هست رو شامل میشه جز آخرین نسخه یعنی origin،هم الان 62 درصد تخفیف داره میشه با 120 $ تهیه کردش، جز این پک های gold, silver, bronze هم موجود هست، حالا این collector که شما میگی من اصلا نمیدونم چی هست، اگر نسخه آخر هم منظور شما میشه که هم رو استیم تخفیف داشت هم همین الان رو uplay داره. حالا اگر واقعا قصد خرید دارید پیشنهاد میکنم بهتر استور رو چک کنین، حتما از برنامه های چ-ی-ز_ش-ک-ن هم استفاده کنین برای درست باز شدن سایت و درست دیدن قیمت ها.

بلی کماکان فروش با تخفیف ادامه داره توی خود سایت یوبی ولی کالکتور تموم شده ... کالکتور ها کلا به پک هایی گفته میشه که یه سری چیز های اضافه مثل فیگور یه شخصیت یا بیشتر از داخل بازی (مجسمه) یه سری نقشه فیزیکی یه سری آرت بوک و از این جور چیزها رو در کنار بازی میخری ... اکثر بازی های بزرگ این کالکتور ادیشن رو دارن که شما یه سرچ توی گوگل بزنی بعد از اسم بازی های بزرگ بنویسی کالکتور میاره ...
اینم لینک چیزی که من میخواستم ولی تموم شده
Buy Assassin's Creed® Dawn Of The Creed Collector's Edition for PS4, Xbox One and PC | Ubisoft Official Store

A-L-I

کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
بلی کماکان فروش با تخفیف ادامه داره توی خود سایت یوبی ولی کالکتور تموم شده ... کالکتور ها کلا به پک هایی گفته میشه که یه سری چیز های اضافه مثل فیگور یه شخصیت یا بیشتر از داخل بازی (مجسمه) یه سری نقشه فیزیکی یه سری آرت بوک و از این جور چیزها رو در کنار بازی میخری ... اکثر بازی های بزرگ این کالکتور ادیشن رو دارن که شما یه سرچ توی گوگل بزنی بعد از اسم بازی های بزرگ بنویسی کالکتور میاره ...
اینم لینک چیزی که من میخواستم ولی تموم شده
Buy Assassin's Creed® Dawn Of The Creed Collector's Edition for PS4, Xbox One and PC | Ubisoft Official Store
اگر ایران تشریف دارید که اصلا امکان خرید از این سایت و ارسال ـش رو ندارید

bacheh mosbat

کاربر فعال
Oct 3, 2005
4,244
ظاهرا بازی ode به اکانت افرادی که معمای روز اول آپریل یوپلی را حل کردند اضافه شده.
روز اول آپریل یک بخش کنسول آدمین تو برنامه یوپلی ظاهر شده بود که توش یک بازی مخفی داشت که آخرش یک wallpaper میداد.

• Like
Reactions: -Poormaz-

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,091
نام
پوریا
ظاهرا بازی ode به اکانت افرادی که معمای روز اول آپریل یوپلی را حل کردند اضافه شده.
روز اول آپریل یک بخش کنسول آدمین تو برنامه یوپلی ظاهر شده بود که توش یک بازی مخفی داشت که آخرش یک wallpaper میداد.
بازی ode؟

nobodyvb

کاربر سایت
Sep 7, 2010
197
نام
وحید
الان تو یوپلی تخفیف 67 درصد زده برای wildlands حالا اگه بخوامم خودم بخرم میتونم 20 درصد دیگه تخفیف بگیرم چجوری میتونم خودم خرید کنم یعنی میشه مثل استیم شارژ کرد اکانت رو؟ اصلا ارزش خرید داره ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر