شایعه شایعه : Splinter Cell Conviction برای PS3 منتشر خواهد شد !!

• Thread starter Thread starter QuinT
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

QuinT

کاربر سایت
همانطور که شما دوستان هم میدانید پلتفرم های PC و XBOX360 , پلتفرم هایی هستند که برای بازی فوق العاده زیبای Splinter Cell Conviction در نظر گرفته شده اند .
اما با این حال امروز سایت computerandvideogames خبری شک برانگیزی را اعلام کرد که البته هنوز فقط یک شایعه به شمار می اید .
این سایت در خبری که امروز در سایت خود قرار داده است عنوان کرده که بازی Splinter Cell Conviction علاوه بر PC و XBOX360 برای کنسول PS3 نیز منتشر خواهد شد . این سایت در ادامه افزوده که این بازی برای کنسول PS3 همزمان با دو نسخه ی دیگر در تاریخ 1 April سال 2008 منتشر میشود !!

منتظر خبرهای بیشتری در رابطه با این موضوع هستیم ...

splinter_cell_conviction-253046.jpg

موفق باشید .
مهدی ...

ديگه داره حالم از كلمه ي شايعه به هم ميخوره .
فكر نكنم احتمالا به اين منظور اين حرف رو زده به خاطر تاخيرهاي مكرر اين بازي .

پارسال خبرش رو گذاشتن، خود Ubisoft اعلام کرد که امتیاز این شماره توسط MGS گرفته شده. پس یعنی این شایعه مایعه بازی ها در این مورد یه شاهی ازرش نداره.

نکته: شخصا عاشق شنیدن شایعه هستم ولی اینها رو نمیشه شایعه نامید؟. مثلا فلان بازی ناشرش یا صاحب امتیازش Sony یا MGS هست بعد بیان بگن مثلا Resistance: Rise of Man برای Xbox360 یا" Alan Wake برای ps3 " میاد چه حالی میشید.
همزمان با خبر ساخته شدن Splinter Cell: Conviction اولین چیزی که گفتن این بود که بازی برای Xbox360 و PC در حال ساخته ست. بعد از چند روز اعلام شد که امتیاز این بازی توسط MGS خریداری شده، همین.

پ.ن. امروز که گفتن Ninja Gaiden II برای ps3 میاد، الان میگن SC: C هم میاد، حتما فردا هم میگن Gears of War II برای ps3 میاد :cheesygri.

آخرین ویرایش:
رقیب سالید اسنیک که میگفتن این بود؟؟؟

میدونم برای اولین بار (یا شایدم n امین بار !) الان میخوام یکمی Fanatic Routine بازی دربیارم ولی خواهش میکنم با اینکه نظرتون بسیار ارزشمند هست , هیچوقت حتی به این موضوع اشاره ایی هم نکنین که بخواین کسی رو رقیب Solid Snake قرار بدین (حتی اگه بخواین Sam Fisher رو مسخره کنین)...
اول اجازه بدین که شخصیتی در دنیای بازی 320 هزار خط دیالوگ داشته باشه , بعدش میتونین تازه با Solid Snake مقایسه اش کنین (اگه بخوام بازیهای PSP رو هم اضافه کنم میشه 730 هزار دیالوگ)...

با اینکه میدونستم که هدفتون در اینجا کنایه زدن به سری بازیهای Splinter Cell بود (که گیم پلی واقعا عالی ایی دارن...) و نه کوبیدن MGS , ولی باز هم خواهش میکنم که کسی بدون دلایل موجه دیگر اقدام به کوبیدن و یا طرفداری از یک کاراکتر نکنه...

خودم هم شرمنده هستم که در این پست از Solid Snake طرفداری کردم ولی فکر کنم همه قبول داشته باشن که من الکی از چیزی طرفداری نمیکنم و یا نمیگذارم که طرفداری چشمم و عقلم رو کور کنه...

باز هم از اینکه در این تاپیک پستی نامربوط زدم متاسفم...Nemesis

رقیب سالید اسنیک که میگفتن این بود؟؟؟

P.S : راستی ! رقیب Solid Snake بودن Sam Fisher چه ربطی به خبری که در این تاپیک گذاشته شده بود داره ؟!

خو بحث داره سیاسی میشه!
ولی مگه قرار نبود Sc در Q1 عرضه بشه؟؟!! ap که میشه q2 ! :دی

P.S : راستی ! رقیب Solid Snake بودن Sam Fisher چه ربطی به خبری که در این تاپیک گذاشته شده بود داره ؟!
پ.ن: بالاخره یکی باید پیدا بشه تاپیک رو منحرف کنه یا نه مهدی جون؟ :دی

اين بازي از همون اول هم معلوم بود كه براي PS3 هم عرضه ميشه
و با اينكه سري بازي هاي Splinter Cell رو خيلي دوست دارم و همينطور شخصيت فوق العاده اين بازي Sam Fisher ولي اين بازي و يا هر بازي ديگه اي توي اين سبك عمرا به گرد پاي سري MGS و Snake عزيز برسه:cheesygri:love:

اقا واقعا خيلي خوبه! يك باركي فردا هم اعلام كنيد سوني شركت ماكروسافت رو خريد خيال همه رو راحت كنيد ديگه!
حالم بهم خورد! از يك هفته پيش هرچي ما نگاه كرديم همين طور شايعه ! شايعه! مگه اينجا انجمن شايعات! بابا مديرا بيايد يك بخش درست كنيد اخبار و شايعات خيال مارو راحت كنيد يا زير همين بخش بزنيد فقط شايعه! از صبح تا حالا هرچي نگاه كردم من همش شايعه بوده.
من مطمئنم اگر تا آخر ماه پيش بريم NG و SC : C كه از دست رفته هيچي! پس فردا ميگند GoW 2 , Halo 4 , Alan Wake , Too Human و... هم براي PS3 عرضه ميشه!
والا اگر اين بازي انحصاري نبود! يا حداقل زماني فكر نكنم سوني ساكت مي نشست تا طرفداران X360 كنسول رو بخرند اونم حالا كه تقريبا يك ماه از سال 2008 داره ميگذره و سوني اميدواره بهترين باشه! عمرا اين بازي صد درصد انحصاري 360 ! هيچ عقل كمي نمياد در حالي كه MGS براي PS3 هست و به فاصله چند ماه براي PS3 عرضه ميشه بياد SC : C رو روي PS3 عرضه كنه! بعيده! غير ممكنه اصلا محاله.

میدونم برای اولین بار (یا شایدم n امین بار !) الان میخوام یکمی Fanatic Routine بازی دربیارم ولی خواهش میکنم با اینکه نظرتون بسیار ارزشمند هست , هیچوقت حتی به این موضوع اشاره ایی هم نکنین که بخواین کسی رو رقیب Solid Snake قرار بدین (حتی اگه بخواین Sam Fisher رو مسخره کنین)...
اول اجازه بدین که شخصیتی در دنیای بازی 320 هزار خط دیالوگ داشته باشه , بعدش میتونین تازه با Solid Snake مقایسه اش کنین (اگه بخوام بازیهای PSP رو هم اضافه کنم میشه 730 هزار دیالوگ)...

با اینکه میدونستم که هدفتون در اینجا کنایه زدن به سری بازیهای Splinter Cell بود (که گیم پلی واقعا عالی ایی دارن...) و نه کوبیدن MGS , ولی باز هم خواهش میکنم که کسی بدون دلایل موجه دیگر اقدام به کوبیدن و یا طرفداری از یک کاراکتر نکنه...

خودم هم شرمنده هستم که در این پست از Solid Snake طرفداری کردم ولی فکر کنم همه قبول داشته باشن که من الکی از چیزی طرفداری نمیکنم و یا نمیگذارم که طرفداری چشمم و عقلم رو کور کنه...

باز هم از اینکه در این تاپیک پستی نامربوط زدم متاسفم...Nemesis
من خودم عاشق اسنيك و MGS هستم!] تو اتاقم هم از همه بيشتر عكس اسنيك! از پير تا جوانش گرفته! هست ولي ديگه اينقدر هم كه ميگيد اسطوره نيست بازي هايي بودن كه صد برابر ارزش بيشتري نسبت به اين بازي داشتند اما اون هم در حد خود خيلي خوبه ولي SC چيزي از MGS كم نداره بجز اين كه MGS روي احساسات كار ميكنه ولي SC سعي ميكنه طرف رو طبق قوانين و سياست جلو ببره.

اين بازي از همون اول هم معلوم بود كه براي PS3 هم عرضه ميشه
و با اينكه سري بازي هاي Splinter Cell رو خيلي دوست دارم و همينطور شخصيت فوق العاده اين بازي Sam Fisher ولي اين بازي و يا هر بازي ديگه اي توي اين سبك عمرا به گرد پاي سري MGS و Snake عزيز برسه:cheesygri:love:

حالا کی گفته این بازی قراره رو ps3 بیاد که تو اینقدر خوشحال شدی.همش یه شایعست .گروه سازنده یه بازی تا حالا 3بار از اول شروع کرده بازیرو ساختن فغط به خاطره اینکه گیم پلیش بد نشه . حالا ps3 اگه بیاد وسط احتمالا" 20 یا30 بار از اول شروع کردن بعید نیست:laughing:

همانطور که شما دوستان هم میدانید پلتفرم های PC و XBOX360 , پلتفرم هایی هستند که برای بازی فوق العاده زیبای Splinter Cell Conviction در نظر گرفته شده اند .
اما با این حال امروز سایت computerandvideogames خبری شک برانگیزی را اعلام کرد که البته هنوز فقط یک شایعه به شمار می اید .
این سایت در خبری که امروز در سایت خود قرار داده است عنوان کرده که بازی Splinter Cell Conviction علاوه بر PC و XBOX360 برای کنسول PS3 نیز منتشر خواهد شد . این سایت در ادامه افزوده که این بازی برای کنسول PS3 همزمان با دو نسخه ی دیگر در تاریخ 1 April سال 2008 منتشر میشود !!

منتظر خبرهای بیشتری در رابطه با این موضوع هستیم ...

splinter_cell_conviction-253046.jpg

موفق باشید .
مهدی ...

این خبر به هیچ وجه به صورت شایعه بیان نشده مهدی جان این خبر سوالی و در سایت CVG به نقل از سایت http://www.game.co.uk یا UK retailer GAME اعلام شده نه اینکه خود CVG اعلام کنه CVG انقدر اعتبار داره که خود یوزرهای N4G برای ارسال اخبار تایید رو میزنن اما اینجا سوالی بیان شده! صحت آینده خبر صفر هست! برای ماکروسافت مهم این بازی به خاطر MGS هم شده همه کار میکنه بازی انحصاری بمونه روی کنسولش.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or